Ne 19.9.10 20:45 MIKU2 Akvaristika TJ Výlov 0.FC   (HL7L)

5. 12. 10 18:45 TEMPO Koza znezaneřáděná Válcovny plechu MS FC 11. 2:7 (0:3)
Kryštof Kobeda – Aleš Jindřich, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Robert Šenk vs David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Radek Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek, Martin Vondrášek
22., 50. Michal Ondračka
26. Martin Vondrášek
31., 35. Pavel Abrahám
21. 11. 10 18:45 TEMPO Válcovny plechu MS FC Traktor Praha A 10. 6:7 (2:3)
Vyrovnaný zápas bohatý na góly vyhráli hosté v samém závěru o gól v 57.minutě. Tomáš Behr
Válcovny plechu MS FC Traktor Praha A
Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek vs Jan Zajíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský
39. Petr Táborský
14. 11. 10 20:45 MIKU1 Klamovská skvadra Válcovny plechu MS FC 9. 2:4 (0:2)
Zajímavé utkání, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Jiří Arnold, Alexandr Nikitin
Klamovská skvadra Válcovny plechu MS FC
Lukáš Kukla – Vladimír Onduš, Michal Regal, Petr Regal, Petr Regal st., Roman Samek, Ladislav Sobotka, Serhiy Stoyan vs David Schopf – Jan Franc, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
41. Petr Regal
59. Ladislav Sobotka
9. Jan Franc
12., 37. Michal Ondračka
52. Jan Štěpánek
7. 11. 10 12:30 zzPANK1 Válcovny plechu MS FC Sebranka FC B 8. 0:1 (0:1)
Nedělní odpoledna stalo se pro mnohé chvílí nudy, kdo se však v tento čas ocitl poblíž pankráckého pažitu, měl o zábavu postaráno. Na těžkém, bahnitém terénu se odehrálo krásné utkání plné pohledných akcí. Zápasu chybělo pouze jediné - góly. Brankáři jistě měli svůj den. Kvalita zákroků dosahovala vyšších lig. Nejpohlednější akce ve dvacáté třetí minutě konečně přinesla kýžené ovoce v podobě gólu. Válcovna ve druhém poločase válcovala Sebranku, ale fotbal se hraje na góly, které dát nedokázala. Jan Křikava, Petr Šoukal
Válcovny plechu MS FC Sebranka FC B
David Schopf – Pavel Abrahám, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Ondřej Laun – Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Martin Kasal, Tomáš Klement, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Miroslav Ort
23. Jiří Jeřábek
24. 10. 10 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Válcovny plechu MS FC 7. 1:2 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Rutmer Klarus, Alexander van der Steeg
Hattrick Prosek FC Válcovny plechu MS FC
Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Marcel Jirák, Michal Petrásek, Patrik Škobis, Jan Vlček vs David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
15. Patrik Škobis 3. Roman Geyer
35. Jan Franc
17. 10. 10 20:00 ZAK Válcovny plechu MS FC River lejt A 6. 1:7 (0:3)
VÁLCOVNY PLECHU měli územní převahu, ale vytěžili z ní jediný gól, zatímco RIVER LEJT skórovali z brejků. Jan Šuráň
Válcovny plechu MS FC River lejt A
David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek, Jakub Zavadil vs Kryštof Blažek – Jan Botlík, Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Patrik Kheil, Edward Köttner, Jonáš Žantovský
32. Michal Ondračka 7 Radek Holeček 5., 30. Patrik Kheil
14., 33. Jan Botlík
56. Jonáš Žantovský
60., 60. Edward Köttner
10. 10. 10 14:45 BECH GoHosp PK Válcovny plechu MS FC 5. 3:5 (0:3)
Plynulá hra bez faulů. Domácí prohráli kvůli hře pouze ve čtyřech. Tomáš Palička, Jiří Procházka
GoHosp PK Válcovny plechu MS FC
Daniel Doležal – Roman Kvirenc, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Ondřej Vank vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek
38., 56. Maroš Škvara
45. Vilém Řehák
10. Michal Ondračka
20. Roman Geyer
25., 35. Pavel Abrahám
44. Radek Holeček
26. 9. 10 12:30 ZAK Válcovny plechu MS FC Prokaryota FZ 4. 7:4 (4:2)
I přes špatný terén se oba týmy snažili hrát rychlý kombinační fotbal. Domácí se brzy dostali do tříbrankového vedení, ale hosté se nevzdávali a bojovali až do konce. Na 7.ligu krásné utkání. Michal Stárek
Válcovny plechu MS FC Prokaryota FZ
David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Martin Vondrášek vs Lukáš Pindur – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Stanislav Valko