So 9.10.10 08:45 zzJUNI1 Proradost FK SP Clif   (HL8E)
So 9.10.10 10:00 zzJUNI1 Samson Žižkov 1.FC Sexy prdelky   (HL8I)
So 6.11.10 08:45 zzJUNI1 Blizzard ZM Samson Žižkov 1.FC   (HL8I)
So 6.11.10 10:00 zzJUNI1 Emergency Rychlí banáni   (HL8I)
Ne 14.11.10 15:00 HOSTI Tazmánští čertíci Rebelové   (HL8C)
Ne 14.11.10 16:15 HOSTI Strahovská 10 B CFG Suchdol   (HL8F)

12. 12. 10 15:00 HOSTI Old Mosquitos Malvazinky 1.FC 11. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí, nakonec zaslouženě vyhráli domácí. Hosté, i přes menší počet hráčů srdnatě bojovali a během druhé půle měli několik šancí na vyrovnání. O konečném výsledku rozhodla pojišťovací branka až v poslední minutě. Pavel Stehlík, Jakub Kaska
Old Mosquitos Malvazinky 1.FC
Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Jan Ešner, Filip Keller, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, František Slavíček, Oldřich Vacek vs Tomáš Houdek – Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
10. Filip Cigánek
15. Radek Opichal
34., 60. Jan Ešner
45. Pavel Rákosník
46. Filip Novotný
28. 11. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Laxní přístup 10. 1:1 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Malvazinky 1.FC Laxní přístup
Karel Rákosník – Benny Benkár, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs David Šátek – Petr Guzan, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Tomáš Kodiš, Michal Krlín, Jiří Šafka, Michal Široký, Tomáš Ujlaki, Ondřej Zeman
29. Filip Novotný 53. Petr Guzan
21. 11. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Vodka team FC 9. 5:3 (3:1)
Rozhodčí se nedostavil a jako hlavní pískal kapitán hostů M. Vodka, asistentem byl zástupce domácích.
Malvazinky 1.FC Vodka team FC
Karel Rákosník – Benny Benkár, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Lukáš Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Milan Mráz, Lukáš Prymus, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Karel Šukovský, Martin Vodka
56. Václav Jirka
7. 11. 10 15:00 HOSTI Internazionale AC Malvazinky 1.FC 8. 6:0 (3:0)
Utkání probíhalo jasně v režii domácích, hrálo se na jednu branku.
Internazionale AC Malvazinky 1.FC
Oleg Ciumas – David Ambartsumyan, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Nikolay Novgorodskiy, Denys Plietnikov, Oleg Shvedov vs Jiří Šesták – David Adamec, Benny Benkár, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník
12., 20., 29. Ruslan Murzakanov
37. Nikolay Novgorodskiy
42. Dejan Markovič
57. Denys Plietnikov
24. 10. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Dropa FC A 7. 3:1 (2:0)
Dobrý zápas v duchu fair play. Gabriel Hrubý, Róbert Hrubý
Malvazinky 1.FC Dropa FC A
Karel Rákosník – Benny Benkár, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
5., 40. Tomáš Houdek
18. Benny Benkár
47. Jiří Ondráček
17. 10. 10 15:00 HOSTI Deportivo Praga Malvazinky 1.FC 6. 1:0 (0:0)
Vcelku vyrovnané utkání nakonec rozhodl ve 41.minutě Bruder Lukáš Bady, Jiří Popelka
Deportivo Praga Malvazinky 1.FC
Luboš Vacek – František Albrecht, Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Franci Mohorič, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Marek Solich vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
41. Tomáš Bruder
10. 10. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC All - in 5. 6:0 k.
Jednoznačná záležitost. Není co dodat.
Malvazinky 1.FC All - in
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Petr Čejka – Martin Jenšík, David Louda, Jan Šimpach, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Petr Suk
1., 7., 12., 31. Daniel Pulchart
4., 27. Jiří Šesták
51. David Adamec
9. Martin Jenšík
36., 60. David Louda
3. 10. 10 15:00 HOSTI Target FC Malvazinky 1.FC 4. 0:0 (0:0)
Kde nic není, ani smrt nebere. Nuda, nuda, šeď, šeď.
Vysoká hra nízké úrovně. ¨
A tak dále....
Target FC Malvazinky 1.FC
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Tomáš Staněk vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
19. 9. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Talent Praha FC 3. 5:2 (4:2)
Svižné,čistě hrané utkání,kde po první půli bylo jasné,kdo má navrch.Mužstvo Malvazinky 1.FC si stačilo náskok pohlídat a dotáhlo zápas do vítězného konce. Filip Bartůšek, Pravoslav Liška
Malvazinky 1.FC Talent Praha FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek
6. David Adamec
7. Filip Novotný
17., 39. Karel Rákosník
19. Daniel Pulchart
29 Jiří Šesták 2. Zdeněk Franta
24. Dominik Holinka
12. 9. 10 15:00 HOSTI Rokoska Malvazinky 1.FC 2. 4:9 (3:2)
Po gólově i herně vyrovnaném prvním poločase se projevila fyzická připravenost a kvalita lavičky týmu z Malvazinek v poločase druhém. Po dvou rychlých gólech ve druhé půli začala Rokoska působit rezignovaně a po čtyřech gólech jako přes kopírák do prázdné branky už ani závěrečné snížení plachtící střelou žádnou velkou náplastí nebylo. Pavel Urban, Jan Tomiška
Rokoska Malvazinky 1.FC
Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Robert Fialka, Roman Havel, Marek Hybeš, Pavel Šnor, Radek Zábal vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Benny Benkár, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták