Po 8.11.10 19:00 P1 Veteráni Ďáblice VSK MFF UK Praha VET A   (VL3C)
Po 8.11.10 20:15 P1 Tučňáci SUP A AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 16.11.10 19:00 P2 Steve Tajfun AC   (HL6C)
Út 16.11.10 20:15 P2 Palmeiras Prosek Booaa KK   (HL7B)
Út 30.11.10 19:00 P3 SuperNova L.F.C. Sen ČM PG supervet   (SVL2B)
Út 30.11.10 20:15 P3 AGP 83 Nottoric Forest   (HL7B)

5. 12. 10 18:45 zzNOVOB Traktor Praha A Banzai 11. 4:5 (2:2)
Vyrovnané utkání plné zvratů, které rozhodla lepší koncovka. Jan Ries, Stanislav Čejka
Traktor Praha A Banzai
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský vs Jiří Mandík – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart
8., 23. Ondřej Ertl
32. Petr Hošek
52. Tomáš Ridzák
25., 53. Jan Linhart
26., 50. Josef Kalabis
52. Petr Kalabis
21. 11. 10 20:45 MIKU1 Banzai Sebranka FC B 10. 3:0 (2:0)
Pěkné utkání s mírnou územní převahou Banzaie, která zaslouženě zvítězila. Oba týmy hrály fair-play. Lukáš Weber, Jan Karlík
Banzai Sebranka FC B
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jiří Mandík, Jakub Novák vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Miroslav Ort
21. OG
22. Jan Linhart
59. Petr Kalabis
14. 11. 10 18:45 P3 River lejt A Banzai 9. 1:4 (1:2)
Jednostranný zápas v režii týmu Banzai, který svou převahu dokázal přetavit v několikanásobný gólový úspěch a zaslouženě vyhrál. Patrik Grygera, Viktor Čapek
River lejt A Banzai
Kryštof Blažek – Jan Botlík, Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Patrik Kheil, Edward Köttner vs Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jiří Mandík, Jakub Novák
16. Edward Köttner 27., 41. Petr Kalabis
29. Josef Kalabis
50. Petr Hlavatý
13. Petr Hlavatý
7. 11. 10 15:00 zzPANK1 Banzai Prokaryota FZ 8. 3:5 (1:4)
Neuvěřitelná produktivita hostů rozhodla o šťastné výhře. Banzai byla i přes prohru asi fotbalovějším týmem, ale své velké šance neproměnila. Zdeněk Randa st., Michal Frgelec
Banzai Prokaryota FZ
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Stanislav Valko
6., 47. Petr Kalabis
58. Petr Hlavatý
20., 26., 42. Lukáš Pindur
22., 23. Michal Hacaperka
24. 10. 10 16:00 BECH Pražská hovada Banzai 7. 4:2 (2:0)
Hovada předvedli soupeři lekci z produktivity. Hráči Banzai skórovali z mnoha šancí až v závěru utkání a to nestačilo. Michal Máčel, Michal Mikuš
Pražská hovada Banzai
Jiří Těžký – Petr Glamoš, Pavel Hájek, Tomáš Kreitl, Jindřich Richter, Jiří Růžička, Radim Šimík, Roman Šmejkal vs Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák
4. Petr Glamoš
27. Roman Šmejkal
51. Tomáš Kreitl
52. Jindřich Richter
58. Josef Kalabis
50. Jan Hotěk
17. 10. 10 20:00 HANSP Banzai Koza znezaneřáděná 6. 2:2 (1:2)
Hosté rychle vedli a do poločasu ještě zvíšili, jenže Banzai stihla snížit a v poslední minutě nakonec urvala alespoň bod. Krejčí
Banzai Koza znezaneřáděná
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Martin Matějka, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk
30. Petr Kalabis
57. Josef Kalabis
2. Jan Papoušek
30. Martin Matějka
10. 10. 10 12:30 zzPANK1 Klamovská skvadra Banzai 5. 2:1 (2:1)
Rozhodčí se nedostavili, pískala Rychlá rota.
Utkání bylo vyrovnané a pohledné. Rozhodlo více štěstí v koncovce.
Klamovská skvadra Banzai
Lukáš Kukla – Michal Dvořák, Vladimír Onduš, Petr Regal, Petr Regal st., Roman Samek, Serhiy Stoyan vs Petr Břečka – Petr Hlavatý, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák
22., 28. Vladimír Onduš 6. Jakub Novák
3. 10. 10 18:45 METE1 Banzai Hattrick Prosek FC 4. 2:1 (1:1)
Pohledné a vyrovnané utkání, se šťastnějším koncem pro domácí, když se podruhé v zápase trefil Kalabis a rozhodl tak o dvou bodech pro svůj tým.
Banzai Hattrick Prosek FC
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák vs Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Marcel Jirák, Zbyněk Kavale, Miroslav Láník, Michal Petrásek, Patrik Škobis, Jan Vlček
15., 43. Petr Kalabis 30. Jiří Březina 53. Jan Vlček
19. 9. 10 14:45 BECH GoHosp PK Banzai 3. 6:0 k.
Tým Banzai se k utkání nedostavil.
GoHosp PK Banzai
Daniel Doležal – Milan Čech, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs
9. 9. 10 20:45 MIKU2 Banzai FC 1869 2. 4:0 (3:0)
Poměr střel na bránu 5:67 a výsledek..?..4:0..! U hostů nevybrán nejlepší hráč..to by zneuctilo domácího gólmana, který vychytal minimálně 15 tutovek.
Banzai FC 1869
Petr Břečka – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák vs Václav Jirkovský – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Martin Lang, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška
5., 15. Josef Kalabis
28., 48. Petr Hlavatý
17 Josef Kalabis
5. 9. 10 12:30 P2 Banzai Válcovny plechu MS FC 1. 4:2 (0:1)
Družstvo Válcoven bylo celou první půli lepším týmem. Ve druhém poločase se uchýlilo k individuálním akcím a snaživě hrající tým Banzai toho využil a otočil skóre. Martin Klimt, Luboš Dlouhý