Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.11 | 20:30 | METE1 | Santa Dominica Audi United FC | 11. | 5:5 |
Po 5.12.11 | 20:00 | TEMPO | Smutný potapěči Klokan Perón club A | 11. | 7:2 |
Po 5.12.11 | 19:30 | BECH | Úterní hosté Ski FC A Boston HS | 11. | 2:4 |
Po 5.12.11 | 19:30 | ARIT | Šumavan-Balkán Rowdies HFC | 11. | 9:0 |
Po 5.12.11 | 19:30 | MIKU1 | Inter Lotyšák A Bedna 98 FC | 11. | 6:4 |
Po 5.12.11 | 19:15 | ZAK | Restaurace U Pecků A Vojenské lesy | 11. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boston HS | 11 | 9 | 2 | 0 | 35:15 | 20 |
2. | Šumavan-Balkán | 11 | 9 | 1 | 1 | 68:14 | 19 |
3. | Rowdies HFC | 11 | 8 | 0 | 3 | 60:25 | 16 |
4. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:41 | 14 |
5. | Vojenské lesy | 11 | 5 | 3 | 3 | 26:27 | 13 |
6. | Restaurace U Pecků A | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:46 | 10 |
7. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:53 | 9 |
8. | Inter Lotyšák A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:50 | 7 |
9. | Santa Dominica | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:50 | 7 |
10. | Audi United FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:44 | 6 |
11. | Bedna 98 FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 37:47 | 5 |
12. | Klokan Perón club A | 11 | 0 | 4 | 7 | 23:49 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 4.9.11 | 18:45 | METE1 | Audi United FC |
Po 5.9.11 | 17:00, 18:15 | BECH | Úterní hosté Ski FC A |
St 7.9.11 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Boston HS |
St 7.9.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Klokan club A |
Ne 11.9.11 | 10:00, 11:15 | ZAK | Vojenské lesy |
Út 13.9.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Šumavan-Balkán |
Út 13.9.11 | 18:30, 19:45 | zzPODVI | Rowdies HFC |
Út 13.9.11 | 19:00, 20:15 | METE1 | Audi United FC |
St 14.9.11 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Boston HS |
Čt 15.9.11 | 17:00, 18:15 | BECH | Úterní hosté Ski FC A |
Pá 16.9.11 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Smutný potapěči |
St 21.9.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Klokan club A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Bartejs | Vojenské lesy A | 15 |
2. | Peter Teniak | UTS Vršovice | 15 |
3. | Jan Fíček | Audi United FC | 15 |
4. | Václav Socher | Flyers Jinonice FC | 13 |
5. | Jiří Žalud | Smutný potapěči | 13 |
6. | Václav Procházka | Šumavan-Balkán | 13 |
7. | Martin Dlouhý | Vojenské lesy A | 11 |
8. | Martin Aksamit | Inter Lotyšák A | 11 |
9. | Jiří Novák | Restaurace U Pecků B | 11 |
10. | Tomáš Fitzel | Úterní hosté Ski FC A | 11 |
11. | Matěj Lang | Deportivo bez Coruna B | 10 |
12. | Martin Kubeš | HS Praha | 10 |
13. | Stanislav Kodr | Santa Dominica | 9 |
14. | Tomáš Kounovský | Smutný potapěči | 8 |
15. | Igor Bogár | Ekonom WT | 8 |
16. | Tomáš Sluka | La Famiglia | 8 |
17. | Lubomír Karda | Tatra 04 | 7 |
18. | Dženau Gadžun | Bedna 98 FC | 7 |
19. | Václav Nechvíla | Smutný potapěči | 7 |
20. | Miroslav Miller | Šumavan-Balkán | 6 |