Po 12.9.11 17:00 zzNOVOB Admira 97 Viktoria Bítovská   (HL8A)
Po 12.9.11 18:15 zzNOVOB Orange Predators B Per ho tam   (HL7B)
St 21.9.11 17:00 zzNOVOB Maisner gang Weekend Warriors FC   (HL8F)
St 21.9.11 18:15 zzNOVOB Perpetis Rošambo   (HL8F)

29. 11. 11 19:00 P1 Vozovna Motol FC 4 TD Ala Bundy B 11. 0:4 (0:3)
Utkání, ve kterém byli hosté jasně lepší a o jejich vítězství nebylo pochyb od vstřelení první branky. Tomáš Vitásek, Jan Táborský
Vozovna Motol FC 4 TD Ala Bundy B
Pavel Povondra – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička, Jan Vacík vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda
7. Peter Brťka
25., 55. Jiří Růžička
30. Igor Sloboda
15. 11. 11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Torpedo Praclub 10. 0:1 (0:1)
Na 8.ligu velice dobře hrané utkání, které na konci první půle rozhodl Pazderec. Přestože se ve druhém poločase hrál velmi otevřený fotbal, gól už nepadl. Matěj Cihelka, Milan Tichý
4 TD Ala Bundy B Torpedo Praclub
Jan Gruber – Peter Brťka, Javier Martinez, Jan Ondruš, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek vs Josef Gál – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Tomáš Krejčí, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jiří Pazderec
30. Jiří Pazderec
8. 11. 11 20:45 zzNOVOB SP Clif 4 TD Ala Bundy B 9. 2:2 (1:2)
Zasloužená remíza. Vladimír Lhota, Patrik Boubín
SP Clif 4 TD Ala Bundy B
Aleš Šando – Jan Houska, Filip Jelínek, František Jelínek, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Petr Řezníček, Milan Rýpar, Karel Šturma, Martin Václavík vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek
4. Filip Jelínek
50. Aleš Šando
6. Peter Brťka
29. Igor Sloboda
1. 11. 11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B MIFA Fighters FO 8. 4:0 (1:0)
Domácí předvedli výborný fotbálek, hosté hráli snaživě a sympaticky.
4 TD Ala Bundy B MIFA Fighters FO
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek vs David Svoboda – Petr Fišer, Jaroslav Jelen, Michal Kraus, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jan Tříska
11., 52. Javier Martinez
39. Jiří Růžička
44. Peter Brťka
25. 10. 11 19:30 zzNOVOB Juventus Pivus 4 TD Ala Bundy B 7. 0:9 (0:5)
Nevídaná muška hráče Brťky, autora šesti gólů. Robert Kovařík
Juventus Pivus 4 TD Ala Bundy B
Václav Froněk – Patrik Babický, Marek Navrátil, Richard Papež, Dominik Sahula, Petr Šilha, Ladislav Šrám vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Jan Stárek
2. Jiří Růžička
4., 6., 17., 23., 44., 48. Peter Brťka
33. Michal Palkoska
55. Jan Ondruš
18. 10. 11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B GK Ohradní A 6. 6:0 (1:0)
Pěkné utkání, v prvním poločase lepší domácí, kterým navíc mělo nahrát dost nesmyslné vyloučení kapitána Ohradní. Poté se trochu přiostřilo, ale nešlo o nic, co by nespravilo pár žlutých výstrah. Druhý poločas byl ve znamení herockého výkonu oslabených hostů, kteří nakonec mohli slavit vítězství proti šokovanému soupeři. Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácích pro start hráče na cizí RP v týmu GK Ohradní. Duben
4 TD Ala Bundy B GK Ohradní A
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Martin Fučík, Javier Martinez, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Jan Stárek vs Jan Lehejček – Miroslav Beneš, Martin Borovec, Jan Císař, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
3., 44. Peter Brťka 36 Javier Martinez
40 Jiří Růžička
38., 47. Jaroslav Prchal
49. Martin Borovec
29. Miroslav Beneš
40. Jan Votýpka
11. 10. 11 20:45 zzNOVOB Gambrinus VH 4 TD Ala Bundy B 5. 2:5 (0:4)
Slušně hrané utkání. Hosté bodovali zaslouženě. Václav Teller
Gambrinus VH 4 TD Ala Bundy B
Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Tomáš Mašín, František Novák, Jan Novák, Lukáš Novák, Jakub Ondráček, Michal Petráš vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Martin Fučík, Javier Martinez, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda
42. Jan Hořejš
55. Jan Novák
3., 16., 38. Jiří Růžička
19. Michal Palkoska
26. Peter Brťka
4. 10. 11 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Dynamo R.U.M. B 4. 7:1 (3:1)
Svižně hraný zápas, na 8.ligu i poměrně pohledný. Jiří Panocha, Jaroslav Franta
4 TD Ala Bundy B Dynamo R.U.M. B
Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Martin Fučík, Javier Martinez, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda, Jan Stárek vs Jiří Rus – Róbert Balko, Miroslav Bína, Jan Cairola, Michal Čurda, Martin Loayza, Pavel Malina, Ivan Poliak, Robert Šupák
13. Michal Palkoska
19., 47., 58. Peter Brťka
22. Jiří Růžička
52. Igor Sloboda
55. Javier Martinez
23. Pavel Malina
20. 9. 11 18:15 ARIT DTS Praha 4 TD Ala Bundy B 3. 0:1 (0:1)
Průměrné utkání s klidným průběhem. Hráči se snažili o kombinace a technickou hru. Zápas rozhodl vlastní gól , když se míč po standardce odrazil od domácího obránce do vlastní sítě.