Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.11 | 18:15 | MIKU3 | Zachovalí Letná FC VET | 13. | 1:2 |
Čt 16.6.11 | 17:00 | HANSP | Kehar club VET Zachovalí | 12. | 1:9 |
Čt 9.6.11 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Dejvický expres VET | 11. | 4:0 |
Čt 2.6.11 | 18:15 | HOSTI | Buran Buran VET Zachovalí | 10. | 3:7 |
Čt 26.5.11 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Károv ZJ veteran | 9. | 6:4 |
Čt 19.5.11 | 18:15 | HOSTI | Viktoria Bítovská VET B Zachovalí | 8. | 3:2 |
Čt 12.5.11 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Válcovna plechu VET | 7. | 7:1 |
Čt 5.5.11 | 18:15 | HOSTI | Torzoo VET Zachovalí | 6. | 2:3 |
Čt 28.4.11 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Sebranka FC VET | 5. | 12:0 |
Čt 14.4.11 | 18:15 | HOSTI | Rychlé pípy VET Zachovalí | 3. | 2:5 |
Čt 7.4.11 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí Vyprahlo FC VET | 2. | 6:2 |
Čt 31.3.11 | 18:15 | HOSTI | Klár rávla VET Zachovalí | 1. | 0:9 |
Zachovalí | 4. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zachovalí | 12 | 10 | 0 | 2 | 71:20 | 20 |
2. | Torzoo VET | 12 | 10 | 0 | 2 | 62:19 | 20 |
3. | Vyprahlo FC VET | 12 | 8 | 2 | 2 | 69:30 | 18 |
4. | Letná FC VET | 12 | 8 | 2 | 2 | 46:28 | 18 |
5. | Dejvický expres VET | 12 | 6 | 3 | 3 | 30:21 | 15 |
6. | Károv ZJ veteran | 12 | 6 | 2 | 4 | 43:35 | 14 |
7. | Buran Buran VET | 12 | 6 | 2 | 4 | 36:33 | 14 |
8. | Viktoria Bítovská VET B | 12 | 4 | 2 | 6 | 28:31 | 10 |
9. | Rychlé pípy VET | 12 | 2 | 4 | 6 | 26:44 | 8 |
10. | Kehar club VET | 12 | 3 | 2 | 7 | 29:48 | 8 |
11. | Válcovna plechu VET | 12 | 2 | 2 | 8 | 22:63 | 6 |
12. | Sebranka FC VET | 12 | 1 | 1 | 10 | 11:49 | 3 |
13. | Klár rávla VET | 12 | 0 | 2 | 10 | 13:65 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 29.3.11 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP PFC Kodymka SUP A (SVL2A) |
Út 29.3.11 | 19:30 | HOSTI | Studenti Praha FC JUDr. Brouk Pytlík (HL8C) |
St 13.4.11 | 18:15 | HOSTI | Imidin Opatov FC Bába FC (HL5C) |
St 13.4.11 | 19:30 | HOSTI | Porter CF B Queens Park Club (HL2A) |
Út 3.5.11 | 18:15 | HOSTI | Wyllitým SUP Benda 1964 OFC SUP (SVL2A) |
Út 3.5.11 | 19:30 | HOSTI | Strahovská 10 B Studenti Praha FC (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dolínek Tomáš | 10 | 4 |
Dryák Jaroslav | 1 | 0 |
Havlíček Dušan | 11 | 7 |
Hrubý Tomáš | 3 | 0 |
Kreuzer Zdeněk | 12 | 5 |
Kronovetr David | 10 | 13 |
Pak Jiří | 10 | 19 |
Pohanka Marek | 8 | 8 |
Ptáčník Jaroslav | 5 | 0 |
Skopový Miroslav | 1 | 0 |
Stádník Dušan | 11 | 15 |
Stehlík Michal | 5 | 0 |