Út 22.5.12 20:15 STOD Tuscarora 03 Vykutálený prasátka   (HL8C)
Út 29.5.12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Speciál Braník VET   (VL4A)
Út 29.5.12 20:15 STOD Rival club FC B Vibromax 1985   (HL7C)

25. 6. 12 20:15 STOD Notorlet Stodůlky Ši Kyo 11. 4:0 (1:0)
Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Rudolf Lecjaks – Jiří Havelka, Václav Novák, Petr Pozděna, Jiří Raida, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
40. Pavel Rach
46. Jakub Poláček
57. Vladimír Valášek
11. 6. 12 17:45 STOD K.K.K. Notorlet Stodůlky 10. 4:3 (0:0)
Hosté během 3 minut ztratili vyhraný zápas a ikdyž ještě zabojovali, nedokázali už získat ani bodík za remízu.
K.K.K. Notorlet Stodůlky
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Dušan Kováč, Michal Šmíd vs Pavel Rach – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Vladimír Valášek, Aleš Vochoc
46., 53., 54. Petr Brabec
51. Dušan Kováč
40., 55., 60. Aleš Vochoc
4. 6. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Gambrinus VH 9. 2:4 (1:2)
Jan Musil, Ladislav Petík
Notorlet Stodůlky Gambrinus VH
Pavel Krbec – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Pavel Rach, Petr Šandera vs Zdeněk Barták – Čeněk Karmazín, Tomáš Mašín, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček
24. Pavel Krbec
45. Otto Chrastil
10. Čeněk Karmazín
28. Jan Novák
50. Tomáš Mašín
60. Jakub Ondráček
28. 5. 12 17:45 STOD England United FC Notorlet Stodůlky 8. 5:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost týmu domácích, kteří byli po všech směrech lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem.
England United FC Notorlet Stodůlky
Michal Nemček – Daniel Kvasnovský, Michal Lampír, Jan Malý, Karel Michl, Filip Němec, David Pomahač, Stanislav Šilhavý, Petr Tancl, Tomáš Urban, Martin Vokál vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Petr Šandera, Vladimír Valášek
2., 35., 53. Filip Němec
9. Petr Tancl
25. Tomáš Urban
21. 5. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Emperators 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané a velice slušně odehrané utkání. Stanislav Lavers, Tomáš Hábl
Notorlet Stodůlky Emperators
Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Lukáš Mrňavý – Martin Čechovič, Tomáš Chvapil, Lubomír Gregor, David Hejra, Michal Kalina, Václav Profes, Tomáš Slifka
16. Pavel Kyndl 49. Martin Čechovič
14. 5. 12 19:30 MIKU1 Tazmánští čertíci Notorlet Stodůlky 6. 9:1 (2:1)
Dominantní domácí mohli vstřelit i více branek. Kučera
Tazmánští čertíci Notorlet Stodůlky
Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Jan Novotný, Matyáš Staněk vs Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Petr Šandera, Vladimír Valášek
12., 36., 54., 55. Jan Houdek
25. Jan Novotný
35. Václav Novák
39., 43. Matyáš Staněk
48. Jan Formánek
10. OG
7. 5. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Saens 1.FC B 5. 2:6 (0:3)
Saens byl fotbalovějším týmem a o svém vítězství rozhodl prakticky již v posl. 2minutách 1.poločasu, kdy 3x skóroval. Domácí se v 2.poločase snažili, ale otočit nedokázali.
Notorlet Stodůlky Saens 1.FC B
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Tomáš Křikava – Ivo Hasal, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, Dominik Jandus, Marek Prosický, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan
41. Petr Šandera
56. Pavel Rach
29. Rostislav Hnídek
30., 30., 52., 53., 59. Dominik Jandus
37. Dominik Jandus
30. 4. 12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Notorlet Stodůlky 4. 6:0 k.
16. 4. 12 17:45 STOD Notorlet Stodůlky Orange Predators B 3. 1:7 (0:4)
Utkání rozhodnuté v 3. minutě, stačili domácí zkorigovat v závěru. Josef Körner ml., Jiří Maňák
Notorlet Stodůlky Orange Predators B
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek vs Štefan Huďagi – Jakub Bielawski, Jaroslav Bouše, Darek Buchálek, Martin Kocourek, Jan Krouský, Roman Šedivý, Jakub Sklenář, Michael Trnka, Lukáš Vinkler
55. Petr Šandera 2., 3., 29., 36., 54. Jakub Sklenář
29. Jan Krouský
39. Lukáš Vinkler
2. 4. 12 17:45 STOD Traktor Praha A Notorlet Stodůlky 2. 3:3 (2:0)
Rychle utkání plné šancí. Notorlet po velké snaze nakonec vyrovnal a kdyby se věnoval více hře a méně věcem okolo, mohl i vyhrát. Antonín Bernhardt, Miroslav Řehák
Traktor Praha A Notorlet Stodůlky
Jan Bulíček – Ondřej Ertl, Petr Hošek, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera, Vladimír Valášek
28. Jan Zajíček
29. Ondřej Ertl
37. Petr Hošek
35., 48. Pavel Rach
53. Pavel Krbec
46. Pavel Rach
26. 3. 12 17:45 STOD Kerata Chíjos Notorlet Stodůlky 1. 1:0 (1:0)
Ve slušně hraném utkání měli lepší koncovku a víc štěstí domácí. Jiří Rada, Tomáš Kopecký