Út 27.3.12 18:30 HRAB1 Kliďas SFC Tuscarora VET   (VL4B)
Út 27.3.12 19:45 HRAB1 Medvědi A Spirit bar FC B   (HL5C)
Út 17.4.12 18:30 HRAB1 BongoBongo AC Rychlí hroši APK   (HL4B)
Út 17.4.12 19:45 HRAB1 Pivojs s.r.o.1.FC Dodo´s kings   (HL6B)
St 16.5.12 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Dřevosprint SC   (VL2A)
St 16.5.12 19:45 HRAB1 CK pánbu nás netrestej Gólostroje FC   (HL7G)

18. 6. 12 18:15 HANSP Slamník I.USP Tlakové galoše 11. 5:11 (1:7)
Domácím už o nic nešlo a na nasazení to bylo znát, navíc v úmorném vedru neměli nikoho na střídání. Galoše si tak pěkně zastřílely. Jaroslav Procházka, Filip Umanec
Slamník I.USP Tlakové galoše
Tomáš Mleziva – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Libor Pícka, Michael Tereba, Jan Věžník vs Milan Hrdina – Daniel Buš, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
50. Petr Vaněk
4. 6. 12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Martini BC 10. 2:1 (1:0)
První půli lepší domácí, v druhé půli se karta obrátila, ale snížení přišlo pozdě. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
Tlakové galoše Martini BC
Milan Hrdina – Daniel Buš, Mario Casado, Roman Červenka, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Milan Komorník, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Marek Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Kárník, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Jaroslav Třešňák
10., 38. Vojtěch Kmoch 58. Destine Aduwa
28. 5. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Tlakové galoše 9. 9:3 (1:0)
Po prvním takticky svázaném poločase se gólová stavidla otevřela ve druhé půli. Domácí předvedli řadu kombinačních akcí až do kuchyně a až na hluchou pětiminutovku mezi 45. a 50. minutou, kdy dvakrát inkasovali a jen se štěstím odolali snížení, vývoj utkání s přehledem kontrolovali.
Pražská legie 2000 Tlakové galoše
Jiří Štefanov – Marek Kóňa, Jan Petrák, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Milan Starý, Daniel Tůma vs Tomáš Císař – Daniel Buš, Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil
24. Adam Doležal
21. 5. 12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Pajzovna FC 8. 0:2 (0:1)
Zbytečně vyhrocené utkání. Vladimír Zika, David Franc
Tlakové galoše Pajzovna FC
Milan Hrdina – Daniel Buš, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Josef Suchánek, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil vs Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Martin Nytra, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
50 Adam Doležal 30. Martin Blažek
59. Jan Jirec
58. Roman Graf
14. 5. 12 18:30 HRAB2 Kehar Club FC Tlakové galoše 7. 3:2 (1:0)
Tlakové galoše po celý zápas útočili, ale jejich převaha dlouho ztroskotávala na koncovce a brankáři soupeře. To Kehar proměnil hned první vážnější brejk a ve finále měl po akcích do otevřené obrany více šancí, než vytrvale útočící soupeř. Střelecké probuzení Galoší přišlo hodně pozdě. Svatopluk Samler, Karel Janďourek
Kehar Club FC Tlakové galoše
Petr Hanzl – Martin Dražan, Petr Kaminski, Michael Mráz, Petr Pergler, Josef Rákosník, Martin Sekerka vs Milan Hrdina – Daniel Buš, Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil
7. Petr Pergler
36. Martin Dražan
55. Michael Mráz
58. Jakub Novák
60. Ladislav Salvet
7. 5. 12 19:30 MIKU3 Tlakové galoše Steve 6. 6:0 k.
Steve kontumace s omluvou. Kovařík
Tlakové galoše Steve
Milan Hrdina – Daniel Buš, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil vs
30. 4. 12 18:15 KBELY Kbelské vosy A Tlakové galoše 5. 8:4 (4:0)
Celé utkání měly v rukou s převahou Kbelské vosy. Soupeř kontroval až po poločase, ale jen kosmeticky upravil skóre. Po jasném vedení Vos a třech gólech soupeře přišly na řadu také emoce, ale vše se nakonec 2 góly Vos zklidnilo. Tomáš Říha, Martin Budař
Kbelské vosy A Tlakové galoše
David Cabák – Pavel Dolejš, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Milan Hrdina – Daniel Buš, Mario Casado, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil
7., 17., 35., 38. Patrik Romančák
8. Daniel Kocourek
25. OG
50., 53. Tomáš Haniak
41., 46., 59. Jakub Novák
48. Roman Zbudil
23. 4. 12 18:30 HRAB2 Tlakové galoše MVS Vršovice A 4. 5:5 (4:2)
Vyrovnané a velmi čistě hrané utkání. Začátek se vydařil MVS Vršovice, pak do poločasu Galoše otočili výsledek, ale konec patřil zase Vršovicím, kteří mocným tlakem na bránu vyrovnali. Tomáš Bárta, Miroslav Petržilka
Tlakové galoše MVS Vršovice A
Milan Hrdina – Milan Babiš, Daniel Buš, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet vs Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Petr Veselý
55. Jan Šulc
16. 4. 12 18:30 HRAB2 Břewnow boys KMK Tlakové galoše 3. 4:2 (2:0)
Pro utkání byla charakteristická čtvrtá branka Břewnova: po banálním faulu na půlce se Galoše tak vehementně věnovali protestům směrem k rozhodčímu, že nezachytili rychlé rozehrání soupeře. Zápas byl plný hezkých akcí, ale také faulů, oplácení, protestů a stálého vytváření tlaku na sudího od obou laviček. Karel Janďourek, Richard Klípa
Břewnow boys KMK Tlakové galoše
Michal Šiškun – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Josef Šimůnek, Martin Zalužanský vs Milan Hrdina – Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil
25. Martin Zalužanský
27. Josef Šimůnek
44., 56. Karel Kahovec
40 Karel Kahovec 37. Vojtěch Kmoch
42. Petr Pospíšil
2. 4. 12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Notorkros FK 2. 5:1 (3:1)
Herně v podstatě remízové utkání rozhodla lepší koncovka domácích. Nepraš
Tlakové galoše Notorkros FK
Milan Hrdina – Karel Barták, Roman Červenka, Adam Doležal, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Josef Suchánek, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil vs Vlastimil Koranda – Jakub Bušo, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Josef Kostka, Jakub Kupec, Tomáš Sába, Svatoslav Zajíček, Jan Zlatník
2. Roman Červenka
4. Marek Rábl
28. Roman Zbudil
34. Tomáš Vostřel
51. Vojtěch Kmoch
18. Jakub Bušo
26. 3. 12 18:30 HRAB2 Bakera Tlakové galoše 1. 4:0 (3:0)
Rychlé a pohledné utkání, ve kterém Bakera bezpečně proměňovala své šance, zatímco Galoše i ty nejvyloženější spálili. Karel Janďourek, Milan Husák
Bakera Tlakové galoše
Václav Kohout – Miroslav Fritz, Petr Havelka, Jiří Kuděj, Jiří Kuděj, David Ráž, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Pavel Šimáček, Jan Svoboda, Martin Ullík vs Milan Hrdina – Daniel Buš, Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel