12. Klokan Perón club A 11 0 4 7 23:49 4

Pá 16.9.11 17:45 TEMPO Játro TJ PH Servis   (VL1A)
Pá 16.9.11 19:00 TEMPO Hertha ZMZ Gepard AFC   (HL2B)
Pá 16.9.11 20:15 TEMPO Chuchle Bez názvu   (HL5F)
Pá 7.10.11 17:45 TEMPO Gumídci Méďové FC Sloni na Pobřeží A   (HL4D)
Pá 7.10.11 19:00 TEMPO Los Bimbananos Pragoflora TJ   (HL6G)
Pá 7.10.11 20:15 TEMPO Chuchle Výtržník HFC   (HL5F)

5. 12. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A 11. 7:2 (3:2)
Poklidné utkání hrané ve vysokém tempu, o vítězi rozhodlo více proměněných šancí. Václav Motl, Marek Lojda
Smutný potapěči Klokan Perón club A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jiří Havránek – Ondřej Bálek, Ivan Hašek, Petr Janovský, Jan Jelínek, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml.
8., 21., 22. Jiří Žalud
31., 53. Jan Kočí
52. Petr Dedek
60. Jiří Valášek
3., 11. Jan Jelínek
20. 11. 11 20:00 MIKU1 Rowdies HFC Smutný potapěči 10. 5:3 (2:0)
Hezké utkání hrané nahoru dolů. Vyhrál techničtější tým. Trnka
Rowdies HFC Smutný potapěči
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Igor Vodecký, Tomáš Voráček vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Jiří Žalud
58. Petr Dedek
14. 11. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 9. 2:4 (0:1)
Boston působil po většinu zápasu kompaktnějším dojmem a po zásluze bral oba body. Voldán
Smutný potapěči Boston HS
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Václav Nechvíla, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jakub Janáček – Michal Hajný, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška
34., 49. Jiří Žalud 5., 53. Michal Hajný
45. Zdeněk Mikyška
46. Martin Kubeš
31. 10. 11 20:30 METE1 Audi United FC Smutný potapěči 8. 1:3 (1:1)
V první půli velice vyrovnané utkání. Na začátku druhé půle se Potapěči chytili střelecky a rozhodli nakonec o zasloužené výhře i přes další šance na obou stranách. Kohout
Audi United FC Smutný potapěči
Michal Drápela – Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Jan Fíček, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
25. Serhiy Hrechko 25. OG
36. Tomáš Kounovský
40. Martin Vrzal
24. 10. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Dominica 7. 4:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Santa Dominica doplatila na úzký kádr, v závěru ji docházely síly. Kučera
Smutný potapěči Santa Dominica
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Alexander Károlyi – Michal Balík, Michal Bureš, Tomáš Klinka, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Michal Zukal
19. Tomáš Kounovský
22., 43. Václav Nechvíla
39. Jiří Žalud
25. Stanislav Kodr
17. 10. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 6. 5:6 (2:4)
Výborný fotbal podtrhlo několik nádherných branek. Domácí bohužel stále jen dotahovali. Radek Martínek
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Martin Šméral – Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Michal Rada, Petr Seidel, Lukáš Zahradník vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
41. Martin Vrzal
10. 10. 11 20:45 ARIT Smutný potapěči Šumavan-Balkán 5. 0:8 (0:3)
Zápas proběhl v klidu.
Smutný potapěči Šumavan-Balkán
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Lubomír Karda, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Radek Šírl, Peter Teniak
2. Václav Procházka
28., 30., 49. Marek Pospíšil
46., 60. Miroslav Miller
50. Peter Teniak
53. Lubomír Karda
26. 9. 11 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 4. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně ve kterém se oba týmy vystřídali ve vedení, aby domácí pět minut před koncem zápasu rozhodli o svém vítězství. Trnka
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Jaroslav Dittrich, Jiří Dohnal, Jakub Nešpor, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
4. Jiří Dohnal
40. Petr Bartejs
55. Marek Nešpor
5. Martin Vrzal
34. Tomáš Kounovský
19. 9. 11 20:00 TEMPO Inter Lotyšák A Smutný potapěči 3. 2:5 (1:3)
Pěkné a svižné utkání v němž si hráč Trunečka Jiří obul střelecké kopačky a hattrickem rozhodl zápas. Ladislav Kloud, Václav Praský
Inter Lotyšák A Smutný potapěči
Martin Džbánek – Martin Aksamit, Jan Beneš, Milan Čáp, Jiří Janoušek, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Martin Vrzal, Jiří Žalud
5. Jiří Janoušek
54. Jan Beneš
10. Jan Kočí
29., 30., 53. Jiří Trunečka
50. OG
12. 9. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 2. 8:4 (4:1)
Hosté skvěle vstoupili do utkání, ale vedení dlouho neudrželi a ještě během první půle úplně ztratili kontrolu nad zápasem. Na obou stranách byl k vidění hattrick, větší radost z něj ale jistě měl domácí Kounovský. Klail
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Ivan Faitl – František Jakubec, Petr Kovařík, David Mikoláš, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček