11. Hashlerka THC 1993 A 11 3 0 8 28:50 6

Po 10.10.11 18:30 HRAB2 Tlakové galoše Oratoř Kobylisy   (HL4A)
Po 10.10.11 19:45 HRAB2 Canary FC PFC Kodymka B   (HL8B)
So 3.12.11 10:00 zzZARUB Orange Predators A Kehar Club FC   (HL3A)
So 3.12.11 11:15 zzZARUB Vysmátí zajíci A Blue flame   (HL6H)

27. 11. 11 12:30 STOD Lucky team Bum bar PV B 11. 1:1 (1:1)
Kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Vyhrát mohl kdokoliv, ale remíza je spravedlivá. Lukáš Janovský, Jan Kořínek
Lucky team Bum bar PV B
Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Pavel Najman, Jiří Uher vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Jiří Počárovský, Vladimír Urban
16. Dušan Blaha 15. Vladimír Urban
13. 11. 11 15:00 HANSP Bum bar PV B Jednota Košík 10. 3:5 (1:1)
O poločasu zasloužená remíza, když oba týmy neproměnily své šance. V druhé půli rozhodla povedená 5-ti minutovka a zlepšená obrana Jednoty Košík. Radovan Vrba
Bum bar PV B Jednota Košík
Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Marek Smetana – Tomáš Erben, Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Matyáš Pehl, František Stegmüller
22. Vladimír Urban
54. Jaroslav Kubík
57. Peter Dodrv
26., 59. Martin Mráz
37., 39. Otakar Mráz
41. František Stegmüller
6. 11. 11 11:15 ZAK Hashlerka THC 1993 A Bum bar PV B 9. 1:5 (0:3)
Bum Bar byl fotbalovější, neponechal v zápase nic náhodě a zaslouženě bere všechny body. Jindřich Čáp, Jakub Šťastný
Hashlerka THC 1993 A Bum bar PV B
Tomáš Prchal – Luboš Davídek, Roman Davídek, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Marek Tkáč, Petr Vachl vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
42. Tomáš Sokol 11., 52. Peter Dodrv
13. Robert Hecht
27. Jaroslav Kubík
59. Vladimír Urban
30. 10. 11 16:15 P1 Bum bar PV B Gente - Yeti FC 8. 0:2 (0:0)
Vývoj zápasu, který nabídl minimum vyložených šancí, naznačil remízu, ale hosté si nakonec vítězství urvali pro sebe. Voldán
Bum bar PV B Gente - Yeti FC
Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal
46. Lukáš Benda
59. Stanislav Bezděka
21. Zbyněk Šámal
44. Martin Hejný
23. 10. 11 12:30 KBELY Drsný šrouby Bum bar PV B 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, dominovali obrany, zápas rozhodla lepší koncovka hostů. Jan Moulis, Jakub Šiller
Drsný šrouby Bum bar PV B
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Tomáš Řezníček, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
26. Michal Roubal 15. Peter Dodrv
36. Zdeněk Počárovský
45. Vladimír Urban
16. 10. 11 16:15 ZABEH Manchlastr FC Bum bar PV B 2. 0:6 k.
Pohledné utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh, hosté těsně před přestávkou získali dvoubrankový náskok. Druhý poločas již měl jednoznačný průběh. Trnka
Manchlastr FC Bum bar PV B
Marek Filko – Martin Bejček, Petr Bejček, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Patrik Ryba, Matěj Veselý vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
27., 46. Zdeněk Počárovský
28., 50. Vladimír Urban
44., 54. Robert Hecht
52. Jaroslav Kubík
9. 10. 11 11:15 TEMPO Bum bar PV B Dejnámbůra FC 6. 4:2 (3:1)
Lukáš Paluka, František Ureš
Bum bar PV B Dejnámbůra FC
Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs David Janáč – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Jan Pála, Zdeněk Vondřička, Allan Zípek
7., 59. Vladimír Urban
10., 14. Jaroslav Kubík
15., 32. Jaroslav Kubásek
2. 10. 11 12:30 ZAK Bum bar PV B Sokol Vysočany C 5. 0:4 (0:0)
Utkání hráno ve vyském tempu. Hráč Bakos svým výkonem převyšoval všechny ostatní. Brankář Vyhnálek držel svůj tým neuvěřitelvými a excelentními zákroky. Jaroslav Srazil, Jiří Pácha
Bum bar PV B Sokol Vysočany C
Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský vs Jiří Vyhnánek – Petr Bakos, Martin Boháček, Marek Grundza, Michal Kazda, Tomáš Kubásek, Ondřej Lukavský, Jaroslav Pecha
40. Tomáš Kubásek
46., 51. Petr Bakos
53. Jaroslav Pecha
25. 9. 11 12:30 HANSP Bruchos HFC Bum bar PV B 4. 4:3 (2:0)
Vyrovnané utkání, kde zbytečné řešení a nesoustředění se na hru, vedlo k prohře hostů. Radomil Žďárský
Bruchos HFC Bum bar PV B
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, Vladislav Valenta, David Valeš vs Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban
8. David Valeš
29., 36. Martin Macháček
51. Vladislav Valenta
32., 55. Zdeněk Počárovský
48. Martin Orinič
18. 9. 11 11:15 ZAK Bum bar PV B Atlanta Žižkov FC 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí skončil zaslouženou remízou. Petr Jambor ml.
Bum bar PV B Atlanta Žižkov FC
Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Jan Krutský – Filip Krutský, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
3. Jiří Hampeis 37. Vladek Šlezingr
4. 9. 11 13:45 HANSP Bum bar PV B Sokol Suchdol TJ 1. 1:0 (0:0)
Hosté byli po celý zápas aktivnější, ale domácí se díky skvělému brankáři ubránili a ke konci zápasu udeřili.
Bum bar PV B Sokol Suchdol TJ
Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Petr Maleček, Jakub Mareš, Tomáš Papírník, Michal Zatrapa