St 30.3.11 17:30, 18:45, 20:00 ARIT Šumavan-Balkán
Út 5.4.11 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Inter Lotyšák A
Pá 8.4.11 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Smutný potapěči
Ne 10.4.11 15:00, 16:15 ZAK Restaurace U Pecků A
Po 11.4.11 19:30, 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A
Út 12.4.11 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Důchodci
St 13.4.11 17:30, 18:45, 20:00 ARIT Boston HS
St 13.4.11 17:45, 19:00 ZAK Vojenské lesy
Pá 15.4.11 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Smutný potapěči
Út 19.4.11 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Šumavan-Balkán
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Souboj prvního s posledním skončil jednoznačnou výhrou Šumavanu, který tak může slavit další hanspaulský titul (jeho výhra nad Audi United ve výčtu výsledků chybí). Poražení Důchodci měli jistotu pádu o soutěž níž již před tímto kolem. Druhým sestupujícím se stal Traktor humus, který nezvládl přímý souboj s Klokanem a prohrál po boji 3:4. Stříbrnou pozici si výhrou nad Bostonem pojistily Vojenské lesy, poražení naopak přišli o šanci na třetí místo, neboť je přeskočili Úterní hosté díky vítězství v přestřelce nad Smutnými potápěči. Audina zakončila první sezónu mezi elitou čistým kontem a skalpem Lotyšáku, konečné páté místo lze považovat za slušný úspěch. V duelu dvou týmů ze středu tabulky Bedna nedala šanci Peckovcům a přeskočila svého soupeře v konečném pořadí sezóny.

13. 6. 11 20:45 MIKU2 Audi United FC Inter Lotyšák A 11. 3:0 (0:0)
Vyrovnaný utkání ovlivnila ošklivá srážka dvou hráčů Interu - brankáře s vlastním obráncem před koncem prvního poločasu ( ani jeden už v utkání nenastoupil ). Inter poslal do brankyhráče z pole a už za čtyři minuty inkasoval. Audi přidalo ještě dvě branky, ale za vítěztvím mohou děkovat především brankáři, který pochytal nemožné. Inter bojoval, vytvářel si mnoho příležitostí, ale bohužel PO 13.6. se pro něj stalo osudné. Čapla
Audi United FC Inter Lotyšák A
Mykola Shokodko – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, Mileli Dumitru, Oleksandr Hrechko, Jan Měchura, Michal Minařík, Jan Novotný, Martin Šimek vs Pavel Bek – Martin Aksamit, Milan Čáp, Jiří Janoušek, Jan Kahuda, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek
34. Jan Brodecký
42., 57. Oleksandr Hrechko
13. 6. 11 20:45 MIKU1 Traktor humus A Klokan Perón club A 11. 3:4 (2:2)
Traktor hned z první standartní situace potrestal vlažný start soupeře, Klokan kontroval vzápětí poudrženou ranou Koukala. V dalším průběhu zápasu byli domácí aktivnější a zaslouženě vedli zápas k bodovému zisku. Traktor se držel nad vodou kurioznímý kousky: Kautský zakroutil míč do sítě přímo z roku, brankář Kudrnáč překonal kolegu pohotovým výkopem. Remíza Traktoru nestačila a v honbě za výhrou neustrážil brejk, čímž byl jeho osud zpečetěn. Jandourek
Traktor humus A Klokan Perón club A
Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Jiří Havránek – Ivan Hašek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Václav Ježdík, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Robert Staněk ml., Jiří Vágner
2. Jiří Bošanský
23. Ladislav Kautský
57. Filip Kudrnáč
51 David Šefrna 5. Zdeněk Koukal
20., 60. Jan Jelínek
44. Jiří Vágner
13. 6. 11 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Důchodci 11. 5:0 (3:0)
FC Šumavan Balkán zodpovědnýn výkonem zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem nad již jistě sestupujícím týmem Důchodců a přidal další z hanspaulských titulů. Důchodci rozhodně nebyli odevzdaným soupeřem a zejména ve druhém poločase dokázali několikrát ohrozit bránu Šumavanu-Balkán. Milan Husák, Václav Kala
Šumavan-Balkán Důchodci
Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Igor Bogár, Lukáš Hrabák, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Miroslav Miller, Martin Šírl, Pavel Stejskal, Peter Teniak vs Martin Píša – Jaroslav Dolejš, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák
8., 37. Igor Bogár
26. Martin Ambrus
30. Pavel Stejskal
43. Lubomír Karda
13. 6. 11 20:45 MIKU3 Restaurace U Pecků A Bedna 98 FC 11. 2:6 (1:1)
Utkání bez závad. Malena
Restaurace U Pecků A Bedna 98 FC
Vladimír Stránský – Jan Filípek, Petr Kovařík, Vít Pecka, Václav Socher, Adam Střecha, Aleš Vašíček vs Pavel Graf – Karel Antonín, Patrik Boubín, Dženau Gadžun, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Martin Vacek, Petr Vobořil
7. Aleš Vašíček
59. Václav Socher
28., 35. Dženau Gadžun
47., 52. Karel Antonín
58., 60. Martin Vacek
13. 6. 11 20:30 TEMPO Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 11. 6:8 (4:5)
Utkání, zvláště v první půli jakoby bez obran. Hosté stále ve vedení, Potapěči mohutně dotahovali, na začátku druhé půle i vyrovnali už na 5:5. Poté se čekalo kdo zlomí utkání ve svůj prospěch až pustil domácí brankář takovou lehčí střelu a U.H. přidali další branky. V závěrečném náporu už to S.P. nedotáhli. Noa
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Roman Slavík – Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, David Palla, Petr Pícha ml., Michal Rada, Michal Voldřich, Jan Zeman