Čt 14.10.10 19:00 P3 Betl KFK SUP Pražačka seniors A   (SVL2B)
Čt 14.10.10 20:15 P3 SuperNova L.F.C. Lomíci   (SVL2B)
Čt 25.11.10 19:00 P2 Inter Lotyšák B Horst 1.FC   (HL2B)
Čt 25.11.10 20:15 P2 Oblouci 81 AFC SUP Kotlářka CAHA FC SUP   (SVL2B)

1. 12. 10 19:00 P1 Manchester United V Estudiantes VET B 11. 6:0 k.
Hosté se kvůli sněhové kalamitě nedostavili.
24. 11. 10 20:15 P3 Estudiantes VET B Felix club (seniors) 10. 2:1 (1:1)
Utkání plné šancí, ale střelci se moc neukázali. Hráno velmi slušně.
Estudiantes VET B Felix club (seniors)
Antonín Herzog – Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Libor Strnad, Robert Urban, Jaroslav Žára, Vlastimil Zima vs Oldřich Češek – Stanislav Dlouhý, Jindřich Hříbal, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, František Šťasta, Petr Švonc
29., 59. Libor Strnad 30. Stanislav Dlouhý
10. 11. 10 19:00 P2 Estudiantes VET B X-team 9. 7:2 (3:0)
Střelecká exhibice Hoduláka rozhodla o jednoznačném vítězství domácích. Hosté stačili zmírnit výsledek dvěma góly v závěru. Stanislav Lipták
Estudiantes VET B X-team
Antonín Herzog – Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Robert Urban, Jaroslav Žára vs Jan Mařík – Jan Bozděch, Martin Brožek, Petr Černík, Michal Gertner, Petr Knap, Jan Šarboch, Petr Svatoň
3., 16., 27., 40., 42., 56. Vilém Hodulák
58. David Nekvasil
50. Michal Gertner
56. Jan Šarboch
3. 11. 10 19:15 METE1 Desperado VET Estudiantes VET B 8. 2:1 (0:0)
Mužstvo Desperado VET ještě šest minut před konecm prohrávalo o gól. Nakonec však po místy až drtivém tlaku zápas otočilo, kdy rozhodující branku vstřelil v poslední minutě nejlepší hráč utkání. Lukáš Mašek, Robert Chačaturov
Desperado VET Estudiantes VET B
Jaromír Pavlíček – Pavel Blažek, Marek Černý, Miroslav Duchek, Aleš Jehlička, Václav Kaiser, Jaroslav Kroh, Vladimír Lehký, Martin Routa, Vladimír Stibora vs Vlastimil Zima – Antonín Herzog, Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Jaroslav Žára
54. Vladimír Stibora
60. Martin Routa
45. OG
20. 10. 10 19:00 P3 Estudiantes VET B Čechie 12° 7. 0:2 (0:1)
ESTUDIANTES mělo skoro celý zápas míč pod kontrolou, byli lepší ale nedokázali dát gól a pokrýt dva rychlé brejky.
Estudiantes VET B Čechie 12°
Vlastimil Zima – Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Jaroslav Žára vs Ladislav Košťál – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Tomáš Koudelka, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
12. Jiří Štróbl
57. Tomáš Koudelka
13. 10. 10 19:00 P1 Benda 1964 OFC VET Estudiantes VET B 6. 3:2 (1:1)
Obou straně vyrovnané utkání. Oba celky odehráli utkání ve stylu fair play. O výhře domácích rozhodl v tomto zápase jejich nejlepší hráč Vojtěchovský.
Benda 1964 OFC VET Estudiantes VET B
Přemysl Kubíček – Josef Březina, Pavel Hašek, Martin Listopad, Martin Novotný, Michal Pína, Luboš Vaculík, Michael Vojtěchovský vs Vlastimil Zima – Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Jaroslav Žára
27., 52. Michael Vojtěchovský
32. Josef Březina
3., 59. Josef Krupička
29. 9. 10 19:00 ZAK Estudiantes VET B Balabuška Old TJ 5. 2:1 (0:0)
Bojové utkání vyrovnaného průběhu. Po bezbrankovém prvním poločase si hráči týmu Estudiantes vytvořili dvoubrankový náskok. V závěru korigoval kapitán soupeře krásnou střelou z dálky.
Estudiantes VET B Balabuška Old TJ
Vlastimil Zima – Ladislav Chaloupka, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter, Jaroslav Žára vs Miloš Spurný – Karel Bouček, Jan Čech, Martin Fried, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka
40. Miroslav Kalvas
54. Josef Krupička
59. Richard Lottring 30. Richard Lottring
22. 9. 10 19:00 STER1 TuMPach 1.AC VET Estudiantes VET B 4. 1:2 (1:2)
Tumpach šel brzy do vedení a zdálo se, že vše bude jen otázkou výše skóre. Estudiantes ale začali úporně betonovat a vyráželi k nebezpečným protiútokům, z nichž dva jim nakonec vyšly. Druhá půle se hrála prakticky na jednu branku, ale defenzíva Estudiantes slavila nakonec úspěch. Český
TuMPach 1.AC VET Estudiantes VET B
Vít Brabec – Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Sluka, Petr Tůma, Jan Vítek, Petr Zlámal vs Jaroslav Žára – Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter
6. Tomáš Sluka 8. Miroslav Kalvas
25. Petr Walter
15. 9. 10 18:15 DEKAN Estudiantes VET B Vršáci VET 3. 1:2 (1:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Daniel Novák, Otomar Ryvol
Estudiantes VET B Vršáci VET
Vlastimil Zima – Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter, Jaroslav Žára vs Tomáš Němec – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Michal Zíma
10. Jaroslav Žára 44. Lukáš Hůlka
56. Michal Janoška
8. 9. 10 18:15 HOSTI Rokoska VET A Estudiantes VET B 2. 7:2 (4:0)
Jasné vítězství Rokosky, která byla ve všem lepší, než její soupeř a o své výhře rozhodla již v prvním poločase.
Rokoska VET A Estudiantes VET B
Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Marek Hybeš, Pavel Jelínek, Roman Kysilko, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jan Šimek, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Antonín Herzog – Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter, Jaroslav Žára