St 28.3.12 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A   (SVL2A)
St 28.3.12 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Nova LFC A   (HL2B)
St 28.3.12 20:45 MIKU1 Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 16.4.12 17:45 ZABEH Kikina bar 1.FC VET Stýbla Ďáblic VET   (VL3C)
Po 16.4.12 19:00 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 16.4.12 20:15 ZABEH Městská policie Traktor humus A   (HL2B)

18. 6. 12 18:15 MIKU3 MVS Vršovice A Kehar Club FC 11. 8:3 (3:0)
Velmi slušné utkání. Zasloužená výhra domácích. Dušan Melíšek, Miroslav Vostatek
MVS Vršovice A Kehar Club FC
Leoš Knap – Miloš Barták, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Petr Kaminski – Jiří Beneš, Martin Dražan, Michael Mráz, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
56. Martin Dražan
4. 6. 12 18:15 KBELY Kbelské vosy A MVS Vršovice A 10. 4:2 (2:2)
Vyrovnané a velmi slušně hrané kvalitní utkání rozhodlo proměnění šancí u mužstva domácích.
Kbelské vosy A MVS Vršovice A
David Cabák – Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Leoš Knap – Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý
25., 45. Patrik Romančák
30. Lukáš Mejsnar
58. Tomáš Haniak
7., 16. Martin Veselý
28. 5. 12 17:00 DEKAN MVS Vršovice A Břewnow boys KMK 9. 6:2 (3:1)
Zápas proběhl v duchu fair play. Lukáš Urbančík, Lukáš Hypšman
MVS Vršovice A Břewnow boys KMK
Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Josef Marek, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Martin Veselý vs David Sýkora – Michal Ander, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
1. Josef Marek
14., 16., 31., 59. Pavel Korabarov
57. Jan Šulc
20. Martin Zalužanský
34. Karel Kahovec
21. 5. 12 19:15 ZAK Bakera MVS Vršovice A 8. 0:3 (0:0)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Zvítězil šťastnější. Kamil Vícha, Petr Jůzek
Bakera MVS Vršovice A
Václav Kohout – Filip Černý, Jiří Kuděj, David Ráž, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Svoboda, Martin Ullík vs Leoš Knap – Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
41. Richard Brinke
42., 55. Alois Veselý
14. 5. 12 17:00 DEKAN MVS Vršovice A Martini BC 7. 3:1 (1:1)
Utkání velice krásné a vysoké úrovně. Jedno z nejhezčích a nejslušnějších utkání v této sezóně.
MVS Vršovice A Martini BC
Leoš Knap – Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Miroslav Kárník, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák
18. Jan Šulc
49. Petr Veselý
52. Richard Brinke
27. Marek Třešňák
7. 5. 12 20:15 STOD Pajzovna FC MVS Vršovice A 6. 1:2 (1:2)
V poslední minutě 1.poločasu se podařilo týmu Pajzovna snížit 2gólový náskok Vršovic, který přišel po 2 rychlých brejkových situacích MVS Vršovice. 2.poločas se nesl ve znamení tlaku domácích s dobře organizovanou hrou hostů, gól už ani na jedné straně nepadl a tak vítězství slaví hosté.
Pajzovna FC MVS Vršovice A
Martin Blažek – Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Martin Nytra, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Leoš Knap – Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
30. OG 40 Martin Nytra
60 Roman Graf
3. Richard Brinke
16. Pavel Korabarov
52. Martin Veselý
1. 5. 12 19:00 P1 MVS Vršovice A Steve 5. 2:0 (1:0)
Nekonfliktní utkání, kterému dominoval tým z Vršovic. Vyššímu rozdílu zabránil skvělý gólman a sluníčko, které svítilo proti očím. Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš
MVS Vršovice A Steve
Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jozef Ščury – Jiří Brádle, Richard Fridrich, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Zdeněk Matějík, Miloš Plecháč
20. Richard Brinke
52. Pavel Korabarov
23. 4. 12 18:30 HRAB2 Tlakové galoše MVS Vršovice A 4. 5:5 (4:2)
Vyrovnané a velmi čistě hrané utkání. Začátek se vydařil MVS Vršovice, pak do poločasu Galoše otočili výsledek, ale konec patřil zase Vršovicím, kteří mocným tlakem na bránu vyrovnali. Tomáš Bárta, Miroslav Petržilka
Tlakové galoše MVS Vršovice A
Milan Hrdina – Milan Babiš, Daniel Buš, Šimon Chalupa, Adam Doležal, Štěpán Filipi, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Ladislav Salvet vs Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Petr Veselý
55. Jan Šulc
17. 4. 12 19:15 zzDOLME Notorkros FK MVS Vršovice A 3. 2:5 (1:3)
Kvalitní výkon obou mužstev. Utkání po celý zápas vedli Vršovice a zaslouženě vyhráli. Milan Dostál, Jiří Češka
Notorkros FK MVS Vršovice A
Jakub Bušo – Jan Dvořáček, Bohumil Janeček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Kupec, Jan Zlatník vs Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Petr Veselý
10. Jan Dvořáček
50. Vlastimil Koranda
8., 25. Petr Veselý
22., 52., 60. Pavel Korabarov
3. 4. 12 18:15 HANSP MVS Vršovice A Slamník I.USP 2. 5:3 (2:3)
Slamník se dostal do vedení až 3:1, ale MVS zlepšeným výkonem otočili výsledek. V první půli padaly góly hlavně díky slabým zákrokům obou brankářů. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
MVS Vršovice A Slamník I.USP
Leoš Knap – Miloš Barták, Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Petr Čepelák – Václav Bartůšek, Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Martin Kostříž, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba