11. Hashlerka THC 1993 A 11 3 0 8 28:50 6

Ne 11.9.11 17:30 TEMPO Budvarka B Parukářka FC   (HL6K)
Ne 11.9.11 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly The Penguins 6:5 B   (HL4F)
So 3.12.11 08:45 ZAK A - klub 90 Hustec   (HL4E)
So 3.12.11 10:00 ZAK Nisa AC Scarface AC   (HL3A)

27. 11. 11 12:30 P2 Manchlastr FC Atlanta Žižkov FC 11. 0:6 k.
Emočně vyhrocená první půle. Nakonec vyhrál klidnější tým. David Lukeš, Martin Isoz
Manchlastr FC Atlanta Žižkov FC
Lukáš Kuba – Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Filip Krutský – Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Lukáš Pudil, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
47. Michal Puchmajer
13. 11. 11 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Manchlastr FC 10. 6:0 k.
V prvním poločase lepší Manchlastr, ve druhém byli lepší Vysočany. Moreno Fenezani, Aleš Zmeškal
Sokol Vysočany C Manchlastr FC
Jiří Vyhnánek – Martin Boháček, Marek Grundza, Michal Kazda, Tomáš Kubásek, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Ondřej Lukavský, Ivan Růžička vs Lukáš Kuba – Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý
25. Michal Kazda
56. Jiří Lukášek
58. Ivan Růžička
5., 9. Kryštof Petr
16. Matěj Veselý
6. 11. 11 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Manchlastr FC 9. 6:0 k.
Fyzicky náročný fotbal z obou stran, na hřišti nebylo příliš volného prostoru. Zdeněk Bambas, Martin Havel
Sokol Suchdol TJ Manchlastr FC
Lukáš Havlíček – Vojtěch Dub, Václav Erler, Jiří Hotovec, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Petr Maleček, Tomáš Papírník, Josef Petr vs Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Marek Filko, Kamil Kadoumi, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Patrik Ryba, Matěj Veselý
27. Antonín Lanhaus ml.
30. 10. 11 10:00 P3 Manchlastr FC Lucky team 8. 0:6 k.
Domácí bez střídání, střelecky nemohoucí, jasná převaha Lucky Teamu. Jan Burda, Milan Herkommer
Manchlastr FC Lucky team
Jakub Tichý – Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Pavel Najman, Jan Pichl, Radek Tůma, Jiří Uher
48. Michal Kebert
23. 10. 11 15:00 MIKU1 Jednota Košík Manchlastr FC 7. 6:0 k.
Velmi vyrovnané utkání, které mělo náboj a říz. Ale vítězství domácích je zasloužené. Eugeniu Marandici, Valeriu Vizir
Jednota Košík Manchlastr FC
Bronislav Hagovský – Tomáš Erben, Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Matyáš Pehl, Marek Smetana, František Stegmüller   vs Jakub Bečvář – Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Patrik Ryba, Matěj Veselý
7. Martin Mráz
9., 33., 49., 55. Milan Jenčo
12., 46. Matěj Veselý
50. Antonín Lanhaus ml.
59. Kryštof Petr
16. 10. 11 16:15 ZABEH Manchlastr FC Bum bar PV B 2. 0:6 k.
Pohledné utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, hosté těsně před přestávkou získali dvoubrankový náskok. Druhý poločas již měl jednoznačný průběh. Trnka
Manchlastr FC Bum bar PV B
Marek Filko – Martin Bejček, Petr Bejček, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
27., 46. Zdeněk Počárovský
28., 50. Vladimír Urban
44., 54. Robert Hecht
52. Jaroslav Kubík
9. 10. 11 11:15 P2 Manchlastr FC Hashlerka THC 1993 A 6. 0:6 k.
Rozhodli běhavější a mladší hráčí Manchlastru.
Manchlastr FC Hashlerka THC 1993 A
Jakub Bečvář – Martin Bejček, Marek Filko, Kamil Kadoumi, Antonín Lanhaus ml., Kryštof Petr, Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Roman Davídek – Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Aleš Hodaň, Tomáš Prchal, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl
10. Kamil Kadoumi
45. Martin Bejček
2. 10. 11 16:15 P1 Gente - Yeti FC Manchlastr FC 5. 6:0 k.
Velmi bojovné, vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Gente - Yeti FC Manchlastr FC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Lukáš Kuba – Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý
7. Petr Hladík
30. Miroslav Beneš
33. Stanislav Bezděka
27 Lukáš Benda 2. Kamil Kadoumi
29. Vojtěch Přeučil
58. Michael Hofbauer
25. 9. 11 11:15 P2 Manchlastr FC Drsný šrouby 4. 0:6 k.
Vyrovnané utkání, o vítězství domácího mužstva rozhodla větší produktivita. Jiří Ekrt, Zdeněk Grůša st.
Manchlastr FC Drsný šrouby
Jakub Stecker – Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Patrik Ryba, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Tomáš Řezníček, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
20., 25. Antonín Lanhaus ml.
22., 55. Matěj Veselý
12., 32. Tomáš Řezníček
18. 9. 11 11:15 TEMPO Dejnámbůra FC Manchlastr FC 3. 6:0 k.
Nejdříve se hrálo jen na branku hostů. Ti si nebyli schopni přihrát a soupeř spaloval jednu šanci za druhou. Proto bylo překvapením vedení Manchlastru. Domácí ale nesložili zbraně a zaslouženě vyhráli. David Vojáček
Dejnámbůra FC Manchlastr FC
Zdeněk Vondřička – Jiří Čížek, Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Jan Pála vs Lukáš Kuba – Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Patrik Ryba, Matěj Veselý
24., 36. David Lambl
30. Jan Pála
40. Miloslav Goll
52., 55. Jiří Čížek
21. Matěj Veselý
22. Antonín Lanhaus ml.
4. 9. 11 12:30 HANSP Bruchos HFC Manchlastr FC 1. 6:0 k.
Velice svižné utkání, které přineslo mnoho zvratů. Zasloužená remíza.
Bruchos HFC Manchlastr FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Jiří Daněk, Adam Doležal, Martin Macháček, David Valeš vs Marek Filko – Jakub Bečvář, Martin Bejček, Petr Bejček, Kamil Kadoumi, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý