Ne 15.5.11 11:15 ZAK Botič FC K.T.S. FC   (HL3D)

28. 6. 11 20:30 ZAK PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP 11. 6:0 k.
Jan Kupr – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Petr Seidl, František Sojka vs Martin Valent – Petr Hrabal, Jan Suhrada, Jan Šuráň
6. 6. 11 18:00 ZAK Žvahov PFC Kodymka SUP A 9. 3:0 (1:0)
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Jan Kupr – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jan Doležal, Václav Novotný, Petr Seidl
28., 39. Emil Vitásek
60. Josef Glaser
31. 5. 11 18:30 zzPODVI PFC Kodymka SUP A Tycho de Brahe SUP 8. 1:1 (0:1)
Utkání hrané v poklidném tempu, které odpovídalo věku hráčů. Domácí se zdáli techničtější, soupeř zase bojovnější a několikrát je podržel gólman. Remíza je spravedlivá. Pavel Šafránek, Zdeněk Táborský
PFC Kodymka SUP A Tycho de Brahe SUP
Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Václav Novotný, Jiří Pípal, František Sojka vs Jaroslav PileckýKarel Filip, Hana Filipová, Martin Hesko, Bohumil Karafiát, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Miroslav Volák, Pavel Živný
40. Jan Doležal 28. Miroslav Volák
16. 5. 11 18:30 HRAB1 Suprtechno PFC Kodymka SUP A 7. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde o vítězi rozhodlo proměňování šancí.
Suprtechno PFC Kodymka SUP A
Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jan Sajfrt, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha vs Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Václav Novotný, Jiří Pípal, František Sojka
9. Zdeněk Polanský
59. Jiří Kotrč
9. 5. 11 18:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Super Naděje A 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kerém zvítězil ten š'tastnější. Více šťestí se přiklonilo na stranu týmu Super Naděje. Karel Růžička, Pavel Černý
PFC Kodymka SUP A Super Naděje A
Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, František Sojka vs Jaromír Pavlíček – Tomáš Berný, Miroslav Duchek, Michal Dušek, Milan Polívka, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Ivan Vilímek
47 Martin Baitler
49 Dušan Čech
40. Jan Syrovátka
2. 5. 11 18:00 ZAK Super Naděje B PFC Kodymka SUP A 5. 2:6 (2:2)
Tento duel rozhodla možnost střídat. Domácí se museli šetřit a tudíž tolik neběhali a to bylo znát. O všem rozhodla především druhá půle, neboť po první to bylo 2:2. Čtyři branky hostů po přestávce již byly nad síly domácích. Petr Jambor
Super Naděje B PFC Kodymka SUP A
Arnošt Böhm – Vladislav Červený, Vojtěch Engelmann, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Oldřich Weber vs Jan Dufek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Václav Novotný, František Sojka
55. Václav Novotný
18. 4. 11 18:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Felix club super 4. 4:2 (2:0)
První poločas vyhráli domácí zcela zaslouženě, když svoji mírnou převahu potvrdili dvěma góly. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a již ve 33.minutě se jim podařilo snížit. Bohužel pro ně, poté neproměnili několik dobrých příležitostí a to rozhodlo.
PFC Kodymka SUP A Felix club super
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Václav Novotný, Petr Pospíšil, František Sojka vs Oldřich Češek – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Václav Tomášek
7. Václav Novotný
13. Radek Adamec
52., 53. František Sojka
33., 58. Jiří Nekola 13. Jan Fried
11. 4. 11 18:00 ZAK Wyllitým SUP PFC Kodymka SUP A 3. 0:7 (0:2)
Jednoznačné utkání. Hosté navíc předvedli festival zahozených šancí. Jan Trska, Adam Trska
Wyllitým SUP PFC Kodymka SUP A
Pavel Kreuz – Roman Cina, Lubomír Dvořák, František Kuželka, Jiří Růžička, Milan Sivák, Zbyněk Toman vs Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Václav Novotný, František Sojka
11., 51., 52. Jan Kupr
12., 35., 40. Radek Adamec
58. Dušan Čech
4. 4. 11 18:00 ZAK PFC Kodymka SUP A Čechie 12° SUP 2. 1:0 (0:0)
Z vyrovnaného utkání urvali v závěru pro sebe oba body domácí.
PFC Kodymka SUP A Čechie 12° SUP
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Václav Novotný vs Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
59. Radek Adamec 26. Jiří Odvody
29. 3. 11 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP PFC Kodymka SUP A 1. 1:3 (1:0)
Technicky lepší mužstvo domácích mělo na rozdíl od hostů i dvě pětky na střídání, ale svým důrazem zvítězila Kodymka. Dušan Havlíček