Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 1.12.10 | 19:15 | METE1 | Parta z Jarova VET Desperado VET | 11. | 4:4 |
St 24.11.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET Manchester United V | 10. | 1:3 |
St 17.11.10 | 19:15 | METE1 | Felix club (seniors) Desperado VET | 9. | 0:0 |
St 3.11.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET Estudiantes VET B | 8. | 2:1 |
St 20.10.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET X-team | 7. | 6:1 |
St 13.10.10 | 19:15 | METE1 | Čechie 12° Desperado VET | 6. | 0:3 |
St 6.10.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET Benda 1964 OFC VET | 5. | 3:0 |
St 22.9.10 | 19:15 | METE1 | Balabuška Old TJ Desperado VET | 4. | 2:1 |
St 15.9.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET TuMPach 1.AC VET | 3. | 1:1 |
St 8.9.10 | 19:15 | METE1 | Vršáci VET Desperado VET | 2. | 2:4 |
St 1.9.10 | 19:15 | METE1 | Desperado VET Rokoska VET A | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Desperado VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:15 | 15 |
2. | Benda 1964 OFC VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:19 | 14 |
3. | Čechie 12° | 11 | 6 | 2 | 3 | 26:19 | 14 |
4. | Felix club (seniors) | 11 | 4 | 5 | 2 | 28:20 | 13 |
5. | Parta z Jarova VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:29 | 11 |
6. | Manchester United V | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:29 | 11 |
7. | Balabuška Old TJ | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:25 | 11 |
8. | Rokoska VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:29 | 10 |
9. | TuMPach 1.AC VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 25:25 | 10 |
10. | Vršáci VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:29 | 10 |
11. | Estudiantes VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:29 | 9 |
12. | X-team | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:44 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 4.10.10 | 17:00 | ARIT | XXX Víťazný február FK (HL6B) |
Po 4.10.10 | 18:15 | ARIT | Javorák Ekonom WT VET (VL2A) |
Čt 28.10.10 | 19:15 | METE1 | Sebranka FC VET 1.FC RUM (VL4B) |
Čt 28.10.10 | 20:30 | METE1 | Tuscarora A Audi United FC (HL2B) |
Po 29.11.10 | 18:15 | HOSTI | Kerata Chíjos Notorlet Stodůlky (HL7A) |
Po 29.11.10 | 19:30 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Čechie 12° SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Pavel | 11 | 0 |
Černý Marek | 10 | 0 |
Chlumecký Petr | 10 | 2 |
Duchek Miroslav | 10 | 13 |
Jehlička Aleš | 7 | 0 |
Kaiser Václav | 10 | 4 |
Kodras Martin | 1 | 0 |
Kroh Jaroslav | 6 | 0 |
Lehký Vladimír | 10 | 1 |
Pavlíček Jaromír | 9 | 0 |
Routa Martin | 11 | 5 |
Stibora Vladimír | 6 | 1 |