Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 27.11.11 | 12:30 | P2 | Manchlastr FC Atlanta Žižkov FC | 11. | 0:6 k. |
Ne 27.11.11 | 12:30 | HANSP | Sokol Suchdol TJ Bruchos HFC | 11. | 6:3 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | STOD | Lucky team Bum bar PV B | 11. | 1:1 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | TEMPO | Jednota Košík Dejnámbůra FC | 11. | 6:5 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | KBELY | Hashlerka THC 1993 A Drsný šrouby | 11. | 2:5 |
Ne 27.11.11 | 12:30 | ZAK | Gente - Yeti FC Sokol Vysočany C | 11. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lucky team | 11 | 7 | 4 | 0 | 43:16 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 6 | 4 | 1 | 33:11 | 16 |
3. | Bruchos HFC | 11 | 7 | 0 | 4 | 37:28 | 14 |
4. | Drsný šrouby | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:24 | 13 |
5. | Bum bar PV B | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:21 | 12 |
6. | Sokol Vysočany C | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:30 | 12 |
7. | Sokol Suchdol TJ | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:22 | 11 |
8. | Jednota Košík | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:34 | 11 |
9. | Dejnámbůra FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:36 | 10 |
10. | Atlanta Žižkov FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:29 | 9 |
11. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:50 | 6 |
12. | Manchlastr FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 3.9.11 | 08:45, 10:00 | P3 | Gente - Yeti FC |
So 10.9.11 | 08:45, 10:00, 11:15 | ZAK | Sokol Vysočany C |
Ne 11.9.11 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Manchlastr FC |
So 17.9.11 | 08:45, 10:00 | P3 | Gente - Yeti FC |
Pá 7.10.11 | 17:45, 19:00 | STOD | Lucky team |
So 8.10.11 | 13:45, 15:00 | HANSP | Hashlerka THC 1993 A |
Po 10.10.11 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Bum bar PV B |
So 15.10.11 | 11:15, 12:30 | HANSP | Bruchos HFC |
So 15.10.11 | 13:45, 15:00 | HANSP | Sokol Suchdol TJ |
Ne 16.10.11 | 12:30, 13:45 | ZAK | Atlanta Žižkov FC |
Ne 16.10.11 | 15:00, 16:15 | ZAK | Drsný šrouby |
Ne 16.10.11 | 16:15, 17:30 | P2 | Hashlerka THC 1993 A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Macháček | Bruchos HFC | 14 |
2. | Jan Pichl | Lucky team | 11 |
3. | Martin Mráz | Úžas 1.FFS | 11 |
4. | Michal Roubal | Drsný šrouby | 10 |
5. | Jiří Uher | Lužinýýý Boys | 9 |
6. | Jaroslav Kubásek | Dejnámbůra FC | 9 |
7. | Petr Bakos | Serval KPKS | 8 |
8. | Tomáš Sokol | Hashlerka 1993 A | 8 |
9. | Tomáš Erben | Oratoř Kobylisy | 7 |
10. | Milan Jarkovský | Sokol Suchdol TJ | 7 |
11. | Stanislav Bezděka | Gente - Yeti FC | 7 |
12. | Vladimír Urban | Bum bar PV B | 6 |
13. | Adam Doležal | Bruchos HFC | 6 |
14. | Pavel Hájek | Nulová šance | 6 |
15. | Allan Zípek | Dejnámbůra FC | 5 |
16. | Petr Hladík | Gente - Yeti FC | 5 |
17. | Otakar Mráz | Jednota Košík | 5 |
18. | Jan Pála | Dejnámbůra FC | 5 |
19. | Miloslav Goll | Dejnámbůra FC | 5 |
20. | Matěj Kotlín | Sokol Suchdol TJ | 4 |