9. Borussia Dortšpunt B 11 5 0 6 29:34 10

Po 21.5.12 19:00 P2 Kings FC Bedna 98 FC   (HL2A)
Po 21.5.12 20:15 P2 Agónie FCD Estudiantes   (SVL3B)
Po 11.6.12 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Dodo´s kings   (HL6B)
Po 11.6.12 20:00 TEMPO Akta - rez Trops 1.SK   (HL2A)
Po 25.6.12 18:45 DABLI Pavana AK A F.C.K.   (HL6B)
Po 25.6.12 20:00 DABLI Libčice FC Filipi SK   (HL6A)

22. 6. 12 20:15 ZABEH Kumpáni Ferri FC 11. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla větší produktivita hostů a bezchybný výkon jejich gólmana. František Klečka, Michal Vávra
Kumpáni Ferri FC
František Hubr – Ondřej Koucký, Aleš Salaba, Tomáš Urban, Michal Vašek, Tomáš Vlasák vs Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Miroslav Vavroušek
12. František Hanzák
34. Miroslav Vavroušek
45. Lukáš Novotný
13. 6. 12 19:30 MIKU2 Ferri FC Gepard AFC 10. 3:2 (1:1)
Pokud se tým Ferri zrovna mezi sebou nehádal, tak předváděl místy i pěkný kombinační fotbal. Na straně druhé kluci z Gepardu bez možnosti střídání podali velice srdnatý a bojovný výkon. Barkman
Ferri FC Gepard AFC
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Daniel Reiter – Dušan Čech, Karel Kukla, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Jan Zápotočný
1. Jan Svoboda
37. Pavel Čunát
40. Martin Bednář
6. Karel Kukla
49. Dušan Čech
40. Daniel Reiter
4. 6. 12 20:15 P3 Ferri FC Tuscarora A 9. 0:3 (0:0)
Výsledek je poněkud krutý pro domácí tým, kteří byli celý zápas velmi aktivní. Trnka
Ferri FC Tuscarora A
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík, Miroslav Vavroušek vs Jan Malinovský – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý
32., 58., 60. Roman Alba
28. 5. 12 20:15 P3 Důchodci Ferri FC 8. 6:0 (1:0)
Nakonec jednoznačný výsledek se nerodil vůbec lehce, v 1.poločase byl obraz hry naprosto vyrovnaný. Domácí se ujali vedení po prudké střele Čelůstky, ale jnak byl míč častěji na kopačkách  hostů. Po obrátce stran se šance střídali na obou stranách, ale gól vstřelili znovu domácí, po třetím gólu hosté odpadli a nechali domácí navýšit skóre. Vít Pecka, Jiří Novák
Důchodci Ferri FC
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Jakub Eibl, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Tomáš Pazdera, Roman Strnad, Tomáš Tůma vs Alexandr Vejsada – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
4., 47. Tomáš Čelůstka
42., 50. Stéphane Hoareau
53. Roman Strnad
57. Tomáš Tůma
25. 5. 12 18:00 P2 Ferri FC Borussia Dortšpunt B 7. 0:2 (0:0)
Utkání vysoké kvality. První poločas vyrovnaný, ve druhé půli měli převahu hosté. Ondřej Žídek, Ondřej Bednář
Ferri FC Borussia Dortšpunt B
Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Pavel Kříž – Jaroslav Babica, Michal Bartuš, Martin Denovský, Matěj Holeček, Michal Kučera, Jiří Lopata, Ondřej Pecha, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
20 Tomáš Novák
59 Martin Bednář
45. Matěj Holeček
56. Ondřej Vachulka
35. Jaroslav Babica
18. 5. 12 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Ferri FC 6. 3:7 (1:3)
Pohledné utkání s řadou zajímavých příležitostí na obou stranách. Hosté prokázali vyšší fotbalovou kvalitu a po zásluze zvítězili. Jiří Jansa, Jan Ihnát
Borcibalona FC A Ferri FC
Štěpán Šmíd – Marek Adamec, Lukáš Březina, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Martin Müller, Jan Paulín, Michal Paulín, Leon Petrů, Martin Snopek vs Radek Linert – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda
26. Marek Adamec
54. Jan Paulín
57. Tomáš Hlaváč
11., 60. František Hanzák
28., 50., 59. Jan Svoboda
30., 47. Lukáš Novotný
7. 5. 12 20:15 P2 Ferri FC Berlínští lvi 5. 2:3 (2:0)
Výborné utkání, plné vzruchu před oběma brankami. Těsně před poločasem Ferri 2x udeřilo a vypadalo to, že si vítězství pohlídá. Berlínští lvi ale nesložili zbraně a třemi brankami skóre otočili a zaslouženě zvítězili. Jiří Lokvenc, Filip Dlabola
Ferri FC Berlínští lvi
Alexandr Vejsada – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda vs Jiří Rattay – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Petr Nekola, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, David Škoda, Zdeněk Vosmík
26. Tomáš Novák
27. Martin Bednář
32. Václav Najman
42. Ondřej Novák
49. Michal Piskáček
57. Petr Nekola
30. 4. 12 18:15 DEKAN Tatra 04 Ferri FC 4. 3:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas s hrou nahoru dolů. Utkání rozhodly hráči týmu FC Ferri těsně před koncem utkání, kteří měly větší vůli vyhrát.
Tatra 04 Ferri FC
Martin Mika – Michal Cimbál, Ondřej Frána, David Kotouč, Ivo Kraft, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Daniel Zeithaml vs Alexandr Vejsada – Martin Bednář, Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík
24., 33. Tomáš Sloup
26. Daniel Zeithaml
10., 54. Tomáš Novák
39. Martin Bednář
57. Lukáš Novotný
20. 4. 12 19:30 BECH Ferri FC Sklenářka FC 3. 2:7 (2:3)
Pohledné utkání s minimem faulů. Víšek
Ferri FC Sklenářka FC
Radek Linert – František Hanzák, Václav Kolafa, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík, Miroslav Vavroušek vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Petr Janoušek, Luboš Kardoš, Milan Moc, Karel Rozhon, Jan Souček
5. Jan Svoboda
22. Tomáš Tvrdík
6., 12., 37. Luboš Kardoš
18. Marek Hála
41. Jan Souček
47., 57. František Brabec
13. 4. 12 18:00 P3 Sedm zbabělých B Ferri FC 2. 2:4 (1:2)
Kdo dá více gólů, ten vyhraje. Domácí sice měli též spoustu šancí, ale nedokázali je proměnit. Klail
Sedm zbabělých B Ferri FC
Radek Mališ – Petr Benda, Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Jan Řeřicha, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Radek Linert – Pavel Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda, Tomáš Tvrdík, Miroslav Vavroušek