Út 12.10.10 18:15 ARIT Penco FC Arctica Islandica   (HL5C)
Út 12.10.10 19:30 ARIT Rychlé pípy VET Bublifuck VET   (VL4A)
Út 12.10.10 20:45 ARIT President FC Oratoř Kobylisy   (HL3B)
Út 19.10.10 18:15 ARIT DTS Praha Noťa FC   (HL8D)
Út 19.10.10 19:30 ARIT Bublifuck VET Sokol Vysočany VET   (VL4A)
Út 19.10.10 20:45 ARIT Arctica Islandica Praga Calcio CC   (HL5C)

8. 12. 10 18:45 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Apostrophe´FZ 11. 4:2 (2:0)
V první půli měli jasně navrch hráči Šumavanu, kteří svého soupeře téměř k ničemu nepustili. Ani snížení z penalty nepomohlo týmu Apostrophe dostat se do tempa a pouze v závěru se zmohl na jeden vydřený gól. Jinak to byl velmi emotivní zápas plný protestů z obou stran. Jan Vocel, Patrik Byrouti
Supráci Šumavan-Balkán Apostrophe´FZ
Ladislav Linek – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Petr Sýkora – Petr Bílý, Jiří Jedlička, Ivan Kovařík, Michal Muž, Milan Němeček, Miroslav Přibyl, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
11., 19., 51. Libor Čížek
35. Oldřich Smolík
33. Tomáš Schilla
60. Miroslav Přibyl
22. 11. 10 17:00 ARIT AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán 10. 3:7 (2:3)
V první půli to nevypadalo, že spolu hrají týmy z opačných pólů tabulky. Dá se říct, že patřila bratřím Vízkům. M. Vízek vstřelil dvě branky, stěží se dal oddělit od míče. L. Vízek dirigoval obranu, ale v poslední minutě poločasu vyrobil fatální chybu a nabídl hostům vedení. Ti ho krátce po obrátce ještě zvýšili. Potom přišla ďábelská desetiminutovka Ajaxu, kdy uzavřeli soupeře před jeho brankou. Výsledkem bylo snížení stavu po rohovém kopu. Poté z breaku zvýšil Kozák a hra Ajaxu se zhroutila jako domeček z karet, což vyústilo ve vlastní gól a bylo po zápase. Svůj výborný výkon zavrčil Kozák v poslední minutě druhým gólem. Vratislav Arnošt, Ivan Kutal
AGČV/Ajax Supráci Šumavan-Balkán
Zdeněk Havlík – Petr Blaschke, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Tomáš Prošek, Miroslav Rothe, Jiří Vajnar, Ladislav Vízek, Milan Vízek vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
52. OG
8. 11. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Suprtechno 9. 6:1 (2:1)
Utkání začali lépe hosté, ale postupem času si domácí vytvořili tlak a přidali i branky. Suprtechno hrozilo z brejků, nicméně v dobré formě chytajícího brankáře domácích již nepřekonalo. Tomáš Kriebel, Marek Martinka
Supráci Šumavan-Balkán Suprtechno
Jiří Kůrka – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Přemysl Pačes, Luboš Petr, Jiří Šipoš
20., 36., 54. Ladislav Linek
26. Miroslav Kotouč
46., 58. Pavel Karhan
14. Jiří Šipoš
1. 11. 10 17:00 ARIT Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán 8. 1:2 (1:1)
Klidné utkání. Hráči obou týmů hráli technický fotbal. Hosté ale byli důraznější a zaslouženě tak zvítězili.
Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Robert Samek vs Miloš Maršíček – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
5. Jaroslav Jačka 15. Ladislav Linek
56. Pavel Karhan
18. 10. 10 17:00 ARIT Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán 7. 2:4 (1:3)
Velice korektní utkání se spoustou technických kousků rozhodli pro sebe domácí gólem v 58. minutě. Petr Bednář, Jan Bednář
Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Tomáš Kutal – Pavel Bílek, Vlastimil Kolečkář, Ivan Kutal, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Luboš Poláček – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
7., 51. Vlastimil Kolečkář 11., 24. Ladislav Linek
20. Miroslav Kotouč
58. Oldřich Smolík
11. 10. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Radouč FC A 6. 4:2 (2:0)
Velmi pohledné utkání rozhodla šťastnější koncovka vítězného týmu. Martin Borovec, Petr Frýba
Supráci Šumavan-Balkán Radouč FC A
Karel Kohout – Libor Čížek, Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Tibor Mester, Hynek Svoboda
10. Libor Čížek
25., 56. Miroslav Kotouč
40. Ladislav Linek
42. Jaroslav Huňka
57. Pavel Karas
29. 9. 10 18:45 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 5. 3:3 (2:3)
Vyrovnaný zápas, který neměl až do konce jasného vítěze. Petr Vorel, Michal Zatrapa
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Jiří Pavlík – Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn vs Luboš Poláček – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
12., 27., 41. Jan Nesvorný 1., 14. Ladislav Linek
22. Pavel Karhan
20. 9. 10 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V. 4. 3:1 (3:1)
Vše se rozhodlo už v prvním poločase. V 10.minutě vstřelili domácí svůj první gól. Další vstřelené branky pak padly do konce poločasu. Druhá část pak byla vyrovnaná a bez branek. Zasloužená výhra Šumavanu. Petr Vorel, Martin Formánek
Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V.
Karel Kohout – Libor Čížek, Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Miroslav Kos – Václav Jozífek, Vladimír Karban, Vlastimil Kašpar, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Martin Vaněček
10. Jiří Kůrka
20. Ladislav Linek
21. Libor Čížek
23. Martin Vaněček
16. 9. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 2:3 (0:2)
Dramatické utkání se smutným koncem pro mužstvo Klokan Perón,i přestože byli lepším mužstvem,museli se smířit s prohrou. Kovařík,Važán
Klokan Perón club SUP Supráci Šumavan-Balkán
Petr Králíček – Josef Filinger, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Jan Lukeš, Petr Pohnán, Robert Staněk st. vs Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Milan Vondra
45. Jan Kyněra
50. Vladimír Klupsa
17. Libor Čížek
47. Roman Kozák
8. 9. 10 20:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 2. 5:0 (3:0)
Mladší tým Šumavanu vyhrál naprosto zaslouženě. Přehrával soupeře hlavně rychlostí a schopností proměnit své šance. Libor Pícka, Jaroslav Kostříž
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
Karel Kohout – Libor Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík vs Jan Thienel – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Oldřich Passler, Jiří Veselý
2. Pavel Karhan
19. OG
26. Libor Čížek
35., 40. Oldřich Smolík
1. 9. 10 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán 1. 1:5 (0:2)
Rozhodčí komentář neuvedl. Václav Zahradník
Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán
Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Luboš Poláček