20. 11. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Přezletice SG 10. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Martin Vaněček, Petr Jirsa
Peter ChudovanJosef Bouda, Martin Kovář, Peter Micheľ, Ivan Pažitný, Peter Šenšel vs Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko
25. Martin Kovář
5. Stanislav Fujko
53. Miloslav Mazura
13. 11. 12 19:30 ARIT Přezletice SG Bublifuck VET 9. 0:1 (0:0)
Pěkné utkání, oba soupeři hráli jen na pár doteků a pomalu se oťukávali a čekali na chybu soupeře, která nastala ve 33.minutě. Domácí se snažili vyrovnat, ale už to nestihli. Filip Škeřík, Zbyšek Tržil
Přezletice SG Bublifuck VET
Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Petr Mareš, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný
33. Petr Mareš
4. 11. 12 17:30 zzNOVOB Real Prd VET Přezletice SG 8. 3:4 (1:3)
Hezký zápas, hosté byli techničtější a vytvořili si náskok, domácí stahovali a téměř dosáhli na remízu. Karel Šafařík, Daniel Křiva
Real Prd VET Přezletice SG
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, René Horelica, Petr Janoušek, Zdeněk Jasanský, Jan Kocum, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
29. Petr Janoušek
32. Jiří Tomášek
58. Libor Pokorný
9. Miloslav Mazura
14., 52. Jaroslav Urban
27. Josef Slunéčko
23. 10. 12 20:15 P3 Přezletice SG Sedm Zbabělých VET 7. 4:2 (2:0)
Domácí byli běhavějším a kombinačně vyspělejším týmem a zaslouženě vyhráli. Boubín
Přezletice SG Sedm Zbabělých VET
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko vs Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Jan Černý, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl
8., 24., 39., 60. Miloslav Mazura 35., 59. Jiří Bohuslav
16. 10. 12 20:15 P2 Paradentol 1990 Přezletice SG 6. 6:0 (5:0)
Domácí byli rychlejší, techničtější a důraznější a od prvních minut tak bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Milan Hložek, Ondřej Melichar
Paradentol 1990 Přezletice SG
Tomáš Zdeněk – Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek vs Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko
10., 18., 21. Josef Petrásek
14. Petr Herman
23., 31. Martin Lepšík
14. 10. 12 19:15 BECH Přezletice SG Běchovice VET 5. 5:1 (3:1)
Domácí jasně přehráli soupeře a hladce vyhráli. Petr Svoboda, Pavel Čapek
Přezletice SG Běchovice VET
Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Libor Slavata, Josef Slunéčko vs Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Stanislav Doležel, Petr Janouš, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st.
5., 29., 30. Tomáš Hájek
50., 58. Miloslav Mazura
28. Karel Sádlo st.
2. 10. 12 19:30 BECH Rychlé pípy VET Přezletice SG 4. 1:4 (0:3)
Na vítězství Přezletic měl největší zásluhu autor hattricku Hájek.
Rychlé pípy VET Přezletice SG
Martin KulíčekMiloslav Doležal, Radomír Kosek, Milan Kott, Martin Mačalík, Pavel Mařata, David Procházka, Jan Spěvák, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
58. Jan Spěvák 22., 25., 27. Tomáš Hájek
45. Jaroslav Urban
18. 9. 12 18:15 DEKAN Přezletice SG Traktor humus VET B 3. 1:2 (0:2)
V 1. půli hosté měli jasnou převahou, která se odrazila i ve vedení 2:0, rozdíl mohl být výraznější, ale hosté nevyužili několika chyb, které jim domácí nabídli. V 2. půli domácí větší aktivitou vyrovnali převahu hostů a po jedné tyči, následně břevnu se jim podařilo snížit na 1:2. Závěrečná převaha domácích přinesla několik nastřelených tyčí, ale ne zaslouženou remízu. Jakub Mudra, Milan Miga
Přezletice SG Traktor humus VET B
Petr PanochaMartin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, Libor Slavata vs René Provazník – Daniel Dubec, Aleš Kučera, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Tomáš Susa, Pavel Vejvoda
45. Tomáš Hájek 7., 17. Milan Průša
11. 9. 12 16:45 KBELY MSG Přezletice SG 2. 7:5 (3:3)
Přestože MSG byli výrazně lepší, tak zásluhou výborného brankáře Přezletic byla v poločase remíza. Po změně stran pokračovala přestřelka až do stavu 5:5, poté MSG zvýšili tlak a po zásluze zvítězili. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
MSG Přezletice SG
Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec vs Petr PanochaMartin Budař, Stanislav Fujko, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Tomáš Říha, David Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, David Vrba