Čt 29.3.12 19:00 P3 Kent Viktoria Bítovská VET A   (VL3C)
Čt 29.3.12 20:15 P3 Hervis sport 1.FC Skif   (HL7E)
St 18.4.12 19:00 P3 Modrá vopice TJ XXX   (HL6B)
St 18.4.12 20:15 P3 Ya Basta! B Serval KPKS   (HL6D)
Čt 26.4.12 19:00 P3 Sorry FC Morová rána 1.FC   (HL6E)
Čt 26.4.12 20:15 P3 Lomíci Kbelák FC SUP   (SVL2A)

24. 6. 12 20:00 P2 Vozovna Hloubětín B Dinamo Praha 11. 6:4 (2:0)
Pohledné utkání s raketovým nástupem domácích, kteří se museli o vítězství ještě poprat. Lukáš Benda, Zbyněk Šámal
Vozovna Hloubětín B Dinamo Praha
Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Adam Kunc, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Martin Novotný – Michal Klumpar, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Stehlík, Jakub Tylle
2., 60. Jan Přibyl
4., 37., 56. Filip Hladík
53. Jan Kučera
34. Lukáš Rozumný
45. OG
50., 51. Michal Klumpar
17. 6. 12 19:00 STER2 Junior Motol Vozovna Hloubětín B 10. 2:1 (1:0)
Kvalitní utkání, domácí málem doplatili na zahazování šancí, nakonec strhli vítězství na svou stranu 5 minut před koncem. Viktor Jacina, Kryštof Kratochvíl
Junior Motol Vozovna Hloubětín B
Daniel Behina – Zdeněk Hartman, David Hora, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra
6. Miloš Kracík
55. Jiří Macháček
42. Václav Huček 28. Tomáš Drábek
10. 6. 12 18:45 SCBEC Team Motivated Vozovna Hloubětín B 9. 6:4 (2:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Tomáš Horák
Team Motivated Vozovna Hloubětín B
Daniel Hlubuček – Matěj Kadeřábek, Michal Kovář, Ondřej Sedláček, David Štěpina, Tomáš Urban, Tomáš Vejr vs Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Jan Přibyl, Petr Vávra
10., 36., 52. Michal Kovář
16. Tomáš Urban
31., 40. Tomáš Vejr
20. Petr Vávra
35., 49. Robert Kopřiva
58. Jan Přibyl
3. 6. 12 15:00 P3 Vozovna Hloubětín B Real Spořilov 8. 3:8 (2:4)
Zpočátku vyrovnané utkání, kdy ani jeden tým neměl navrch. Domácí byli techničtějším týmem, ale fyzickou převahu měli hosté, což se projevilo již na konci prvního poločasu, kdy rozhodli o své výhře. Druhý poločas už se hrálo na jednu branku, což je vidět i na výsledku. Evžen Bartůšek, Pavel Morda
Vozovna Hloubětín B Real Spořilov
Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Karel Ochman – David Borovička, Ivan Černík, Jan Hladík, Jakub Hořák, David Sládek, Jan Slezák, Jan Stejskal, Marek Voženílek
58. Jan Hladík
20. 5. 12 19:45 HOSTI Protector 1320 FC Vozovna Hloubětín B 7. 0:7 (0:5)
Jednoznačné utkání. Lídr tabulky nenechal nic náhodě a vysokým vítězstvím se posunul o další krok k postupu z 1.místa. Andrei Pazeniuc, Vladimir Šarapanovschi
Protector 1320 FC Vozovna Hloubětín B
Václav Trneček – Lubomír Kadaně, Ondřej Kvasňovský, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Kučera, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra
5., 27., 32. Jan Kučera
11. Robert Kopřiva
20. Filip Lukášek
23., 41. Petr Vávra
13. 5. 12 12:30 P1 Vozovna Hloubětín B Poštmistři A 6. 6:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost týmu Vozovna Hloubětín, který byl ve všech směrech fotbalovější než Poštmistři, kteří ale bojovali a snažili se hrát až do konce..
Vozovna Hloubětín B Poštmistři A
Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Tomáš Moravec – Dominik Benda, Richard Bláha, Karel Brousil, Jan Frydlewicz, Martin Horák, Tomáš Rejfek, Michal Turjanica
16. Robert Kopřiva
22. Petr Vávra
32., 57. Filip Hladík
44. Pavel Hladík
51. Václav Huček
6. 5. 12 20:30 BECH No madam ! A Vozovna Hloubětín B 5. 1:11 (0:5)
Exhibiční utkání Vozovny Hloubětín. Soupeře přehrála ve všech směrech. Čapla
No madam ! A Vozovna Hloubětín B
Jiří Musil – Martin Křivský, Radim Kunčický, Tomáš Levý, Vladimír Liška, Jiří Novosád, Anton Obrcian, Jakub Olbert, Petr Olbert, Václav Růžička, Petr Švitorka vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Adam Kunc, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra
54. Anton Obrcian 11., 23., 32., 53., 59. Filip Hladík
18. Tomáš Drábek
20. Jan Přibyl
30. Pavel Hladík
35. Robert Kopřiva
37., 41. Petr Vávra
29. 4. 12 13:45 P3 Vozovna Hloubětín B Letňany BD 4. 4:0 (3:0)
V první půli byli hosté lepší, nicméně domácí dobře zakončovali brejky. Ani ve druhém poločase se nic nezměnilo.
Vozovna Hloubětín B Letňany BD
Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs Jaroslav Srazil – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Michal Rada, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
7. Robert Kopřiva
13., 40. Filip Hladík
22. 4. 12 12:30 zzZARUB Jabadabadoo Prosek Vozovna Hloubětín B 3. 1:5 (1:1)
Utkání v pomalém tempu, v němž měli vítězové navrch. Voldán
Jabadabadoo Prosek Vozovna Hloubětín B
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Michal Karaman, Zdeněk Podlipný, Roman Volník, Jan Weigl vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra
6. Roman Volník 11., 36., 53. Pavel Hladík
56. Petr Vávra
15. 4. 12 12:30 P3 Vozovna Hloubětín B Epic Fail 2. 7:1 (3:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Po domluvě odpískali zápas hráči Pošmistři. Domácí jasně dominovali ve všem. Hosté dali alespoň čestný gól.
Vozovna Hloubětín B Epic Fail
Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra vs John Holland – Karol Bednarz, Jamil Omar Dar, Hristo Kanchev, Sergio Torres, Diego Velasco
5. Robert Kopřiva
10. Jan Přibyl
17., 47. Filip Hladík
32., 51. Petr Vávra
34. Filip Lukášek
48. Karol Bednarz
1. 4. 12 20:00 SCBEC Dropa FC A Vozovna Hloubětín B 1. 3:6 (3:3)
Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá, tak v tomto utkání proti sobě nastoupili dva vyrovnané týmy.Hloubětím lépe zakončoval. Jiří Šperl, Richard Král
Dropa FC A Vozovna Hloubětín B
Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Milan Gapko, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jiří Ondráček vs Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl, Petr Vávra