12. Orange Predators B 11 3 1 7 28:38 -3

Út 3.4.12 19:00 METE1 Tsunami 99 Rival club FC B   (HL7C)
Út 3.4.12 20:15 METE1 Spirit bar FC B Motor 1.TF   (HL5C)
Út 24.4.12 18:30 HRAB3 Exact FC A Strahovská 10 B   (HL7C)
Út 24.4.12 19:45 HRAB3 Dukla Praha FK Digi Prague FC   (HL7C)
Út 8.5.12 19:00 STER2 Kelímci 3.FC The Wall   (HL7C)
Út 8.5.12 20:15 STER2 Kolíci Ministerstvo obrany   (HL8G)

25. 6. 12 20:15 STER1 Saens 1.FC B England United FC 11. 4:1 (2:0)
Pohledné, svižné utkání, zvítězilo fotbalovější mužstvo. Josef Trávníček, Radek Miss
Saens 1.FC B England United FC
Marek Prosický – Rostislav Hnídek, Dominik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk vs Michal Nemček – Vladimír Beer, Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, Jakub Nikodim, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Tomáš Urban, Martin Vokál
5. Michal Škaloud
30., 54., 55. Arnošt Náprstek
59. Jan Malý
11. 6. 12 19:00 STER2 Emperators Saens 1.FC B 10. 1:2 (1:1)
Domácí neproměnili několik vyložených šancí, ve kterých netrefovali bránu. Trest přišel 6 minut před koncem, kdy zajistil Náprstek vítězství pro hosty.
Emperators Saens 1.FC B
Martin Čechovič – Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Václav Profes, Tomáš Slifka vs Marek Prosický – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk
19. Václav Profes 23. Ivo Hasal
54. Arnošt Náprstek
3. Patrik Jandus
55. Ivo Hasal
4. 6. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B Tazmánští čertíci 9. 2:1 (0:1)
Těsné vítězství lepšího týmu.
Saens 1.FC B Tazmánští čertíci
Marek Prosický – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Karel HamplOndřej Homolka, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Novotný, Matyáš Staněk
52. Miroslav Trojan
53. Arnošt Náprstek
10. Matyáš Staněk
28. 5. 12 19:00 STER2 Traktor Praha A Saens 1.FC B 8. 3:2 (2:1)
Díky svému chování a nesoustředění se na vlastní výkon Saens zaslouženě prohráli. Stránský
Traktor Praha A Saens 1.FC B
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský vs Arnošt Náprstek – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Patrik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk
13., 59. Ondřej Ertl
25. Petr Hošek
20. Patrik Jandus
58. Rostislav Hnídek
55. Antonín Jandus
21. 5. 12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Saens 1.FC B 7. 1:2 (1:1)
Pohodový zápas rozhodla proměněná standardní situace. David Franc, Vladimír Zika
PFC Kodymka B Saens 1.FC B
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Jan Čermák, Pavel Honců, Dalibor Janota, Richard Kejval, Jan Koreš, Jiří Škarvada, Lukáš Zindulka vs Arnošt Náprstek – Victor Haetchi, Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
30. Jan Koreš 27., 50. Miroslav Trojan
14. 5. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B Orange Predators B 6. 5:1 (2:1)
Oboustranně výborné utkání, domácí měli více štěstí.
Saens 1.FC B Orange Predators B
Dominik Jandus – Victor Haetchi, Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Patrik Jandus, Arnošt Náprstek, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Martin Kocourek, Jan Krouský, Roman Šedivý, Michael Trnka
23. Ivo Hasal
24. Patrik Jandus
32., 35. Miroslav Trojan
38. Victor Haetchi
20. Jan Krouský
7. 5. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Saens 1.FC B 5. 2:6 (0:3)
Saens byl fotbalovějším týmem a o svém vítězství rozhodl prakticky již v posl. 2minutách 1.poločasu, kdy 3x skóroval. Domácí se v 2.poločase snažili, ale otočit nedokázali.
Notorlet Stodůlky Saens 1.FC B
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Tomáš Křikava – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Dominik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
41. Petr Šandera
56. Pavel Rach
29. Rostislav Hnídek
30., 30., 52., 53., 59. Dominik Jandus
37. Dominik Jandus
30. 4. 12 19:00 STER1 Saens 1.FC B Kerata Chíjos 4. 1:3 (1:2)
Poklidný zápas, který rozhodla větší vůle po vítězství. Pavel Tvaróg, Václav Královec
Saens 1.FC B Kerata Chíjos
Michal Škaloud – Rostislav Hnídek, Dominik Jandus, Patrik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Jan Adámek – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Tomáš Vosátka
9. Jiří Štemberk 10. Tomáš Vosátka
21. Pavel Skála
58. Martin Doubrava
16. 4. 12 19:00 STER2 Ši Kyo Saens 1.FC B 3. 0:2 (0:1)
Fotbalovější a lepší hosté nakonec se štěstím vyhráli, protože domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Karel Sláma, Milan Jechoutek
Ši Kyo Saens 1.FC B
Rudolf Lecjaks – Ivan Gordeev, Jiří Havelka, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Oleksandr Shekhovtsov, Petr Šrámek, Lukáš Urbánek vs Rostislav Hnídek – Antonín Jandus, Dominik Jandus, Patrik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
9., 56. Patrik Jandus
2. 4. 12 19:00 STER2 Saens 1.FC B K.K.K. 2. 2:2 (0:1)
První poločas přinesl vyrovnanou fotbalovou bitvu,  hosté však svoji převahu vyjádřili gólem, ve druhé půli se štěstím vyrovnali. Milan Jechoutek, Karel Sláma
Saens 1.FC B K.K.K.
Jiří Štemberk – Antonín Jandus, Dominik Jandus, Patrik Jandus, Tomáš Křikava, Marek Prosický, Michal Škaloud vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Juraj Cangár, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
56. Patrik Jandus
59. Dominik Jandus
19. Dejan Milinkovič
40. Petr Brabec
26. 3. 12 19:00 STER2 Gambrinus VH Saens 1.FC B 1. 2:1 (0:1)
Bojovný fotbal plný zvratů, kde domácí měli spoustu brankových příležitostí ale až do samého závěru sem jim nedařilo se prosadit.Nakonec dvěma brankami dokázali zápas otočit. Ladislav Stodulka, Jiří Kotous
Gambrinus VH Saens 1.FC B
Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Čeněk Karmazín, František Novák, Jan Novák, Lukáš Novák, Jakub Ondráček vs Marek Prosický – Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Dominik Jandus, Patrik Jandus, Tomáš Křikava, Michal Škaloud, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan