5. Vibromax 1985 juniorka 10 6 0 4 28:33 12

Pá 6.4.12 18:15 DEKAN Balabuška Old TJ Kumpáni VET   (VL3D)
Pá 6.4.12 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Šajtle s.r.o. VET   (VL4C)
Čt 26.4.12 18:00 ZAK Terasy KFC A Modrý Svině A   (HL7E)
Čt 26.4.12 19:15 ZAK Oblouci 81 AFC SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3B)

18. 6. 12 17:45 ZABEH Prohibice FKK VET Lisako A 11. 12:0 (6:0)
Utkání mělo jednoznačný průběh, ale porážka o 12 branek je možná až příliš krutá. Milan Macela
Prohibice FKK VET Lisako A
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Miroslav Holý, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík vs Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Josef Herman, Jiří Klečák, Zdeněk Kuneš, Daniel Rantoš, Roman Zika
49., 50. Jan Novák
5. 6. 12 20:45 MIKU4 Lisako A Nemesis VET 10. 1:5 (1:3)
Jasná převaha hostů. Radek Martínek, Tomáš Otta
Lisako A Nemesis VET
Jiří Žďárský – Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Jiří Špaček, Miroslav Vašek, Roman Zika vs Robert Petergáč – Radovan Bezděk, David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Karel Vyšata
29. Zdeněk Kuneš 9., 28., 37., 58. Karel Vyšata
17. Martin Bušek
29. 5. 12 20:45 MIKU3 MVS Recycled Lisako A 9. 7:4 (5:1)
Pěkný fotbal plný pohybu, oba týmy se snažili útočit. MVS však dokázalo své šance lépe proměňovat. Husák
MVS Recycled Lisako A
Jiří Šmejkal – Pavel Fajt, Pavel Fejfar, Zdeněk Kopečný, Robert Korec, Milan Mareš, Jan Nohejl, Roman Schlaichert, Jiří Šulc, Antonín Tichý vs Jiří Klečák – Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Panzner, Jiří Špaček, Miroslav Vašek
16., 18., 29., 49., 60. Jiří Šulc
23. Roman Schlaichert
26. Pavel Fajt
24., 53. Zdeněk Panzner
42. Jiří Špaček
52. Roman Dočekal
22. 5. 12 20:45 MIKU4 Lisako A Malvazinky B 8. 3:9 (2:4)
Pohledné utkání jednoznačného průběhu, zvláště ve druhém poločase. V úvodu pobavily 2 vlastňáky během jediné minuty.
Lisako A Malvazinky B
Jiří Žďárský – Robert Cába, Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Panzner, Jiří Špaček, Miroslav Vašek vs Jiří Bačkora – Andrey Abroskin, Josef Kwolek, Ladislav Míka, Ondřej Mořkovský, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Luboš Svoboda
51., 57. Daniel Pulchart
8. 5. 12 20:15 P3 Károv ZJ veteran Lisako A 6. 2:2 (0:1)
David Mottl, Václav Mottl
Károv ZJ veteran Lisako A
Petr Vítek – Václav Běloch, Miroslav Kadič, Jan Kos, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Miroslav Štěrba, Radek Zeman vs Jiří Klečák – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Zdeněk Panzner, Jiří Špaček, Miroslav Vašek, Jiří Žďárský
41. Jiří Košťál
59. Miroslav Štěrba
23. Zdeněk Panzner
37. Roman Dočekal
24. 4. 12 18:15 SLIVE Lisako A Vibromax 1985 juniorka 5. 0:4 (0:2)
V poklidném zápase rozhodly (ne)proměněné šance a širší kádr hostů. Tomáš Najman, Alan Balha
Lisako A Vibromax 1985 juniorka
Roman Zika – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Panzner, Miroslav Vašek, Jiří Žďárský vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
7., 16. Štefan Klíma
37. Jiří Mužíček
53. Jiří Petrla
19. 4. 12 17:00 HANSP Kehar club VET Lisako A 4. 1:7 (0:3)
Nižší věkový průměr a počet hráčů na střídání spolu s předvedenou hrou rozhodl o poměrně jasném vítězství tůmu Lisaka nad Keharem. Husák
Kehar club VET Lisako A
Luděk Lepša – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jakub Krijt, Jan Lepša, Josef Liska, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman vs Daniel Rantoš – Robert Cába, David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Jiří Klečák, Zdeněk Panzner, Jiří Špaček, Miroslav Vašek, Jiří Žďárský, Roman Zika
50. Jakub Krijt 9., 26., 51. David Čermák
17. OG
40. Robert Cába
43., 46. Zdeněk Panzner
10. 4. 12 20:45 MIKU4 Lisako A Speciál Braník VET 3. 7:1 (3:0)
První poločas byl od začátku v režii Lisaka. Lepší kombinace a důraz při zakončení jim zajistil pohodlný náskok, který v druhém poločase zvýšili a soupeři nedali ani nejmenší šanci. SBV vyráželi do rychlých protiútoků, ale nepřesnost v zakončení jim přinesla jediný gól. Martin Ouředníček, Jan Janovský
Lisako A Speciál Braník VET
Daniel Rantoš – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Jiří Klečák, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Panzner, Jiří Žďárský, Roman Zika vs Pavel Procházka – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Robert Jelínek, Jiří Nový, Jaroslav Zíka
13., 37. David Čermák
19. Zdeněk Panzner
21. Roman Dočekal
40. Jiří Klečák
46., 55. Roman Zika
50. Jiří Nový
3. 4. 12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Lisako A 2. 1:1 (0:1)
Kdyby domácí proměnili před koncem 1.pol. penaltu, mohli pomýšlet na víc než jen na remízu. Jiří Mařan, Jan Beránek
Věčná žízeň FC VET Lisako A
Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich vs Daniel Rantoš – Robert Cába, David Čermák, Jiří Klečák, Zdeněk Kuneš, Jiří Špaček, Roman Zika
60. Roman Čečák 15. David Čermák
27. 3. 12 20:45 MIKU4 Lisako A Sklenářka S.G. 1. 1:5 (0:4)
Zasloužená výhra hostů.
Lisako A Sklenářka S.G.
Jiří Žďárský – David Čermák, Roman Dočekal, Josef Herman, Vladimír Kalát, Jiří Klečák, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Jiří Špaček, Miroslav Vašek, Roman Zika vs Tomáš Krátký – David Bárta, Pavel Čurda, Ivan Georgiev, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda