Ne 18.4.10 16:15 P1 Šrot FC Ginesio   (HL4F)
Ne 18.4.10 17:30 P1 Víťazný február FK Benda OFC   (HL6L)
Ne 9.5.10 17:30 METE1 Kolomajzna TJ Sportbar ZIPO   (HL4F)
Ne 9.5.10 18:45 METE1 Hattrick Prosek FC Terron AC Bozi B   (HL6K)

23. 6. 10 19:00 STER3 PH Servis Dřevosprint SC 11. 3:5 (1:3)
Tým Dřevosprintu vstoupil do utkání ospale a byl za to zaslouženě potrestán první brankou. Pak ale získal na převaze a vypracoval si tříbodový náskok a vypadalo to, že si vylepší skóre. Šťastný gól po přímém kopu, ale vrátil PH servis do zápasu a po ustrašené hře Dřevosprintu dotáhli domácí na rozdíl jednoho gólu. Měli i velkou šanci na vyrovnání, kterou ale zhatil gólman. Po brejku hosté pojistili vedení a zaslouženě si došli pro vítězství. František Klečka, Lukáš Opava
PH Servis Dřevosprint SC
Roman Soukup – Radek Babánek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Pavel Pančev, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Pavel Kačírek, Ljutvo Kuč, Jindřich Marhoul, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides
4., 56. Milan Kvajsar
37. Rostislav Theimer
18. Marcel Fikar
22. Ljutvo Kuč
28. Pavel Bokůvka
31., 58. Jaromír Tomaides
16. 6. 10 18:15 HANSP Daltonové VET PH Servis 10. 3:0 (1:0)
Velmi slušně hrané utkání, zvítězil jednoznačně lepší tým. Jan Malypetr
Daltonové VET PH Servis
Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Josef Mašek, Libor Novák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
12., 38. Petr Rokyta
50. Pavel Kaska
2. 6. 10 17:00 HANSP PH Servis Blesk VK VET A 9. 4:3 (2:3)
Nádherné utkání, ve kterém nebylo třeba rozhodčích. Gentlemansky vedený zápas, s přihrávkami na jeden dotek, kde bylo vidět, že veteránům ještě nechybí rychlost, přesnost a klid. Blahopřeji oběma týmům. Jiří Zeman, Jiří Michálek
PH Servis Blesk VK VET A
Libor Novák – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Pavel Pančev, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný
4., 22., 59. Tomáš Bartecký
55. Ota Ryneš
6. Jaroslav Výborný
27. František Fencl
29. Daniel Dvořák
26. 5. 10 19:30 ARIT Black Jack PH Servis 8. 2:0 (0:0)
V tempu hrané utkání bylo v prvním poločase vyrovnané. Ve druhém Black Jack stupňoval tlak na bránící se PH Servis, což korunoval dvěma góly. Vladimír Rychtařík, Ivan Kutal
Black Jack PH Servis
Tomáš Procházka – Patrik Bělín, Bohumil Kabeláč, Karel Macák, Tomáš Obermajer, Libor Palas, Patrik Pleštil, Marek Roztočil vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Roman Künzel, Pavel Pančev, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
50. Bohumil Kabeláč
60. Libor Palas
19. 5. 10 18:30 HRAB1 PH Servis Anton aus Tirol 7. 3:1 (3:1)
Relativně čísté, vyrovnané utkání. Martin Štoncner, Václav Soukup
PH Servis Anton aus Tirol
Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Roman Künzel, Libor Novák, Pavel Pančev, Jiří Pejcha, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman
24., 27. Jiří Čermák
29. Tomáš Bartecký
20. Karel Janďourek
13. 5. 10 17:00 HANSP Zelená liška VET A PH Servis 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil PH Servis, když proměnil jednu z mála pohledných akcí. Jan Doskočil, Petr Hladík
Zelená liška VET A PH Servis
Martin Džbánek – Michal Dušek, Pavel Dvořák, Vít Kulhánek, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
46. Milan Kvajsar
29. 4. 10 20:30 ZAK PH Servis Rokoska VET A 5. 3:0 (0:0)
Slušné utkání v rychlém tempu, zvítězil šťastnější tým. Karel Hampl, Tomáš Kubr
PH Servis Rokoska VET A
Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Pejcha, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Bohumil Hybeš, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Jan Šimek, Jiří Štědronský, Petr Vydra
33. Milan Kvajsar
53. Petr Škvařil
57. Tomáš Bartecký
22. 4. 10 18:15 DEKAN Zachovalí PH Servis 4. 1:4 (1:2)
Zachovalí po celý zápas praktikovali zataženou obranu za půlku a přihrávkami nacházeli střelce Stádníka, který dělal obraně PH Servisu značné problémy a ve 13.minutě otevřel skóre. Ovšem za pět minut bylo po šťastné teči srovnáno a fotbalovější PH Servis získával čím dál větší převahu, umocněnou navíc odstoupením obránce domácích pro zranění. Po změně stran pokračoval zápas za převahy PH Servisu, ale o vítězi se rozhodlo až 7 minut před koncem dvěma slepenými góly. Poté už se utkání jen v klidu dohrálo. Jan Severa, Pavel Galyaš
Zachovalí PH Servis
Jan Libjak – Dušan Havlíček, Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Vladimír Sklenář, Miroslav Skopový, Dušan Stádník vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Pejcha, Petr Škvařil
13. Dušan Stádník 18. Jiří Pejcha
24. Jiří Landa
53., 54. Radek Babánek
15. 4. 10 18:15 MIKU1 PH Servis Queen´s park club VET 3. 0:2 (0:2)
Hosté v 1.půli vstřelili dva góly a díky dobré obraně domácí téměř nepustili do šance. A tak, i když narozdíl od nich nemohli střídat, zaslouženě vyhráli. Bím,Kratochvíl
PH Servis Queen´s park club VET
Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Pavel Pančev, Jiří Pejcha, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
10. Václav Horáček
28. Daniel Smrčka
15. Štěpán Kedlický
7. 4. 10 18:15 zzZARUB VV Vokra VV PH Servis 2. 4:2 (4:2)
Vyrovnané utkání. Roman Stupka, Peter Kováč
VV Vokra VV PH Servis
Pavel Vrkoslav – Petr Blažek, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Antonín Mlejnský, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík vs Roman Soukup – Radek Babánek, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Pavel Pančev, Ota Ryneš, Rostislav Theimer
2. Tomáš Kouřil
3. Tomáš Procházka
19. Antonín Mlejnský
22. Michael Procházka
8. Milan Kvajsar
21. Jiří Landa
1. 4. 10 18:15 MIKU2 Pankráckej válec PH Servis 1. 0:0 (0:0)
Remíza je pro domácí vlastně výhrou, protože i přes početnou soupisku hráli bez střídání. Petr Voženílek
Pankráckej válec PH Servis
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Regent, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Libor Novák, Pavel Pančev, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer