Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 23.6.10 | 19:00 | P2 | Zelená liška VET A Anton aus Tirol | 11. | 1:6 |
St 23.6.10 | 19:00 | STER3 | PH Servis Dřevosprint SC | 11. | 3:5 |
St 23.6.10 | 18:15 | ARIT | Rokoska VET A Black Jack | 11. | 0:6 k. |
St 23.6.10 | 18:15 | DEKAN | Zachovalí Blesk VK VET A | 11. | 6:0 k. |
St 23.6.10 | 18:15 | MIKU3 | Queen´s park club VET Daltonové VET | 11. | 4:1 |
St 23.6.10 | 18:15 | zzZARUB | Pankráckej válec VV Vokra VV | 11. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Black Jack | 11 | 9 | 1 | 1 | 41:9 | 19 |
2. | Queen´s park club VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 46:15 | 18 |
3. | Anton aus Tirol | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:13 | 16 |
4. | Dřevosprint SC | 11 | 8 | 0 | 3 | 66:48 | 16 |
5. | Zelená liška VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 45:23 | 13 |
6. | VV Vokra VV | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:39 | 12 |
7. | PH Servis | 11 | 5 | 1 | 5 | 20:21 | 11 |
8. | Daltonové VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:27 | 10 |
9. | Pankráckej válec | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:51 | 10 |
10. | Zachovalí | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:48 | 4 |
11. | Rokoska VET A | 11 | 0 | 1 | 10 | 17:67 | 1 |
12. | Blesk VK VET A | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:55 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 29.3.10 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Anton aus Tirol |
Po 29.3.10 | 19:30, 20:45 | ARIT | Black Jack |
St 7.4.10 | 17:00, 18:15 | zzTKSPA | Rokoska VET A |
Pá 9.4.10 | 18:15, 19:30 | ARIT | Black Jack |
Pá 16.4.10 | 17:00, 18:15 | HANSP | Blesk VK VET A |
Ne 18.4.10 | 16:15, 17:30 | P1 | PH Servis |
Ne 18.4.10 | 18:45, 20:00 | P3 | Daltonové VET |
Po 19.4.10 | 17:45, 19:00 | STER2 | Zelená liška VET A |
Po 19.4.10 | 18:15, 19:30 | MIKU2 | Queen´s park club VET |
Po 19.4.10 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Anton aus Tirol |
Út 20.4.10 | 19:30, 20:45 | BECH | VV Vokra VV |
St 21.4.10 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Zachovalí |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Rokyta | Daltonové VET | 19 |
2. | Pavel Bokůvka | Dřevosprint SC | 17 |
3. | Daniel Smrčka | Stará Garda VET | 17 |
4. | Jaromír Tomaides | Dřevosprint SC | 16 |
5. | Jindřich Marhoul | Dřevosprint SC | 15 |
6. | Aleš Kvasnička | Křídla Ďáblic VET B | 14 |
7. | Jaroslav Horel | Pankráckej válec | 12 |
8. | Marek Roztočil | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 |
9. | Karel Janďourek | Anton aus Tirol | 10 |
10. | Dušan Stádník | Zachovalí | 10 |
11. | Ljutvo Kuč | Dřevosprint SC | 9 |
12. | Pavel Zmatlík | VV Vokra VV | 8 |
13. | Jiří Kopecký | Anton aus Tirol | 8 |
14. | Josef Med | Anton aus Tirol | 8 |
15. | Vladimír Sklenář | Zachovalí | 8 |
16. | Libor Palas | Black Jack | 8 |
17. | Daniel Dvořák | Blesk VK VET A | 7 |
18. | Petr Vydra | Rokoska VET A | 7 |
19. | Pavel Zelníček | Inter 2011 | 7 |
20. | Štěpán Kedlický | Stará Garda VET | 7 |