Ne 13.11.11 13:45 zzZARUB Levá fuska Dukla Praha FK   (HL7I)
Ne 13.11.11 15:00 zzZARUB Tutto bene A Samson Bonella B   (HL6K)
So 3.12.11 13:45 ZAK Zimbru Olymp A 1.FC Lehovec   (HL7H)
So 3.12.11 15:00 ZAK Letňany BD Šnek FC A   (HL6I)

29. 11. 11 19:00 P3 GK Ohradní A Zoufalci 11. 0:1 (0:0)
Utkání rozhodl jediný gól. Vyhrál šťastnější tým, jelikož domácí měli více šancí, ale nedokázali je proměnit.
GK Ohradní A Zoufalci
Jan Votýpka – Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček vs Jan Svoboda – Michal Brondič, Vojtěch Imlauf, Ruslan Karpa, Vladislav Ondrášik, Mykola Shpylchak, Pavel Tomšík, Zdeněk Uhlíř
43. Ruslan Karpa
14. 11. 11 20:15 ZABEH Gambrinus VH GK Ohradní A 10. 5:2 (0:0)
Na 8.ligu krásné a kvalitní utkání. Domácí byli o trochu více fotbalovější, zápas rozhodli sice až v závěru, ale kousat začali už na začátku druhé půle, když hosté přestali běhat. Ti sice pak se štěstím vyrovnali po chybách domácích, ale to bylo z jejich strany všechno. Domácí poté zápas rozhodli. Tomáš Srb, Václav Křikava
Gambrinus VH GK Ohradní A
Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Tomáš Mašín, František Novák, Jan Novák, Lukáš Novák, Jakub Ondráček vs Jan Votýpka – Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček
31. Jan Novák
34., 55. František Novák
52., 53. Jakub Ondráček
44. Jan Lehejček
45. Tomáš Hubata-Vacek
7. 11. 11 20:30 zzSTRE GK Ohradní A Dynamo R.U.M. B 9. 5:5 (0:3)
V prvním poločase byli jasně lepší domácí a když i druhou půli otevřeli brankou na 4:0, zdálo se být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně, naopak přistoupili k fyzicky velmi náročné hře a presingu vysunutému až k vápnu soupeře, což přineslo své ovoce. Po dvou brankách ze 42. a 46.minuty se domácím vkradla na kopačky nervozita a to vyústilo v nepřesnosti v přihrávkách. V 51.minutě se hosté přiblížili na rozdíl jediné branky, ovšem domácí hned po dvou minutách z ojedinělého protiútoku odskočili opět na rozdíl dvou branek. To mohlo hosty zlomit, ale ti naopak svou aktivitu ještě zvýšili a po dvou slabších chvilkách domácího gólmana tak zaslouženě dosáhli na vytoužené vyrovnání. Lumír Němčák, Jiří Javůrek
GK Ohradní A Dynamo R.U.M. B
Jan Votýpka – Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal, Jan Vondráček vs Martin Loayza – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, Pavel Malina, Ivan Poliak, Martin Procházka, Ondřej Renský, Jiří Rus, Robert Šupák, Lukáš Turek
42. Jan Lehejček
46., 57. Lukáš Hazda
51., 59. Martin Javor
6., 24. Ivan Poliak
13., 33., 53. Miroslav Bína
1. 11. 11 18:15 ARIT DTS Praha GK Ohradní A 8. 1:1 (0:1)
Poklidná remíza.
DTS Praha GK Ohradní A
Martin Patera – Marek Holoubek, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Ondřej Pavlíček, Michal Řeřicha, Jakub Vidman vs Jan Lehejček – Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
39. Tomáš Marvan 22. Martin Javor
25. 10. 11 20:45 MIKU2 GK Ohradní A Digi Prague FC 7. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání hrané nahoru dolů. Větší štěstí měli hosté.
GK Ohradní A Digi Prague FC
Jan Lehejček – Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Vondráček, Jan Votýpka vs Kamil Závacký – Petr Čejpa, Lukáš Haisl, Michal Jančář, Tomáš Koubek, Tomáš Lapšanský, Jonáš Moc, Tomáš Procházka
41. Lukáš Hazda 8., 54. Jonáš Moc 37. Jonáš Moc
18. 10. 11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B GK Ohradní A 6. 6:0 (1:0)
Pěkné utkání, v prvním poločase lepší domácí, kterým navíc mělo nahrát dost nesmyslné vyloučení kapitána Ohradní. Poté se trochu přiostřilo, ale nešlo o nic, co by nespravilo pár žlutých výstrah. Druhý poločas byl ve znamení herockého výkonu oslabených hostů, kteří nakonec mohli slavit vítězství proti šokovanému soupeři. Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácích pro start hráče na cizí RP v týmu GK Ohradní. Duben
4 TD Ala Bundy B GK Ohradní A
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Martin Fučík, Javier Martinez, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Jan Stárek vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
3., 44. Peter Brťka 36 Javier Martinez
40 Jiří Růžička
38., 47. Jaroslav Prchal
49. Martin Borovec
29. Miroslav Beneš
40. Jan Votýpka
12. 10. 11 19:15 zzDOLME GK Ohradní A Vozovna Motol FC 5. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
GK Ohradní A Vozovna Motol FC
Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Pavel Povondra, Antonín Štěpnička, Jan Vacík
59. Jan Votýpka 52. Pavel Povondra
8. 10. 11 11:15 zzZARUB Torpedo Praclub GK Ohradní A 4. 2:1 (0:1)
Domácí začali ve čtyřech v poli a bylo to znát. Od 10. minuty byli ale kompletní a začali soupeře přehrávat. V závěru pak výsledek zaslouženě otočili. Karel Nepraš, Martin Kosek
Torpedo Praclub GK Ohradní A
Josef Gál – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý vs Jan Lehejček – Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal
49., 55. Michal Malý 8. Lukáš Hazda
27. 9. 11 19:00 P3 GK Ohradní A SP Clif 3. 3:2 (1:2)
Bojovné, ale slušné utkání, v němž hosté neudrželi vedení a prohráli smolným gólem v poslední minutě. Marek Jaroš, Jan Hanzlík
GK Ohradní A SP Clif
Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka vs Karel Šturma – Jan Houska, Filip Jelínek, František Jelínek, Tomáš Machotka, Petr Řezníček, Milan Rýpar, Aleš Šando, Martin Václavík
27. Jan Votýpka
50. Martin Javor
60. Lukáš Hazda
8. Filip Jelínek
15. František Jelínek
13. 9. 11 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO GK Ohradní A 2. 2:3 (1:2)
Celkem vyrovnané utkání bez větších problémů. Petr Novák
MIFA Fighters FO GK Ohradní A
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Martin Hošek, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Vojtěch Melichar, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Tříska vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka