Pá 11.11.11 17:00 zzNOVOB Tream Deam FC El Barto   (HL8I)
Pá 11.11.11 18:15 zzNOVOB Real Prd 1.FP Praha   (HL4D)
Pá 11.11.11 19:30 zzNOVOB Meďák FC Lužinýýý Boys   (HL8I)
Pá 2.12.11 18:15 BECH Sklenářka FC Améby AFC A   (HL4D)
Pá 2.12.11 19:30 BECH Forejt FC Šejk Peterka   (HL7F)
Pá 2.12.11 20:45 BECH Pyjavíce FK Atlético Cerveza   (HL6G)

30. 11. 11 19:00 STER3 River lejt B Killing power FC 11. 6:3 (2:0)
Zápas rozhodlo větší počet hráčů na straně River lejtu a rychlejší hra dopředu. Alan Mašláni, Ondřej Fibich
River lejt B Killing power FC
Jan Lőbl – Jan Botlík, Tomáš Horčička, Filip Kašpar, Jiří Kohout, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán, Jonáš Žantovský vs Jan Hrdina – Pavel Bočan, Jiří Černý, Petr Kovařík, Miroslav Mikula, Petr Mlateček
12. Jan Hrdina
27. 11. 11 20:00 P3 Eskadra smrti River lejt B 10. 2:4 (0:1)
Hráči hostí měli výborné začátky obou poločasů. Vyrovnané utkání rozhodl v 57.min Botlík. Kohout
Eskadra smrti River lejt B
Jakub Košler – Jan Chrápek, Tomáš Hak, Radim Hála, Tomáš Holubovský, Lukáš Kaplan, Martin Mezera, Jan Srp, Tomáš Staněk, Jiří Svoboda vs Jan Lőbl – Jan Botlík, Jiří Kohout, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán, Jonáš Žantovský
46., 51. Tomáš Holubovský 27 Jiří Svoboda 4., 33. Tomáš Nulíček
57. Jan Botlík
60. Jiří Kohout
42. Jonáš Žantovský
8. 11. 11 17:45 ZABEH River lejt B Dirty Bastards 9. 5:0 (1:0)
Do prvního poločasu vyrovnaný zápas. Po výměně stran ukázali domácí své kvality a soupeře jasně přestříleli. Zápas se nesl ve znamení fairplay. Lukáš Běloušek, Jiří Havlíček
River lejt B Dirty Bastards
Filip Kašpar – Tomáš Horčička, Jiří Kohout, Adam Mayer, Ondřej Melena, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán, Jonáš Žantovský vs Milan Nápravník – Lukáš Borzyk, Milan Hložek, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Jaroslav Uhlík, Pavel Vaňák
20. Jonáš Žantovský
45. Adam Mayer
48. Tomáš Nulíček
51. Jiří Semotán
53. Libor Novák
2. 11. 11 19:00 STER3 Czech line River lejt B 8. 1:3 (0:1)
Zdeněk Martinovský, Petr Vítek
Czech line River lejt B
Radek Csik – Ivan Culek, Jakub Fišer, David Křížek, Jiří Loda, František Stránský, Silvestr Svoboda, Petr Vodička, Libor Zientek vs Filip Kašpar – Jiří Kohout, Jan Lőbl, Adam Mayer, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
31. František Stránský 30., 44., 50. Adam Mayer
25. 10. 11 17:00 HANSP River lejt B Cosmetic 7. 3:4 (1:0)
Zápas výborné úrovně, který v závěru rozhodli ve svůj prospěch hráči Cosmetic. Martin Ouředníček, Pavel Štern
River lejt B Cosmetic
Libor Novák – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Lőbl, Adam Mayer, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Norbert Rúček – Lukáš Bouzek, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Michal Šimek
13. Jan Lőbl
50., 56. Adam Mayer
35., 54., 59. Lukáš Bouzek
58. Václav Kyselka
19. 10. 11 19:00 STER3 Ya Basta! B River lejt B 6. 2:1 (1:1)
Vyhrál trpělivější a bojovnější tým. Martin Těžký, Roman Štochl
Ya Basta! B River lejt B
David Hána – Tadeáš Cirhan, Petr Michálek, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý, Roman Veselý vs Ondřej Melena – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Adam Mayer, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán
25. Petr Michálek
48. Martin Veselý
15. Jiří Kohout
12. 10. 11 17:45 ZABEH River lejt B Tazy FPC 5. 2:2 (1:1)
Zajímavé utkání se zaslouženým koncem.
River lejt B Tazy FPC
Jiří Semotán – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák vs Tomáš Bohdal – Tomáš Kulhawik, Pavel Martinec, Jiří Matuška, Jaroslav Šimek, Daniel Strnad
2., 46. Adam Mayer 36 Jiří Kohout 22. Jiří Matuška
38. Daniel Strnad
5. 10. 11 19:30 zzSTRE Terasy KFC A River lejt B 4. 5:4 (3:4)
Zápas velice slušné fotbalové úrovně, tým hostů šel do dvougólového náskoku, do půle to bylo o gól. 2.poločas se domácím podařilo otočit  a uhájit velice šťastné vítězství.
Terasy KFC A River lejt B
Petr Havlíček – Dušan César, Karel Kunc, Miroslav Pecháček, Milan Šídlo, Josef Tatar, Jiří Trop vs Jiří Semotán – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček
6., 7. Milan Šídlo
20. Josef Tatar
33. Karel Kunc
40. Jiří Trop
3., 11. Adam Mayer
15., 18. Filip Kašpar
27. 9. 11 19:15 SCBEC River lejt B Speciál Bráník A 3. 5:4 (5:4)
Svižné utkání, kde hosté hodně hrozili, ale nakonec nepochodili. V závěru 2x inkasovali a nedali nic. Jan Herštík, Martin Vlček
River lejt B Speciál Bráník A
Jan Lőbl – Filip Kašpar, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jiří Semotán vs Robert Hájek – Michal Baroch, Matěj Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Martin Palacký, Jan Ropický
19., 20., 20., 25. Ondřej Melena
19. Tomáš Nulíček
15. Vitalii Cozlov
19., 20. Daniel Morávek
20. Martin Palacký
14. 9. 11 17:45 STER1 Žalud United 1.PC River lejt B 2. 1:4 (1:3)
Vyrovnané utkání plné krásných kombinací. Zpočátku opatrné, později se však přiostřilo. Filip Škeřík, Zbyšek Tržil
Žalud United 1.PC River lejt B
Petr Volf – Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr vs Jiří Semotán – Filip Kašpar, Jiří Kohout, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček
25. Jan Šobr 26. OG
29. Libor Novák
29. Adam Mayer
45. Tomáš Nulíček
8. 9. 11 17:00 BECH 1.FC Holešovice River lejt B 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo neproměňování šancí hostů. Jan Souček, Tomáš Včelák
1.FC Holešovice River lejt B
Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Jan Lőbl – Filip Kašpar, Adam Mayer, Ondřej Melena, Vojtěch Mika, Libor Novák, Tomáš Nulíček