St 5.5.10 18:30 HRAB2 Tučňáci VET Parta z Jarova VET   (VL3C)
St 5.5.10 19:45 HRAB2 Šumavská střela FK Paseka FC   (HL5C)
St 2.6.10 17:45 STER1 Limita Žalud United 1.PC   (HL5C)
St 2.6.10 19:00 STER1 Kamberský pípy VŠSK MFF UK C   (HL6C)

23. 6. 10 18:15 zzZARUB Pankráckej válec VV Vokra VV 11. 0:6 (0:0)
Pankráckej válec nastoupil v pěti hráčích a po pěti minutách došlo ke zranění Vacka a Feierfeila, pročež bylo utkání předčasně ukončeno. Milan Bradáč, Václav Rod
Pankráckej válec VV Vokra VV
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Tomáš Zunt – Petr Blažek, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Zmatlík
17. 6. 10 18:15 zzPODVI Dřevosprint SC Pankráckej válec 10. 12:7 (5:4)
Pěkné a svižné utkání plné gólů. Hráči domácích byli běhavější a aktivnější. Ve druhém poločase to byla místy exhibice. Dřevosprint zaslouženě vyhrál. Rudolf Lecjaks
Dřevosprint SC Pankráckej válec
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Ljutvo Kuč, Jindřich Marhoul, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
16., 28., 55. Jaroslav Horel
1. 6. 10 17:00 DEKAN Pankráckej válec Daltonové VET 9. 6:0 (4:0)
Hosté doplatili na špatnou docházku, když hráli celý zápas bez střídání. Válec se rychle dostal do vedení a svůj náskok jen navyšoval. Karel Kolman
Pankráckej válec Daltonové VET
Miloslav Smetana – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
2., 34. Leoš Jindra
10. OG
27. Zdeněk Feierfeil
30., 39. Miroslav Vostatek
26. 5. 10 17:00 HANSP Blesk VK VET A Pankráckej válec 8. 0:6 k.
Domácí Blesk se k utkání nedostavil...
Blesk VK VET A Pankráckej válec
vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
19. 5. 10 19:30 ARIT Pankráckej válec Black Jack 7. 1:4 (1:2)
Utkání hrané s převahou hostů. Karel Kohout, Luboš Poláček
Pankráckej válec Black Jack
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Vostatek vs Tomáš Procházka – Patrik Bělín, Bohumil Kabeláč, Petr Lhotka, Karel Macák, Tomáš Obermajer, Libor Palas, Patrik Pleštil, Marek Roztočil, Jan Žambůrek
22. Miroslav Vostatek 4. Libor Palas
7., 59. Marek Roztočil
40. Patrik Pleštil
12. 5. 10 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Pankráckej válec 6. 2:2 (1:2)
Celkem pohledný fotbal. Aktivita mužstev se střídala a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Zdeněk Polanský, Miroslav Vlček
Anton aus Tirol Pankráckej válec
Martin Kaiser – Karel Janďourek, Richard Klípa, Tomáš Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma, Petr Zeman vs Jan Regent – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
9., 34. Karel Janďourek 1., 15. Jaroslav Horel
27. 4. 10 20:45 MIKU1 Pankráckej válec Zelená liška VET A 5. 3:7 (1:2)
Slušné utkání. Domácí nastoupili k utkání bez střídání a to rozhodlo. Pavel Vykoukal, František Jelínek
Pankráckej válec Zelená liška VET A
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Horel, Karel Vacek, Miroslav Vostatek vs Vít Kulhánek – Michal Dušek, Pavel Dvořák, Ladislav Němec, Ivo Štric, Petr Švestka, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda, Pavel Zelníček
57. Jan Syrovátka
20. 4. 10 19:00 P2 Rokoska VET A Pankráckej válec 4. 4:7 (3:2)
Pohledné a férově hrané utkání v prvním poločase zcela vyrovnané. Po změně stran hosté dokázali šťastně, ale zaslouženě vyrovnat. Během dalších tří minut dokázali dvěma brankami rozhodnout o svém vítězství. Do konce zápasu se jim podařilo ještě další dvě branky přidat. Poslední slovo měli ale přeci jen hosté, kteří alespoň kosmeticky upravili skóre na konečných 7:4. Antonín Jandus, Evžen Trexler
Rokoska VET A Pankráckej válec
Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Josef Hrubeš, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Petr Vydra vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Regent, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Miroslav Vostatek
37., 38. Miroslav Vostatek
15. 4. 10 18:15 DEKAN Pankráckej válec Zachovalí 3. 6:5 (3:0)
V tomto klání bylo vidět, že ve veteránské lize jsou hráči stále plni energie, bojovnosti a touhy zvítězit. V první půli měl územní převahu Válec a také to potvrdil třemi hezkými góly. Krátce po začátku druhé půle hosté díky Sklenářovi z penalty snížili, což je nakoplo ke skvělému výkonu a ve 40.minutě bylo vyrovnáno. Domácí naopak znervózněli, kupili chyby a nechali Zachovalé dokonce dostat se do vedení. V závěru ale hráč Horel svým čtvrtým gólem vystřelil výhru pro Válec. Karel Filip
Pankráckej válec Zachovalí
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek vs Jan Libjak – Lubor Hobza, Tomáš Hrubý, Josef Kounovský, Zdeněk Kreuzer, Martin Plch, Vladimír Sklenář, Miroslav Skopový, Dušan Stádník
19., 22., 30., 58. Jaroslav Horel
44. Miroslav Petržilka
52. Zdeněk Feierfeil
60 Leoš Jindra 34., 40. Vladimír Sklenář
40., 45. Dušan Stádník
49. Tomáš Hrubý
8. 4. 10 18:15 MIKU1 Queen´s park club VET Pankráckej válec 2. 11:0 (5:0)
Od začátku až do konce naprosto jednoznačné utkání. René Hönig, Petr Kubín
Queen´s park club VET Pankráckej válec
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Václav Horáček, Jiří Jeníček, Petr Jeníček, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Michal Rod, Daniel Smrčka vs Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka
6., 10., 20., 30., 50. Daniel Smrčka
13., 43. Michal Rod
34. Václav Kedlický
45., 57. Roman Podhorský
51. Štěpán Kedlický
1. 4. 10 18:15 MIKU2 Pankráckej válec PH Servis 1. 0:0 (0:0)
Remíza je pro domácí vlastně výhrou, protože i přes početnou soupisku hráli bez střídání. Petr Voženílek
Pankráckej válec PH Servis
Martin Gabriel – Tomáš Bárta, František Brabač, Zdeněk Feierfeil, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Regent, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Tomáš Vevera, Miroslav Vostatek vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Libor Novák, Pavel Pančev, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer