Ne 5.9.10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC PRKA   (HL7K)
Ne 5.9.10 16:15 HOSTI Bez názvu Sakostra   (HL6G)
Ne 17.10.10 15:00 zzZARUB F3N FC A Reds FC   (HL5B)
Ne 17.10.10 16:15 zzZARUB Samson Bonella B M16 AC FC   (HL7J)
Ne 5.12.10 17:30 ZAK Absinth Benda OFC   (HL5I)
Ne 5.12.10 18:45 ZAK Sebranka FC B FC 1869   (HL7I)

12. 12. 10 16:15 zzNOVOB Gangbeng Bamboocha City 11. 6:2 (4:0)
Hezký výkon obou týmů a špatný výkon brankáře hostů. Hlavně ten rozhodl o výsledku utkání.
Gangbeng Bamboocha City
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Jan Pokorný – Richard Fridrich, Petr Konečný, Petr Pivoňka, Martin Roman, Štěpán Škrach, Antonín Vála, Martin Zemánek
13. Ondřej Novotný
22., 42. Jakub Grafnetter
23. Martin Vaňač
30., 39., 47. Jiří Herrmann
44., 47. Martin Zemánek
28. 11. 10 15:00 ZAK Bagr 1.FC Gangbeng 10. 0:6 k.
Domácí tým se nesešel. Filip Košťál, Jan Hospodka
Bagr 1.FC Gangbeng
vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
21. 11. 10 17:30 TEMPO Gangbeng Akvaristika TJ 9. 2:2 (1:2)
Do poslední minuty zajímavý zápas skončil zaslouženou remízou. Tomáš Behr
Gangbeng Akvaristika TJ
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Marek Trieb – Michal Hudeček, Petr Jeník, Josef Solich, Jan Stahl, Martin Vojtěch, Václav Zadina
17. Radek Dvořák
60. OG
14. Michal Hudeček
15. Václav Zadina
7. 11. 10 12:30 HANSP Bruchos HFC Gangbeng 8. 4:1 (2:1)
Zajímavé a bojovné utkání. Hosté sice vedli, ale zlepšenou hrou domácích se jim povedlo vedení ztratit a půli prohráli 2:1. Deset minut po změně stran domácí vstřelili rozhodující branku, která definitivně ukázala kdo vyhraje.
Bruchos HFC Gangbeng
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Němec, Daniel Raška, Tomáš Renč vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
27. Daniel Raška
29., 39. Michal Bendl
53. Tomáš Němec
21. Ondřej Novotný 23. Ondřej Novotný
31. 10. 10 20:00 HANSP Gangbeng Ugandská ťava 7. 1:4 (1:0)
Po poločase se hosté neskutečně herně zvedli a zaslouženě otočili.
Gangbeng Ugandská ťava
Petr Solnička – Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Martin Otopal – Vítězslav Ciml, Petr Hanzal, Zdeněk Jirásek, Lukáš Křeček, Vladimír Kún, Vladimír Spěvák
29. Martin Vaňač 34., 53., 54., 58. Vladimír Spěvák
24. 10. 10 20:00 P3 Saens 1.FC C Gangbeng 6. 8:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo v závěru mládí a běhavost Saens. Luděk Štěpánek, Pavel Dlouhý
Saens 1.FC C Gangbeng
Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Lukáš Veselý, Jakub Zach vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
9., 58. Daniel Novotný
20., 26., 56., 59. Filip Smetana
38. Petr Novák
57. Lukáš Veselý
16. Jiří Herrmann
35. Martin Vaňač
10. 10. 10 16:15 KBELY Gangbeng Horsis heads 5. 7:2 (1:1)
Zápas v duchu fair play vyhrál lepší tým. Václav Coufal, Jan Prušák
Gangbeng Horsis heads
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr vs Jaroslav Šmiták – Jiří Beránek, Jan Burda, Vilém Fiala, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, David Lenský, Jiří Medlín, Petr Škeřík
40. Jan Havelka
3. 10. 10 20:00 P2 Výlov 0.FC Gangbeng 4. 4:1 (1:0)
Rozhodčí se nedostavili.
Výlov 0.FC Gangbeng
Martin Vegricht – Zlatko Angelovski, Dimitrij Cír, Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Roman Škrach, Pavel Svoboda vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
19. Zlatko Angelovski
50. Dimitrij Cír
51. Filip Jerhot
60. Karel Mrvík
52. Pavel Herrmann
19. 9. 10 16:15 HANSP Dirty Bastards Gangbeng 3. 8:3 (5:1)
Celkem pohledné utkání s mnoha góly. První půli byli dravci domácí, ve druhém poločase se karta obrátila, leč Bastards měli smrtící brejky a ty rozhodly. Ondřej Miček, Radomil Žďárský
Dirty Bastards Gangbeng
Jaroslav Uhlík – Milan Hložek, Daniel Hrdina, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Zdeněk Smělý, Pavel Vaňák vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
5., 7., 7., 19., 51., 53. Pavel Vaňák
15. Milan Hložek
35. Ondřej Melichar
16. Martin Vaňač
46. Radek Dvořák
47. Ondřej Tyrychtr
12. 9. 10 12:30 zzANG Gangbeng D*Z*H*C 2. 2:2 (1:0)
Dramatické utkání vysoké úrovně. Hosté se vzpamatovali zavčasu a mocným finišem dosáhli zaslouženého vítězství. Stanislav Straka, Martin Uhrík
Gangbeng D*Z*H*C
Pavel Herrmann – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Michael Richter – Eduard Avilov, Zbyněk Kos, Jaroslav Mareček, Vladivoj Pavlíček, Jan Šebesta, Ondřej Šeruda, Filip Skála
13. Ondřej Tyrychtr
40. Jakub Grafnetter
43. Filip Skála
57. Ondřej Šeruda
4. 9. 10 11:15 P1 Al Ahlí Praha Gangbeng 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, rozhodla ojedinělá šance hostů. Jiří Koula, Jiří Prejsek
Al Ahlí Praha Gangbeng
Martin Potůček – Jaroslav Hlušička, Daniel Jirkovský, Petr Kalina, Lukáš Lepič, Tomáš Snížek, Michal Valašík vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný