Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.12.11 | 19:00 | STOD | TJ Bohemia Chips 1980 Pavana AK A | 11. | 2:3 |
Čt 24.11.11 | 19:45 | HRAB2 | Tučňáci TJ Bohemia Chips 1980 | 10. | 4:6 |
Čt 10.11.11 | 19:45 | HRAB1 | Los Muchachos TJ Bohemia Chips 1980 | 9. | 5:5 |
Út 1.11.11 | 20:15 | P3 | TJ Bohemia Chips 1980 Palouk SK | 8. | 8:4 |
Út 25.10.11 | 18:15 | HANSP | Hells Bells 1.FC TJ Bohemia Chips 1980 | 7. | 5:2 |
Út 11.10.11 | 20:15 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 Marami 1.FC | 6. | 11:0 |
Ne 9.10.11 | 17:00 | HRAB2 | Kulva PVC TJ Bohemia Chips 1980 | 5. | 0:2 |
Ne 2.10.11 | 16:15 | MIKU3 | CK pánbu nás netrestej TJ Bohemia Chips 1980 | 1. | 1:3 |
Čt 29.9.11 | 19:30 | MIKU3 | Hlavonožci na niti FC TJ Bohemia Chips 1980 | 3. | 0:8 |
Čt 22.9.11 | 18:15 | zzNOVOB | TJ Bohemia Chips 1980 Hervis sport 1.FC | 4. | 4:12 |
Čt 8.9.11 | 20:15 | P3 | TJ Bohemia Chips 1980 Black mamba IBD | 2. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavana AK A | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:19 | 17 |
2. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:23 | 16 |
3. | Black mamba IBD | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:15 | 15 |
4. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:35 | 15 |
5. | Los Muchachos | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:30 | 10 |
6. | Hells Bells 1.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Hervis sport 1.FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:22 | 8 |
8. | CK pánbu nás netrestej | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:46 | 7 |
9. | Kulva PVC | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:48 | 7 |
10. | Marami 1.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:57 | 7 |
11. | Palouk SK | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:68 | 2 |
12. | Tučňáci | 11 | 4 | 0 | 7 | 50:39 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 15.9.11 | 18:00 | SCBEC | Zoufalci Juventus Pivus (HL8C) |
Čt 15.9.11 | 19:15 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Sokol Vysočany VET (VL3C) |
Čt 15.9.11 | 20:30 | SCBEC | 1.FC RUM Běchovičtí sršni A (VL4C) |
Po 14.11.11 | 17:45 | ZABEH | Ministerstvo obrany Sedm zbabělých A (HL8B) |
Po 14.11.11 | 19:00 | ZABEH | Dynamo R.U.M. B Juventus Pivus (HL8C) |
Po 14.11.11 | 20:15 | ZABEH | Gambrinus VH GK Ohradní A (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Buneš David | 1 | 0 |
Čejka Petr | 6 | 1 |
Churáček Mikuláš | 8 | 8 |
Jenšík Martin | 8 | 2 |
Křikava Václav | 2 | 0 |
Šimpach Jan | 10 | 2 |
Sláma Tomáš | 11 | 18 |
Srb Kamil | 4 | 0 |
Srb Lukáš | 10 | 18 |
Srb Miroslav | 1 | 0 |
Srb Tomáš | 6 | 0 |
Srb ml. Kamil | 10 | 3 |