Vladimír Stránský – Ivan Faitl, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček vs Jaroslav Šturma – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Jaroslav Dittrich, Jakub Nešpor, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
21. 11. 11 19:45 ZABEH Bedna 98 FC Restaurace U Pecků A 10. 1:3 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání měli hosté přece jen větší touhu po vítězství. Voldán
Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Pavel Graf, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Ladislav Šerák, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Karel Tureček – Ivan Faitl, Jan Filípek, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Vladimír Stránský, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Michal Votava
12. Matěj Lang 43., 60. Jiří Novák
57. Vít Pecka
14. 11. 11 18:15 HOSTI Restaurace U Pecků A Klokan Perón club A 9. 5:2 (2:0)
Domácí lépe kombinovali a po poločase zaslouženě vedli. Po přestávce hosté zatlačili, dostali ale další branky. Michal Petrov
Restaurace U Pecků A Klokan Perón club A
Karel Tureček – František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Vladimír Stránský, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Jiří Havránek – Ondřej Bálek, Ivan Hašek, Petr Janovský, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml., Jaroslav Vundrle
16., 22., 47., 60. Jakub Slunéčko
56. Jiří Novák
35., 53. Petr Janovský
30. 10. 11 20:00 MIKU1 Rowdies HFC Restaurace U Pecků A 8. 1:2 (0:0)
Hezké fotbalové utkání nahoru dolů, kombinačně na vysoké úrovni.
Rowdies HFC Restaurace U Pecků A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Horáček, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Tomáš Voráček vs Karel Tureček – František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Petr Pytka, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Michal Votava
40. Tomáš Sluka 43. Jiří Novák
55. Petr Pytka
24. 10. 11 19:45 ZABEH Restaurace U Pecků A Boston HS 7. 1:3 (1:0)
Domácí šli do vedení, po změně stran ale hosté zápas otočili.
Restaurace U Pecků A Boston HS
Karel Tureček – Jan Filípek, František Jakubec, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček vs Jakub Janáček – Michal Hajný, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Pavel Málek, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
17. Jakub Slunéčko 34. Michal Hajný
35., 40. Vít Turtenwald
20. 10. 11 20:30 METE1 Audi United FC Restaurace U Pecků A 6. 2:6 (0:4)
Skvělé, vyrovnané utkání. Výsledek zdaleka neodpovídá průběhu utkání.
Audi United FC Restaurace U Pecků A
Mykola Shokodko – Lukáš Carboch, František Douděra, Jan Fíček, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Karel Tureček – Jan Filípek, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček, Michal Votava
42., 52. Serhiy Hrechko 52 František Douděra 18. Michal Votava
26. Aleš Vašíček
28. Jakub Slunéčko
30., 58. Jiří Novák
60. Jan Filípek
10. 10. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků A Santa Dominica 5. 5:6 (2:3)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém se vedení převalovalo k jednomu či druhému týmu. Kombinační a rychlý fotbal rozhodl patrně moment ze 44.minuty, ve kterem si Restaurace vstřelila nešťastný vlastní gol.
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Jan Filípek, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Zdeněk Turek, Michal Votava vs Alexander Károlyi – Michal Balík, Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Michal Uhlíř, Michal Zukal
54. OG
26. 9. 11 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 4. 8:3 (1:2)
Hosté hrající bez střídání začali lépe a ujali se dvoubrankového vedení. Nadále sázeli na obranu s brejky, ale v druhém poločase domácí proměnili šance a udělali ze zápasu exhibici ve svůj prospěch. Kohout
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Martin Šméral – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Michal Rada, Petr Seidel, Lukáš Zahradník vs Petr Novotný – Jan Filípek, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček
8., 59. Jiří Novák
19. 9. 11 19:30 zzPODVI Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán 3. 0:8 (0:3)
Jakmile hosté "zapnuli", byli k nezastavení. soupeř po 4. brance v úvodu 2. půle na jakoukoliv snahu o zvrat v zápase rezignoval, dopřán mu nebyl ani čestný úspěch.
Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán
Karel Tureček – Ivan Faitl, Jan Filípek, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Michal Votava vs Tomáš Obermajer – Martin Ambrus, Lubomír Karda, Miroslav Miller, Marek Pospíšil, Václav Procházka, Radek Šírl, Peter Teniak
3., 13. Václav Procházka
20., 56. Lubomír Karda
31., 46. Martin Ambrus
36., 49. Peter Teniak
12. 9. 11 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 2. 8:4 (4:1)
Hosté skvěle vstoupili do utkání, ale vedení dlouho neudrželi a ještě během první půle úplně ztratili kontrolu nad zápasem. Na obou stranách byl k vidění hattrick, větší radost z něj ale jistě měl domácí Kounovský. Klail
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Ivan Faitl – František Jakubec, Petr Kovařík, David Mikoláš, Jiří Novák, Jan Petržílka, Aleš Vašíček