Po 30.4.12 19:00 STOD Don Giovanni VET Sparta Košíře B   (VL3A)
Po 30.4.12 20:15 STOD Notorkros FK Pajzovna FC   (HL3A)
Po 28.5.12 17:45 STOD England United FC Notorlet Stodůlky   (HL7A)
Po 28.5.12 19:00 STOD Bar Krušovice Porter CF B   (HL2A)
Po 28.5.12 20:15 STOD Pajzovna FC Martini BC   (HL3A)

18. 6. 12 17:45 STOD Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka 11. 3:5 (0:3)
V prvním poločase jednoznačná záležitost Vibromaxu, ale po půli zabrala Věčná žízeň, dokázala ještě srovnat, ale na vítězství to nestačilo.
Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka
Robert Písařík – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Milan Mrázek, Jan Zdich vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek
59. Jiří Petrla
7. 6. 12 17:00 HANSP Kehar club VET Věčná žízeň FC VET 10. 0:5 (0:4)
I přes vyrovnaný začátek dokázali hosté jasně vyhrát. František Svoboda, Antonín Svoboda
Kehar club VET Věčná žízeň FC VET
Jiří Krůta – Stanislav Barák, Michal Černý, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Pavel Jinoch, Jakub Krijt, Jan Lepša, Josef Liska, Pavel Ondra, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman vs Milan Mrázek – Roman Čečák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Jan Zdich
4., 42. Roman Čečák
8. Karel Novák
15. Václav Kozmík
22. Pavel Kameš
29. 5. 12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Speciál Braník VET 9. 6:0 (2:0)
Hostům se ve 13. minutě zranil hráč a utkání bylo předčasně ukončeno. Marek Ždánský, Vladimír Valášek
Věčná žízeň FC VET Speciál Braník VET
Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich vs Ivan Vokurka – Ota Kopřiva, Jiří Nový, Pavel Procházka, Petr Šedivý
8. Jiří Mrázek
10. Roman Čečák
15. 5. 12 19:00 STOD Sklenářka S.G. Věčná žízeň FC VET 7. 5:2 (1:2)
Slušný zápas. První poločas se Shlenářka hledala a pak soupeři ukázala co umí.
Sklenářka S.G. Věčná žízeň FC VET
Tomáš Krátký – Viliam Banič, David Bárta, Pavel Čurda, Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Robert Písařík, Jan Zdich
4. Pavel Čurda
32., 41. Michal Stejskal
44. Martin Rákosník
56. Václav Honc
10. Milan Mrázek
24. Pavel Kameš
10. 5. 12 19:15 ZAK Věčná žízeň FC VET Prohibice FKK VET 6. 1:5 (1:3)
Pěkné utkání v tempu, kde dominovali techničtější hosté a po zásluze vyhráli. Marek Buchta, František Barták
Věčná žízeň FC VET Prohibice FKK VET
Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich vs Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Manuel Ferreira, Miroslav Holý, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík
7. Václav Kozmík 11., 38. Jan Calta
16. Jan Novák
19. Tomáš Brát
31. Petr Holý
24. 4. 12 19:00 STOD Nemesis VET Věčná žízeň FC VET 5. 5:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl pohotový střelec Vyšata. Aleš Musil, Petr Jirsa
Nemesis VET Věčná žízeň FC VET
Robert Junek – Radovan Bezděk, David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Martin Koch, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich
23., 47., 51., 57., 58. Karel Vyšata 14., 38. Karel Novák
55. Roman Čečák
17. 4. 12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET MVS Recycled 4. 8:0 (1:0)
V 1.půli vyrovnané utkání. Rozhodčí děkují za fér hru. Marek Ždánský, Pavel Krbec
Věčná žízeň FC VET MVS Recycled
Milan Mrázek – Roman Čečák, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Jan Zdich vs Antonín Tichý – Pavel Fajt, Pavel Fejfar, Robert Korec, Milan Mareš, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Jiří Šulc
3. Jiří Mrázek
38., 41., 43., 52. Karel Novák
39. Roman Čečák
50. Jan Zdich
57. Pavel Kameš
10. 4. 12 19:00 STOD Malvazinky B Věčná žízeň FC VET 3. 5:2 (3:1)
Utkání rozhodla lepší střelecká pohotovost Malvazinek. Martin Vaněček, Aleš Musil
Malvazinky B Věčná žízeň FC VET
Jiří Bačkora – Andrey Abroskin, Jiří Balzer, Josef Kwolek, Ladislav Míka, Ondřej Mořkovský, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Luboš Svoboda vs Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Jan Zdich
3., 18. Daniel Pulchart
11. Ladislav Míka
33. Karel Rákosník
40. Andrey Abroskin
24. Jan Zdich
56. Jiří Mrázek
3. 4. 12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Lisako A 2. 1:1 (0:1)
Kdyby domácí proměnili před koncem 1.pol. penaltu, mohli pomýšlet na víc než jen na remízu. Jiří Mařan, Jan Beránek
Věčná žízeň FC VET Lisako A
Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich vs Daniel Rantoš – Robert Cába, David Čermák, Jiří Klečák, Zdeněk Kuneš, Jiří Špaček, Roman Zika
60. Roman Čečák 15. David Čermák
27. 3. 12 18:15 SLIVE Károv ZJ veteran Věčná žízeň FC VET 1. 0:1 (0:0)
Vše proběhlo v pořádku za poklidné atmosféry. Petr Burian, Nikos Timiopulos
Károv ZJ veteran Věčná žízeň FC VET
Petr Vítek – Václav Běloch, Miroslav Kadič, Jan Kos, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský vs Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Jiří Mrázek, Karel Novák, Robert Písařík, Jan Zdich