11. Kotlářka CAHA FC SUP 12 2 1 9 14:36 5
13. Sokol Vysočany SUP 12 2 0 10 16:61 4

Ne 25.4.10 18:45 ZAK Debakl FC Ústavan 01 KK   (HL5I)
Ne 25.4.10 20:00 ZAK Socra AFK Karlín FC VET Reka Group - Calvados   (VL3A)
Ne 6.6.10 16:15 zzJUNI1 PRKA Bröndby codein IF   (HL8R)
Ne 6.6.10 17:30 zzJUNI1 Pražské Peklo Buzuluk Úvaly FC   (HL8R)

24. 6. 10 19:00 STER1 Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP 13. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání a spravedlivá remíza. výkon obou brankářů byl výborný. František Šťasta, Milan Mašek
Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
4. Roman Svoboda
53. Vladimír Panýrek
24. OG
25. Jindřich Smolík
10. 6. 10 18:00 ZAK Super Naděje B Sokol Vysočany SUP 11. 0:3 (0:1)
Převážně bojovné utkání. Sokol předvedl větší efektivitu v zakončení a tak zvítězil. Evžen Vacek, Pavel Trojan
Super Naděje B Sokol Vysočany SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Martin Valent – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Jan Šuráň
7. Jan Plichta
37. Pavel Psotta
59. Petr Hrabal
3. 6. 10 18:15 DEKAN Kotlářka CAHA FC SUP Super Naděje B 10. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání se šťastnější koncovkou hostů. Michal Slavík, Václav Šinkmajer
Kotlářka CAHA FC SUP Super Naděje B
Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Zdeněk Václavík, Vladimír Vančík vs Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
49. Vladimír Vančík 39. Roman Svoboda
53. Petr Zienert
27. 5. 10 20:45 BECH Super Naděje B Valník 9. 1:6 (0:3)
Ač hráčů Valníku přišlo o jednoho méně, síly byly na začátku vyrovnány díky zranění rozcvičujícího hráče. To však trvalo jen do sedmé minuty, do vedoucí branky Valníku. Potom nastoupil i zraněný hráč a Orion měl výhodu jednoho hráče v poli. Valník však skvěle bránil a z rychlých brejků si v prvním poločase vytvořil třígólový náskok. Ve druhé polovině i díky skvělému gólmanovi, obdržel jen jeden a ještě tři přidal. Byl to pohledný zápas, který musel stát aktéry spousty sil. Tomáš Kriebel, David Levý
Super Naděje B Valník
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Miroslav Chloupek – Pavel Charvát, Josef Kouba, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
39. Arnošt Böhm 7., 50. Jindřich Trmal
11., 40., 55. Ctirad Veverka
22. Pavel Charvát
13. 5. 10 17:00 BECH SuperNova L.F.C. Super Naděje B 7. 6:1 (3:1)
poklidné utkání, které domácí rozhodli už v prvních deseti minutách. Poté už jen kontrolovali průběh a přidali unaveným hostům ještě tři góly. Jan Záruba, Radoslav Janoštiak
SuperNova L.F.C. Super Naděje B
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Vladimír Lacina, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Vladimír Zelenka vs Vladislav Červený – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Vojtěch Engelmann, Viktor Novák, Petr Zienert
3., 4. Vladimír Zelenka
8. Pavel Rajský
44., 56. Ivan Zajíc
54. Vladimír Anev
17. Arnošt Böhm
6. 5. 10 20:45 BECH Super Naděje B Pražačka seniors A 6. 0:6 (0:2)
Celkem jednoznačné utkání ve prospěch Pražačky. Nejsou uvedeni rozhodčí.
Super Naděje B Pražačka seniors A
Vladislav Červený – Pavel Babický, Vojtěch Engelmann, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Petr Zienert vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
12., 29., 49. Vladimír Mádr
41. Ivan Haco
52., 54. Martin Frejlach
29. 4. 10 20:15 P3 Lomíci Super Naděje B 5. 4:1 (1:0)
Lomíci byli efektivnější, kombinačně lepší a zaslouženě vyhráli. Orion dosáhl branky až v samém závěru, ale za předvedenou hru zcela zaslouženě. Výše skóre je pro Orion krutá, ale fotbal se hraje na góly. Jinak pěkný fotbal z obou stran.
Lomíci Super Naděje B
Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Zdeněk Vondrát vs Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
27. Zdeněk Vondrát
37. Josef Krupička
49. Lubomír Král
60. Otakar Anděl
60. Roman Svoboda
22. 4. 10 18:15 zzANG Super Naděje B Dřevorubci Modřany S 4. 0:5 (0:2)
Hrálo se pouze na jednu bránu. Hosté v ničem nepřekvapili. Kovařík
Super Naděje B Dřevorubci Modřany S
Vladislav Červený – Pavel Babický, Vojtěch Engelmann, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Petr Zienert vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
6., 56. Ladislav Burian
18., 60. Petr Vorel
35. Otomar Sláma
15. 4. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Super Naděje B 3. 11:0 (8:0)
Jednoznačný zápas ve prospěch Klokanu, který nastřílel většinu gólů po kombinacích do prázdné branky. Bím,Kratochvíl
Klokan Perón club SUP Super Naděje B
Petr Kačín – Josef Filinger, Jaroslav Klíma, Jiří Kratochvíl, Petr Krbec, Vladimír Ljapin, Jan Lukeš, Jiří Maršoun, Robert Staněk st. vs Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Leo Legnavský, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Rudolf Piršel, František Sedlák, Petr Zienert
9., 12., 14. Robert Staněk st.
16., 27., 32., 41., 52. Jaroslav Klíma
18., 21. Jiří Maršoun
23. Petr Krbec
13. 4. 10 19:00 P2 Agónie FCD Super Naděje B 12. 4:2 (2:1)
Orion byl fotbalovější, ale Agónie byla střelecky lepší a tudíž vyhrála.
Agónie FCD Super Naděje B
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Bořivoj Kopečný, Roman Storch, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel vs Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
15. Pavel Klír
19., 49. Bořivoj Kopečný
43. Michal Hoffmann
10., 35. Vladislav Červený
8. 4. 10 19:30 BECH Super Naděje B Sen ČM PG supervet 2. 0:4 (0:1)
V poklidu hrané utkání, ve kterém se domácí jenom bránili. Kovařík,Važán
Super Naděje B Sen ČM PG supervet
Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, František Sedlák, Roman Svoboda, Petr Zienert vs František Turek – Rudolf Bobek, Vlastimil Datko, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Petr Zeman
23., 51. Jaroslav Pur
44., 53. Miroslav Šusta
1. 4. 10 19:30 MIKU3 Felix club super Super Naděje B 1. 3:3 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískal hráč týmu Orion.
Felix zahájil převahou, ale jejich první šance vychytal brankář. Poté se ale ujal dvoubrankového vedení. Orion se probudil po šťastném gólu na 2:1 a do poločasu vyrovnal. Druhá půle patřila Orionu, ale v závěru zápasu, který se hrál v prudkém dešti, Felix vyrovnal. Takže nakonec zasloužená remíza.