Pá 17.9.10 17:00 DEKAN Bronx KKK B Tvar VD   (HL8H)
Pá 17.9.10 18:15 DEKAN Kumpáni VET Stará Garda VET   (VL4C)
Ne 10.10.10 16:15 P1 Beerchester United Drny FC   (HL6K)
Ne 10.10.10 17:30 P1 Bum bar PV B Benda OFC   (HL5I)
Ne 24.10.10 16:15 DEKAN Liboc united Úžas 1.FFS   (HL6L)
Ne 24.10.10 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Pankráckej válec   (VL2B)

1. 12. 10 18:15 DEKAN Vršáci VET Benda 1964 OFC VET 11. 2:3 (2:2)
Špatně počasí, těžký terén, mráz, sněhová kalamita..to vše se podepsalo na kvalitě utkání. I přes to se hrál kvalitní fotbal. Vyrovnaná partie z obou stran. Domácí ve druhé půli neproměnili několik jasných šancí a hosté to potrestali. Nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Milan Makovec, Luboš Hýbner
Vršáci VET Benda 1964 OFC VET
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Lubor Fialka, Zdeněk Grůša st., Jiří Honců, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Tomáš Němec, JIří Parýzek, Michal Zíma vs Přemysl Kubíček – Josef Březina, Pavel Hašek, Martin Listopad, Aleš Netolický, Martin Novotný, Michal Pína, Luboš Vaculík, Michael Vojtěchovský
20. Vladimír Horák
28. Lukáš Hůlka
5. Josef Březina
25., 48. Aleš Netolický
24. 11. 10 18:15 DEKAN Balabuška Old TJ Vršáci VET 10. 1:6 (0:2)
V první půli nervózní utkání, kde se ze strany domácích spíše řečnilo, než hrálo. Druhý poločas už byl fotbalovější a klidnější. Zasloužené vítězství Vršáků, kteří byli techničtějším a více kolektivně hrajícím týmem. Ivo Bronec, Pavel Skála
Balabuška Old TJ Vršáci VET
Miloš Spurný – Karel Bouček, Jan Čech, Martin Fried, Jan Janata, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Lubor Fialka, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Tomáš Němec, JIří Parýzek, Michal Zíma
56. Jan Janata 4., 40., 52., 59. Lukáš Hůlka
11., 38. Zdeněk Grůša st.
17. 11. 10 18:15 DEKAN Vršáci VET TuMPach 1.AC VET 9. 2:0 (0:0)
Vyhecované utkání, hrané s velkým nasazením z obou stran a také s řadou šancí. Vršáky podržel jejich brankář. Jaroslav Budín, Zdeněk Budín
Vršáci VET TuMPach 1.AC VET
Tomáš Němec – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Jiří Honců, Vladimír Horák, JIří Parýzek, Michal Zíma vs Vít Brabec – Petr Porebski, Michael Rutar, Tomáš Sluka, Petr Tůma, Jan Vítek, Petr Zlámal
51. Zdeněk Grůša st.
58. Vladimír Horák
3. 11. 10 18:15 DEKAN X-team Vršáci VET 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které dospělo po nervózním závěru k zasloužené remíze. Václav Kala, Radim Tesárek
X-team Vršáci VET
Jan Mařík – Martin Brožek, Petr Černík, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Jan Šarboch, Petr Svatoň vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Jiří Honců, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Tomáš Němec, JIří Parýzek, Michal Zíma
46. Petr Knap 32. Vladimír Horák
20. 10. 10 18:15 DEKAN Rokoska VET A Vršáci VET 7. 6:2 (3:0)
Hosté nastoupili bez možnosti střídání a po prvním inkasovaném gólu rezignovali. Rokoska byla jasně lepší. Až po půli uplatnili hosté našetřené síly a zkorigovali výsledek. Pavel Bošek, Peter Demjanovič
Rokoska VET A Vršáci VET
Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Josef Hrubeš, Marek Hybeš, Roman Kysilko, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jan Šimek, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Tomáš Němec – Pavel Dík, Gustav Duras, Zdeněk Grůša st., Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Michal Zíma