Po 29.3.10 18:30 HRAB3 Porter CF B HS Praha   (HL1A)
Po 29.3.10 19:45 HRAB3 Dej bůh štěstí OrangeBoom   (HL8E)
Po 19.4.10 18:30 HRAB1 Deko Vokra VV   (HL1A)
Po 19.4.10 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Pragochmel Blšany B   (HL8A)

23. 6. 10 19:00 P2 Zelená liška VET A Anton aus Tirol 11. 1:6 (0:2)
Poklidný zápas hraný v duchu fair play. Pro Lišku je výsledek velmi krutý, herně totiž o tolik horší rozhodně nebyla. Zejména na začátku utkání spálili hráči Lišky spoustu šancí, za což je lépe střelecky disponopvaní domácí během zápasu 6x potrestali. Šancí bylo na obou stranách mnoho, branková konstrukce byla nastřelena snad 10x. Petr Šmigol, Aleš Průša
Zelená liška VET A Anton aus Tirol
Vít Kulhánek – Michal Dušek, Pavel Dvořák, Ladislav Němec, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček vs Martin Kaiser – Stanislav Futera, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Petr Tůma
59. Ivo Štric 6. Tomáš Kopecký
11., 55. Karel Janďourek
36., 56., 60. Jiří Kopecký
16. 6. 10 18:15 MIKU3 Anton aus Tirol Rokoska VET A 10. 14:0 (6:0)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Martin Samek, Jan Klinger
Anton aus Tirol Rokoska VET A
Martin Kaiser – Stanislav Futera, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med vs Bohumil Hybeš – Karel Frankota, Josef Hrubeš, Marek Hybeš, Petr Machovec, Miloš Niesner, Jan Šimek, Petr Vydra
3., 5., 15., 17., 31. Josef Med
20., 39. Karel Janďourek
22. Tomáš Kopecký
35., 58. Richard Klípa
42., 56., 60. Stanislav Futera
57. Jiří Kopecký
2. 6. 10 18:30 HRAB2 Zachovalí Anton aus Tirol 9. 2:6 (0:5)
Domácí tým jasně rozhodl o svém vítězství v prvním poločase. Ondřej Egger, Jakub Šídlo
Zachovalí Anton aus Tirol
Tomáš Hrubý – Peter Herda, Zdeněk Kreuzer, Bedřich Lebeda, Jan Libjak, Vladimír Sklenář, Miroslav Skopový, Dušan Stádník vs Martin Kaiser – Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
47. Vladimír Sklenář
60. Dušan Stádník
2. Petr Tůma
8., 26. Josef Med
27., 38. Jiří Kopecký
29. Petr Zeman
27. 5. 10 18:15 MIKU1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla nařízená penalta za faul domácího gólmana v pokutovém území. Roman Kučera, Zdeněk Hnát
Anton aus Tirol Queen´s park club VET
Svatopluk Samler – Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Petr Tůma, Petr Zeman vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
36. Roman Podhorský
19. 5. 10 18:30 HRAB1 PH Servis Anton aus Tirol 7. 3:1 (3:1)
Relativně čísté, vyrovnané utkání. Martin Štoncner, Václav Soukup
PH Servis Anton aus Tirol
Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Roman Künzel, Libor Novák, Pavel Pančev, Jiří Pejcha, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
24., 27. Jiří Čermák
29. Tomáš Bartecký
20. Karel Janďourek
12. 5. 10 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Pankráckej válec 6. 2:2 (1:2)
Celkem pohledný fotbal. Aktivita mužstev se střídala a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Zdeněk Polanský, Miroslav Vlček
Anton aus Tirol Pankráckej válec
Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Tomáš Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Jan Regent – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
9., 34. Karel Janďourek 1., 15. Jaroslav Horel
28. 4. 10 18:30 HRAB1 Dřevosprint SC Anton aus Tirol 5. 2:4 (1:2)
Rozhodčí neuvedli komentář o utkání. Vratislav Ulman, Vladimír Celer
Dřevosprint SC Anton aus Tirol
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Ljutvo Kuč, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides vs Svatopluk Samler – Karel Janďourek, Tomáš Kopecký, Zdeněk Korch, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman
5. Ljutvo Kuč
55. Jaroslav Šimon
9. Petr Zeman
29. Karel Janďourek
54. Tomáš Kopecký
59. Josef Med
21. 4. 10 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Daltonové VET 4. 2:1 (1:0)
Nervózní utkání, které rozhodl nejlepší hráč Antonu Kopecký. Pavel Procházka, Martínek
Anton aus Tirol Daltonové VET
Martin Kaiser – Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
20., 51. Jiří Kopecký 54. Petr Rokyta
14. 4. 10 18:30 HRAB2 Blesk VK VET A Anton aus Tirol 3. 0:1 (0:1)
Velmi pěkné utkání, které rozhodla jediná branka v závěru první půle. Luboš Petr, Miroslav Vlček
Blesk VK VET A Anton aus Tirol
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Jaroslav Výborný vs Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Tomáš Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
26. Karel Janďourek
7. 4. 10 19:30 ARIT Anton aus Tirol Black Jack 2. 1:1 (1:1)
Vše podstatné se odehrálo v závěru první půle. Ve dvacáté minutě se Black Jack ujal vedení, ale po pěti minutách Anton vyrovnal hezkou střelou. Do konce utkání měla obě mužstva dost šancí, ale žádnou se nepodařilo proměnit. Petr Vorel, Jan Koutecký
Anton aus Tirol Black Jack
Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Tomáš Procházka – Patrik Bělín, Bohumil Kabeláč, Tomáš Obermajer, Libor Palas, Patrik Pleštil, Marek Roztočil, Jan Žambůrek
25. Richard Klípa 20. Libor Palas
31. 3. 10 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol VV Vokra VV 1. 4:0 (2:0)
Vokra působila po celý zápas sebevědoměji, ale nedokázala proměnit ani jednu šanci. Naopak Antonu vycházela koncovka bravurně a přestože měli jen jednoho hráče na střídání, odvážějí si hladké vítězství 4:0. Kryštof Blažek, Adam Dvořák