11. Hashlerka THC 1993 A 11 3 0 8 28:50 6

So 3.9.11 08:45 P3 Kanonýři Los Pepinos C.F.   (HL8J)
So 3.9.11 10:00 P3 A.F.K. Rasta Velbloudi   (HL8K)
So 17.9.11 08:45 P3 Kanonýři Příkopy FC   (HL8J)
So 17.9.11 10:00 P3 Los Pepinos C.F. No fear KK   (HL8J)

27. 11. 11 12:30 ZAK Gente - Yeti FC Sokol Vysočany C 11. 0:0 (0:0)
Hodně opatrné utkání z obou stran. Minimum šancí a nepřesné zakončení. Podprůměrné utkání, ovšem slušně hraný zápas. Nuda! Rosenberger
Gente - Yeti FC Sokol Vysočany C
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Jiří Vyhnánek – Martin Boháček, Marek Grundza, Tomáš Kubásek, Petr Kubát, Filip Málek, Jaroslav Pecha, Jan Růžička
13. 11. 11 16:15 P1 Drsný šrouby Gente - Yeti FC 10. 3:2 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání. Na straně domácích bylo  o trochu více kvality.
Drsný šrouby Gente - Yeti FC
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Vladimír Marek, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal
22. Vladimír Marek
42., 59. Michal Roubal
54. Zbyněk Šámal
60. Václav Černý
6. 11. 11 11:15 P1 Gente - Yeti FC Dejnámbůra FC 9. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, domácí lépe proměnovali šance. Jan Malý, Miroslav Kopecký
Gente - Yeti FC Dejnámbůra FC
Jan Doskočil – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Zdeněk Vondřička – Miloslav Goll, David Janáč, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Allan Zípek
18. Zbyněk Šámal
47. Miroslav Beneš
30. 10. 11 16:15 P1 Bum bar PV B Gente - Yeti FC 8. 0:2 (0:0)
Vývoj zápasu, který nabídl minimum vyložených šancí, naznačil remízu, ale hosté si nakonec vítězství urvali pro sebe. Voldán
Bum bar PV B Gente - Yeti FC
Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal
46. Lukáš Benda
59. Stanislav Bezděka
21. Zbyněk Šámal
44. Martin Hejný
23. 10. 11 16:15 P1 Gente - Yeti FC Bruchos HFC 7. 2:1 (1:0)
Hosté bohužel doplatili na fakt, že hráli bez střídání. Jinak by soupeře přetlačili. Filip Kotek, Jan Hynek
Gente - Yeti FC Bruchos HFC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Adam Doležal, Martin Macháček, David Valeš
24. Martin Hejný
32. Václav Černý
41. Adam Doležal
9. 10. 11 16:15 P1 Atlanta Žižkov FC Gente - Yeti FC 6. 1:4 (0:1)
Zvítězilo lepší a pohyblivější mužstvo.
Atlanta Žižkov FC Gente - Yeti FC
Jan Krutský – Filip Krutský, Petr Matoušek, Jakub Polívka, Michal Puchmajer, Lukáš Pudil, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Jan Doskočil – Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal
33. Vladek Šlezingr 6. Václav Černý
47. Stanislav Bezděka
50. Petr Hladík
60. Martin Hejný
2. 10. 11 16:15 P1 Gente - Yeti FC Manchlastr FC 5. 6:0 k.
Velmi bojovné, vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Gente - Yeti FC Manchlastr FC
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Lukáš Kuba – Martin Bejček, Petr Bejček, Marek Filko, Michael Hofbauer, Kamil Kadoumi, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý
7. Petr Hladík
30. Miroslav Beneš
33. Stanislav Bezděka
27 Lukáš Benda 2. Kamil Kadoumi
29. Vojtěch Přeučil
58. Michael Hofbauer
25. 9. 11 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Gente - Yeti FC 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Ondřej Miček
Sokol Suchdol TJ Gente - Yeti FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Petr Maleček, Tomáš Papírník, Josef Petr, Jan Seidl, Michal Zatrapa vs Petr Hladík – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Jan Doskočil, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal
54. Matěj Kotlín
59. Milan Jarkovský
48 Michal Zatrapa 7. Václav Černý
31. Stanislav Bezděka
18. 9. 11 10:00 STOD Gente - Yeti FC Lucky team 3. 1:1 (0:0)
V prvním poločase to bylo vyrovnané utkání. Hráči Lucky teamu měli druhou půli mírnější převahu a přesto inkasovali jako první. Poté se snažili vyrovnat, ale to se jim podařilo díky ušmudlanému gólu až minutu před koncem. Jiří Humhal, Petr Smrčka
Gente - Yeti FC Lucky team
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Michal Kebert, Pavel Najman, Jan Pichl, Radek Tůma, Jiří Uher
40. Martin Hejný 59. Jan Pichl
11. 9. 11 16:15 P1 Jednota Košík Gente - Yeti FC 2. 2:2 (1:2)
Zasloužená remíza. Tomáš Voldán
Jednota Košík Gente - Yeti FC
Michal Zedník – Tomáš Erben, Bronislav Hagovský, Milan Jenčo, Martin Mráz, Otakar Mráz, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Zbyněk Šámal
11. Jiří Tecl
45. Martin Mráz
10. Andriy Chaklosh
15. Petr Hladík
4. 9. 11 16:15 P1 Gente - Yeti FC Hashlerka THC 1993 A 1. 10:1 (7:0)
Jednoznačné vítězství domácích, kteří byli techničtější, rychlejší a hlavně sehranější. Hosté působili, zejména v prvním poločase, jako že mají ještě prázdniny.