Út 22.5.12 18:15 MIKU1 CFC Letňany Inter 2011   (VL1A)
Út 22.5.12 19:30 MIKU1 Nova LFC A Dvorce SK MPI   (HL2B)
Út 22.5.12 20:45 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Prapražačka A   (VL1A)
St 13.6.12 18:15 MIKU1 Bratři v triku Santa Tranta PC C   (HL4B)
St 13.6.12 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Městská policie   (HL2B)
St 13.6.12 20:45 MIKU1 Hertha ZMZ Dvorce SK MPI   (HL2B)

18. 6. 12 18:15 MIKU1 Notorkros FK Pražská legie 2000 11. 2:2 (2:1)
Hrál se útočný fotbal v dobrém tempu. Útoky převyšovaly obrany. Spousta nevyužitých šancí na obou stranách. Remíza zasloužená. Ladislav Obermajer ml., Ota Járka
Notorkros FK Pražská legie 2000
Pavel Mirvald – Jakub Bušo, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Josef Kostka, Jan Zlatník vs Milan StarýAlexander Jász, Marek Kóňa, Matěj Kracman, Jan Petrák, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Daniel Tůma
18., 20. Marek Coufal 6. Matěj Kracman
56. Alexander Jász
4. 6. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Slamník I.USP 10. 5:1 (3:1)
Jednoznačně probíhající utkání se šancemi na obou stranách. Ladislav Němec, Petr Materna
Pražská legie 2000 Slamník I.USP
Jiří Štefanov – Alexander Jász, Marek Kóňa, Matěj Kracman, Jan Petrák, David Ploc, Tomáš Slezák, Milan Starý, Daniel Tůma vs Jaroslav Kostříž – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Felix, Martin Kostříž, Libor Pícka, Jan Věžník
4., 27. Alexander Jász
11., 31., 32. Marek Kóňa
1. Martin Felix
28. 5. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Tlakové galoše 9. 9:3 (1:0)
Po prvním takticky svázaném poločase se gólová stavidla otevřela ve druhé půli. Domácí předvedli řadu kombinačních akcí až do kuchyně a až na hluchou pětiminutovku mezi 45. a 50. minutou, kdy dvakrát inkasovali a jen se štěstím odolali snížení, vývoj utkání s přehledem kontrolovali.
Pražská legie 2000 Tlakové galoše
Jiří Štefanov – Marek Kóňa, Jan Petrák, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Milan Starý, Daniel Tůma vs Tomáš Císař – Daniel Buš, Roman Červenka, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Václav Nohejl, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel, Roman Zbudil
24. Adam Doležal
21. 5. 12 20:45 MIKU2 Kehar Club FC Pražská legie 2000 8. 5:3 (1:1)
Legie tvořila hru, ale góly dával Kehar. Hošek
Kehar Club FC Pražská legie 2000
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Michael Mráz, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Ivo Sekerka, Pavel Třmínek vs Radek Štulík – Alexander Jász, Marek Kóňa, Peter Lipták, David Ploc, Jiří Štefanov, Daniel Tůma
15., 50. Jan Rákosník
35. Martin Dražan
39. Michael Mráz
43. Ivo Sekerka
26., 40., 60. Marek Kóňa
14. 5. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Kbelské vosy A 7. 8:4 (3:2)
Vyrovnané utkání hrané v rychlém tempu nahoru dolů. Ve druhé půli se strhla velká kanonáda, když domácí snadně pronikali do děravé obrany hostů.
Pražská legie 2000 Kbelské vosy A
Jiří Štefanov – Marek Kóňa, Peter Lipták, Petr Ondruš, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák vs David Cabák – Marek Drabina, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák
21., 30., 38., 54. Petr Ondruš
23. Peter Lipták
34., 41., 55. Tomáš Slezák
10., 27. Patrik Romančák
48., 57. Daniel Kocourek
7. 5. 12 20:45 MIKU1 Břewnow boys KMK Pražská legie 2000 6. 4:1 (1:0)
Utkání, ve kterém byl Břewnow jasně lepším týmem a potvrdil postupové ambice. Emil Vitásek, Miroslav Šišák
Břewnow boys KMK Pražská legie 2000
David Sýkora – Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Jiří Štefanov – Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Jiří Studík
15., 33. Karel Kahovec
56. Michal Šiškun
59. Martin Zalužanský
35. Marek Kóňa
30. 4. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Bakera 5. 0:1 (0:1)
Legie jen v 5ti bránila. Bakera se nedokázala více prosadit. Na konci se snažila Legie srovnat, ale Bakera si vítězství nenechala vzít. Richard Peer
Pražská legie 2000 Bakera
Radek Štulík – Peter Lipták, Milan Starý, Jiří Štefanov, Jiří Studík, Daniel Tůma, Václav Winter vs Václav Kohout – Filip Burda, Filip Černý, Jiří Kuděj, Jiří Kuděj, David Ráž, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Svoboda
15. Jiří Kuděj
23. 4. 12 20:45 MIKU2 Martini BC Pražská legie 2000 4. 3:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka týmu Martini BC. Tomáš Kozák, Pavel Gruda
Martini BC Pražská legie 2000
Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Kárník, Radim Klement, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák vs Milan Starý – Marek Kóňa, Matěj Kracman, Peter Lipták, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Václav Winter
40. Miroslav Kárník
45. Miroslav Rišian
56. Vladimír Semanco
10. Tomáš Slezák
52. Václav Winter
16. 4. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Pajzovna FC 3. 1:2 (0:0)
Utkání se hrálo v tempu, Pajzovna útočila a Legie čekala na chybu soupeře a dobře bránila. Ve druhém poločase se Pajzovna ujala vedení po penaltě a za čtyři minuty po pěkných nůžkách zvyšoval na 2:0 Světlík. Minutu před koncem Legie vstřelila branku, ale srovna už nedokázala. Martin Průša, Richard Peer
Pražská legie 2000 Pajzovna FC
Milan Starý – Matěj Kracman, Peter Lipták, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Jiří Štefanov, Václav Winter vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Martin Nytra, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
59. Peter Lipták 38. Jan Jirec
42. David Světlík
3. 4. 12 19:00 P2 Steve Pražská legie 2000 2. 1:4 (0:3)
Zvítězilo lepší mužstvo P.L.2000. Jan Malypetr, Jan Pospíšil
Steve Pražská legie 2000
Slavomír Trepera – Petr Exner, Filip Hrbek, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Zdeněk Matějík, Jozef Ščury, Daniel Sviták vs Peter Lipták – Marek Kóňa, Matěj Kracman, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov, Jiří Studík, Václav Winter
35. Filip Hrbek 6. Václav Winter
16. Marek Kóňa
26. Jiří Studík
42. Jan Škvor
26. 3. 12 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 MVS Vršovice A 1. 3:0 (0:0)
Domácí vlétli do utkání hodně agresivně a byli trestáni ŽK. Po změně stran i pod hrozbou vyloučení začali hrát spíše fotbal a hned to bylo znát. Získali převahu, vedení v zápase a nakonec i jednu ČK.
Pražská legie 2000 MVS Vršovice A
Milan Starý – Alexander Jász, Marek Kóňa, Matěj Kracman, Peter Lipták, David Ploc, Tomáš Slezák, Jiří Štefanov vs Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Petr Ehmig, Luboš Horáček, Pavel Korabarov, Josef Marek, Alois Veselý, Martin Veselý