Po 4.10.10 19:30 MIKU3 Double United Károv ZJ veteran   (VL3A)
Po 4.10.10 20:45 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET Don Giovanni VET   (VL4C)
St 17.11.10 18:15 DEKAN Vršáci VET TuMPach 1.AC VET   (VL3B)
St 17.11.10 19:30 DEKAN Little Eden FC Nova LFC A   (HL3B)
St 17.11.10 20:45 DEKAN Buran Buran VET Stará Garda VET   (VL4C)

8. 12. 10 17:45 STER2 Koliba F.C.V. Zelená liška TJ SUP A 11. 1:7 (0:3)
Korektně odehrané utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Libor Sněhota – Jaroslav Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Robert Samek
57. Vladimír Karban 7., 21., 46., 48., 52. Vladimír Fuka
18., 55. Jaroslav Jačka
22. 11. 10 18:30 HRAB1 Zelená liška TJ SUP A Suprtechno 10. 7:1 (3:1)
Hosté marně vyhlíželi pátého hráče do pole, ale snažili se, dobře bránili a dokonce v první půli z brejku skórovali. Po přestávce už ale Zelená liška zpřesnila kombinaci a přidala další góly. Husák
Zelená liška TJ SUP A Suprtechno
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Robert Samek vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Jiří Šipoš, Miroslav Vlček
7., 33. Jaroslav Budín
11., 39., 48. Vladimír Fuka
30. Jaroslav Jačka
50. OG
28. Luboš Petr
11. 11. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A 9. 6:1 (2:0)
Naprosto zasloužené vítězství Klokanů, kteří od 20. minuty kontrolovalo nejen hru, ale i dvoubrankové vedení, které si do této chvíle vypracovali. Vít Zukal, Jiří Sehnoutka
Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A
Petr Králíček – Jiří Hruška, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jan Lukeš, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Robert Staněk st. vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Robert Samek
17., 43., 50. Vladimír Klupsa
20., 60. Petr Pohnán
56. Robert Staněk st.
47. Jaroslav Jačka
1. 11. 10 17:00 ARIT Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán 8. 1:2 (1:1)
Klidné utkání. Hráči obou týmů hráli technický fotbal. Hosté ale byli důraznější a zaslouženě tak zvítězili.
Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Robert Samek vs Miloš Maršíček – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Roman Kozák, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
5. Jaroslav Jačka 15. Ladislav Linek
56. Pavel Karhan
19. 10. 10 19:15 ZAK Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A 7. 3:3 (2:1)
Utkání jako na houpačce. V momentě, kdy ZELENÁ LIŠKA přešla do vedení, začala zdržovat. To se jí však po zásluze vymstilo a v poslední minutě KBELÁK skóroval. Jan Novák, Jan Falc
Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A
Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Evžen KrajinaJaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Robert Samek, Libor Sněhota
18. Jiří Pácha
20. Oldřich Passler
60. Zdeněk Potůček
23. Robert Samek
36. Jaroslav Jačka
42. Jaroslav Budín
12. 10. 10 20:30 ZAK Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A 6. 3:0 (1:0)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Libor Sněhota vs Vlastimil Kolečkář – Vratislav Arnošt, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Ivan Kutal, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Ivan Moravec, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
8., 51. Jaroslav Budín
41. Jaroslav Jačka
29. 9. 10 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A 5. 3:3 (2:1)
Zelená liška byla od začátku fotbalovější ale Kapr se svou bojovností a dobrou obranou rychle vedl 2:0.Když už se zdálo, že jeho taktika bude slavit úspěch, Liška zabrala a dovedla zápas k zasloužené remíze. Michal Vávra, František Klečka
Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A
Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Milan Švarc, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Karel Prokop, Robert Samek, Libor Sněhota
10. Luboš Svoboda
14. Milan Švarc
36. Josef Trepeš
27. Jaroslav Jačka
55. Jaroslav Budín
58. Vladimír Fuka
22. 9. 10 19:45 HRAB3 Zelená liška TJ SUP A Radouč FC A 4. 0:0 (0:0)
Zelená liška nemohla střídat a tak vsadila na obranu a nikam příliš nespěchala, přesto se dá říct, že vyložených šancí měla víc. Kdyby se hrálo na čistý čas, tak první půle by obsáhla s bídou dvacet minut a poločas druhý tak patnáct. Jinak se hledaly míče, utahovaly tejpy, měnily ortézy, zkrátka superveteránská liga, jak má být a že je fotbal o gólech, to bylo tentokrát všem jedno... Pavel Kučera, Duben
Zelená liška TJ SUP A Radouč FC A
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Karel Prokop, Robert Samek vs Miloslav Kolpek – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Tibor Mester, Hynek Svoboda
15. 9. 10 19:45 HRAB3 Apostrophe´FZ Zelená liška TJ SUP A 3. 1:2 (0:2)
Bojovné,vyhecované utkání.Nebýt vyrovnanosti brankářů a tolika spálených šancí na straně Apostrophé,tak mohlo utkání dopadnout úplně jinak. Milan Zoulek, Michal Zákostelský
Apostrophe´FZ Zelená liška TJ SUP A
Jiří Jedlička – Martin Blažka, Jiří Holba, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Karel Prokop, Robert Samek, Libor Sněhota
35. Miroslav Přibyl 4. Vladimír Fuka
25. Jaroslav Jačka
7. 9. 10 19:30 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Ortopedie 2. 3:1 (1:1)
Poklidné utkání,ve kterém byli domácí lepším mužstvem.
Zelená liška TJ SUP A Ortopedie
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Robert Samek, Libor Sněhota vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Jan Nesvorný, Lukáš Poláček, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
7., 37. Zdeněk Budín
52. Vladimír Fuka
25. Jiří Balcar
2. 9. 10 20:45 DEKAN AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A 1. 2:0 (2:0)
Poklidné utkání, kterému by spíše slušela remíza, vyhráli domácí díky lepšímu brankáři. Ke konci se sice začalo trochu jiskřit, ale vše se postupně vyklidnilo a zápas se dohrál v poklidu. Jiří Bidovský