Po 19.4.10 18:15 MIKU2 Klika CFA Viktor 1.FC   (HL7A)
Po 19.4.10 19:30 MIKU2 A.G.Č.V. Demoliční četa   (HL4C)
St 5.5.10 18:15 MIKU2 Porter CF B Deko   (HL1A)
St 5.5.10 19:30 MIKU2 Vykutálený prasátka Perpetis   (HL8C)

23. 6. 10 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET Daltonové VET 11. 4:1 (1:1)
Zápas byl od začátku vyhecovaný. Druhý poločas patřil domácím, kteří tak zaslouženě vyhráli. Martin Koula
Queen´s park club VET Daltonové VET
Jiří Jeníček – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
16., 47., 55. Daniel Smrčka
60. Jiří Jeníček
13. Petr Rokyta
16. 6. 10 18:15 HOSTI Blesk VK VET A Queen´s park club VET 10. 0:5 (0:1)
V dobrém tempu hrané utkání. O vítězi rozhodl větší počet hráčů. Blesk se snažil alespoň o čestný zásah, ale marně. Marek Starý, Aleš Foldyna
Blesk VK VET A Queen´s park club VET
František Fencl – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
25., 57. Daniel Smrčka
34. Jaroslav Hrdlička
47. Roman Bäumel
51. Václav Kedlický
2. 6. 10 19:30 ARIT Queen´s park club VET Black Jack 9. 1:4 (0:3)
Hosté byli aktivnější, techničtější a běhavější, proto zvítězili. Adam Terš
Queen´s park club VET Black Jack
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka vs Tomáš Procházka – Patrik Bělín, Bohumil Kabeláč, Petr Lhotka, Karel Macák, Tomáš Obermajer, Libor Palas, Patrik Pleštil, Marek Roztočil, Jan Žambůrek
58. Roman Bäumel 18., 44. Patrik Pleštil
22. Petr Lhotka
26. Marek Roztočil
16. Marek Roztočil
27. 5. 10 18:15 MIKU1 Anton aus Tirol Queen´s park club VET 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla nařízená penalta za faul domácího gólmana v pokutovém území. Roman Kučera, Zdeněk Hnát
Anton aus Tirol Queen´s park club VET
Svatopluk Samler – Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Tomáš Kopecký, Josef Med, Petr Tůma, Petr Zeman vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
36. Roman Podhorský
20. 5. 10 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Zelená liška VET A 7. 3:0 (2:0)
Nejsou zapsáni rozhodčí!!
Do prvního gólu Queensparku poměrně vyrovnané utkání. O dalších pět minut později přidali domácí druhou branku a bylo rozhodnuto.
Queen´s park club VET Zelená liška VET A
Václav Kedlický – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka vs Martin Džbánek – Michal Dušek, Pavel Dvořák, Vít Kulhánek, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Jan Syrovátka
9., 31. Štěpán Kedlický
14. Daniel Smrčka
13. 5. 10 19:30 MIKU3 Rokoska VET A Queen´s park club VET 6. 1:3 (1:2)
Rozhodčí komentář neuvedl. Dominik Fazekaš, Vojtěch Samohýl
Rokoska VET A Queen´s park club VET
Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Miloš Niesner, Jan Šimek, Petr Vydra vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
14. Petr Vydra 7., 52. Daniel Smrčka
10. Jiří Jeníček
29. 4. 10 18:15 DEKAN Queen´s park club VET Zachovalí 5. 8:0 (3:0)
Pěkný zápas, kde měli od začátku více ze hry domácí. Lukáš Grygar, Štěpán Böhm
Queen´s park club VET Zachovalí
Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka vs Tomáš Dolínek – Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Zdeněk Kreuzer, Bedřich Lebeda, Miroslav Skopový
9., 17., 30. Václav Horáček
32., 34., 43., 50. Štěpán Kedlický
38. Daniel Smrčka
22. 4. 10 18:15 MIKU1 VV Vokra VV Queen´s park club VET 4. 0:5 (0:1)
Slušně hrané utkání skončilo zaslouženým vítězstvím hostů. Jaroslav Tvrz, Michal Hoffmann
VV Vokra VV Queen´s park club VET
Tomáš Zunt – Petr Blažek, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Petr Jeníček, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka
28., 42. Roman Bäumel
51., 58. Daniel Smrčka
59. Václav Horáček
15. 4. 10 18:15 MIKU1 PH Servis Queen´s park club VET 3. 0:2 (0:2)
Hosté v 1.půli vstřelili dva góly a díky dobré obraně domácí téměř nepustili do šance. A tak, i když narozdíl od nich nemohli střídat, zaslouženě vyhráli. Bím,Kratochvíl
PH Servis Queen´s park club VET
Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Pavel Pančev, Jiří Pejcha, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Daniel Smrčka
10. Václav Horáček
28. Daniel Smrčka
15. Štěpán Kedlický
8. 4. 10 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Pankráckej válec 2. 11:0 (5:0)
Od začátku až do konce naprosto jednoznačné utkání. René Hönig, Petr Kubín
Queen´s park club VET Pankráckej válec
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jiří Jeníček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka
6., 10., 20., 30., 50. Daniel Smrčka
13., 43. Michal Rod
34. Václav Kedlický
45., 57. Roman Podhorský
51. Štěpán Kedlický
1. 4. 10 18:15 MIKU1 Dřevosprint SC Queen´s park club VET 1. 9:3 (4:3)
Queens park držel se soupeřem krok pouze v prvním poločase. Po změně stran hru ovládl Dřevosprint, nasázel dalších 5 branek a zaslouženě zvítězil.