Po 28.3.11 20:15 METE1 Admira 97 Tuscarora 03   (HL8B)
Út 5.4.11 19:00 METE1 Tsunami 99 GFC Regent B   (HL7B)
St 13.4.11 19:15 METE1 Desperado VET Anton aus Tirol   (VL2B)
Po 18.4.11 20:15 METE1 Tuscarora 03 Pekárny United FC   (HL8B)
Čt 28.4.11 19:15 METE1 Klikaři FC Pavana AK A   (HL8H)
St 11.5.11 20:30 METE1 Banditi z Palmovky Merck stars   (HL6C)

28. 6. 11 20:45 BECH Suprtechno Wyllitým SUP 11. 7:1 (2:1)
Prví poločas byl vyrovnaný, ve druhém hosté úplně odpadli a domácí si s chutí zastříleli.
Suprtechno Wyllitým SUP
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jan Sajfrt, Miroslav Soucha vs Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, Eva Mágrová, Václav Maršál, Milan Sivák, Zbyněk Toman
3., 28., 37. Zdeněk Polanský
39., 45. Jan Sajfrt
49. Luboš Petr
53. Miroslav Soucha
9. Milan Sivák
13. 6. 11 20:15 P2 Wyllitým SUP Super Naděje A 10. 0:6 (0:2)
Jednoznačná záležitost. Zpočátku hráči Naděje i z vyložených šancí trefovali velký terč - brankáře Kreuze. Pak se ale přece jen po zásluze prosadili. Antonín Herzog, David Nekvasil
Wyllitým SUP Super Naděje A
Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Eva Mágrová, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák vs Václav Kohout – Tomáš Berný, Milan Polívka, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka
26. Jan Syrovátka
30., 49. Ivo Štric
34., 46. Petr Šafránek
55. Josef Schiller
7. 6. 11 17:00 DEKAN Super Naděje B Wyllitým SUP 9. 3:1 (1:1)
Orion rozhodl o svém vítězství v druhé půli. Hosté měli mnoho šanci vyrovnat ale stejně jako domácí své šance zahazovali. Pavel Borský, Vítězslav Stejskal
Super Naděje B Wyllitým SUP
Vojtěch Engelmann – Vladislav Červený, Petr Kloubek, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert vs Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, Miroslav Fiedler, František Kuželka, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman, Vladimír Zika
19. Vojtěch Engelmann
44. Vladimír Panýrek
48. Roman Svoboda
25. Milan Sivák
30. 5. 11 18:15 MIKU1 Wyllitým SUP Felix club super 8. 0:1 (0:0)
Dobré utkání, vyhrál šťastnější tým.
Wyllitým SUP Felix club super
Pavel Kreuz – Miroslav Fiedler, František Kuželka, Eva Mágrová, Václav Maršál, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman vs Jan Říha – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Vladimír Knespl, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Tlačbaba, Michal Trnka
52. Vladimír Knespl
9. 5. 11 17:45 STER2 Čechie 12° SUP Wyllitým SUP 6. 6:0 k.
Wyllitým se nesešel k utkání ani po vyčerpání řádné čekací doby.
Čechie 12° SUP Wyllitým SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda vs
3. 5. 11 18:15 HOSTI Wyllitým SUP Benda 1964 OFC SUP 5. 1:9 (1:4)
Hra kočky s myší. Domácí byli velice špatní. Hra s jedním faulem za celý zápas, což je co říct. Zdeněk Kreuzer
Wyllitým SUP Benda 1964 OFC SUP
Pavel Kreuz – Milan Bureš, Roman Cina, František Kuželka, Eva Mágrová, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Stanislav Pata, Michal Slabej, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman
20. Jiří Růžička 4., 49. Ladislav Břicháč
13. Lubomír Vrkoč
19., 28., 53. Josef Lukáš
33. Martin Milota
38. Petr Vaňous
47. Petr Zadák
19. 4. 11 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Wyllitým SUP 4. 0:3 (0:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Sokol Vysočany SUP Wyllitým SUP
Martin Valent – Jan Choura, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Suhrada, Richard Urban vs Pavel Kreuz – Roman Cina, František Kuželka, Eva Mágrová, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Antonín Tichý, Zbyněk Toman, Vladimír Zika
7., 43., 52. Milan Sivák
11. 4. 11 18:00 ZAK Wyllitým SUP PFC Kodymka SUP A 3. 0:7 (0:2)
Jednoznačné utkání. Hosté navíc předvedli festival zahozených šancí. Jan Trska, Adam Trska
Wyllitým SUP PFC Kodymka SUP A
Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Jiří Růžička, Milan Sivák, Zbyněk Toman vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Václav Novotný, František Sojka
11., 51., 52. Jan Kupr
12., 35., 40. Radek Adamec
58. Dušan Čech
4. 4. 11 18:15 MIKU3 Žvahov Wyllitým SUP 2. 4:0 (0:0)
Žvahov jednoznačně přehrával soupeře, ale v prvním poločase gól nedal, díky výkonu gólmana Willitýmu. Ve druhé půli dali domácí slepené góly a bylo rozhodnuto. Oldřich Dominik, Michal Vališka
Žvahov Wyllitým SUP
Roman Werner – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Eva Mágrová, Vladimír Perla, Jiří Růžička, Milan Sivák, Zbyněk Toman
37. Emil Vitásek
39., 42., 44. Josef Glaser
29. 3. 11 18:15 zzPODVI Wyllitým SUP Tycho de Brahe SUP 1. 2:4 (0:2)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Martin Míča
Wyllitým SUP Tycho de Brahe SUP
Pavel Kreuz – Milan Bureš, Roman Cina, Lubomír Dvořák, Miroslav Fiedler, Vladimír Perla, Antonín Tichý, Zbyněk Toman, Vladimír Zika vs Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Bohumil Karafiát, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Jiří Patka, Miroslav Volák, Pavel Živný