Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 12.12.10 | 16:15 | HANSP | Ugandská ťava Bruchos HFC | 11. | 3:1 |
Ne 12.12.10 | 16:15 | P2 | Saens 1.FC C Akvaristika TJ | 11. | 2:2 |
Ne 12.12.10 | 16:15 | HOSTI | Horsis heads Bagr 1.FC | 11. | 6:0 k. |
Ne 12.12.10 | 16:15 | zzNOVOB | Gangbeng Bamboocha City | 11. | 6:2 |
Ne 12.12.10 | 16:15 | BECH | Dirty Bastards Al Ahlí Praha | 11. | 6:1 |
Ne 12.12.10 | 16:15 | STOD | D*Z*H*C Výlov 0.FC | 11. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dirty Bastards | 11 | 9 | 1 | 1 | 50:19 | 19 |
2. | Výlov 0.FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:19 | 16 |
3. | Bruchos HFC | 11 | 8 | 0 | 3 | 33:17 | 16 |
4. | Saens 1.FC C | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:19 | 13 |
5. | Bamboocha City | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:28 | 13 |
6. | Ugandská ťava | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:18 | 12 |
7. | Horsis heads | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:31 | 11 |
8. | Gangbeng | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:36 | 10 |
9. | D*Z*H*C | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:27 | 9 |
10. | Akvaristika TJ | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:34 | 7 |
11. | Al Ahlí Praha | 11 | 3 | 0 | 8 | 16:34 | 6 |
12. | Bagr 1.FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 5.9.10 | 10:00, 11:15, 12:30 | STOD | Al Ahlí Praha |
Ne 5.9.10 | 15:00, 16:15 | HOSTI | Gangbeng |
Po 13.9.10 | 16:30, 17:45 | zzHAGIB | Ugandská ťava |
Čt 16.9.10 | 16:30, 17:45 | KBELY | Horsis heads |
So 18.9.10 | 08:45, 10:00 | zzNOVOB | Bamboocha City |
Ne 19.9.10 | 17:30, 18:45, 20:00 | DEKAN | Saens 1.FC C |
So 2.10.10 | 12:30, 13:45, 15:00 | BECH | Al Ahlí Praha |
So 9.10.10 | 08:45, 10:00, 11:15 | zzPANK1 | Akvaristika TJ |
So 9.10.10 | 11:15, 12:30 | P2 | Výlov 0.FC |
So 16.10.10 | 13:45, 15:00 | HANSP | Bruchos HFC |
Ne 17.10.10 | 10:00, 11:15, 12:30 | STOD | Bagr 1.FC |
Ne 17.10.10 | 10:00, 11:15 | P2 | Výlov 0.FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Milan Hložek | Dirty Bastards | 14 |
2. | Dimitrij Cír | Výlov 0.FC | 11 |
3. | Pavel Vaňák | Dirty Bastards | 11 |
4. | Štěpán Škrach | Bamboocha City | 9 |
5. | Vladimír Spěvák | Ugandská ťava | 9 |
6. | Martin Macháček | Bruchos HFC | 9 |
7. | Martin Zemánek | Bamboocha City | 8 |
8. | Michal Hudeček | Kvantanámo | 6 |
9. | Lukáš Veselý | Kanálpucers PL | 6 |
10. | Martin Vojtěch | Akvaristika TJ | 6 |
11. | Filip Smetana | Saens 1.FC C | 6 |
12. | Jan Burda | Horsis heads | 6 |
13. | Jaroslav Mareček | New Jersey Devils B | 6 |
14. | Jakub Grafnetter | Gangbeng | 5 |
15. | Ondřej Havel | Horsis heads | 5 |
16. | Michal Bendl | Bruchos HFC | 5 |
17. | Daniel Novotný | Klokan Brightbox club | 5 |
18. | Martin Roman | 1.FP Praha | 5 |
19. | Marek Král | Dirty Bastards | 5 |
20. | Roman Váňa | Klokan Brightbox club | 5 |