Čt 29.3.12 19:15 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Pralinky F.C.K.   (VL3C)
Po 30.4.12 19:15 SCBEC Starci na chmelu A VSK MFF UK Praha VET A   (VL3A)
Po 30.4.12 20:30 SCBEC Miminka AC Perpetis   (HL8B)
Pá 1.6.12 18:00 SCBEC Javorák Keckafogo KK VET   (VL2B)
Pá 1.6.12 19:15 SCBEC Krabí výměšky FC Co je?   (HL7F)

26. 6. 12 20:30 SCBEC Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni A 11. 0:4 (0:2)
Pěkný čistý zápas, domácím v druhé půli došly síly. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Róbert Chudovan, Milan Kička, Martin Kovář, Ivan Pažitný, Pavel Svoboda vs Marek Dráb – Stanislav Bednář, Tomáš Černoch, Lubomír Jandus, Lukáš Koudelka, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Martin Motyčka, Petr Požárek, Libor Šmída, Milan Štěpán
17., 30., 44. Milan Štěpán
59. Pavel Kučera
5. 6. 12 17:00 BECH Úterní hosté VET Hvězda VAB F.C. 9. 2:6 (1:2)
Slušně hraný zápas, více ze hry a míč pod kontrolou měli Uterní hosté, ale nevyužili šance a zbytečně inkasovali (druhá branka padla přes celé hřiště z výkopu od branky). Hvězda poctivě bránila a obrana byla dobře organizovaná jak golmanem, tak hráčem č.18 Boudou. Radek Škarda, Jan Severa
Úterní hosté VET Hvězda VAB F.C.
Karel Kopecký – Martin Havlík, Petr Köhler, Roman Mencl, Stanislav Morávek, Petr Novák, Martin Zabavskyj vs Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Milan Kička, Ivan Pažitný, Pavel Svoboda
25., 56. Martin Zabavskyj 7., 24. Josef Bouda
36., 46. Milan Kička
56. Petr Babka
60. Pavel Svoboda
29. 5. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Tuscarora VET 8. 9:1 (4:0)
Jednoznačný výsledek pro domácí. Větší aktivita i týmový duch rozhodly. Josef Zeman, Tomáš Zeman
Hvězda VAB F.C. Tuscarora VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Róbert Chudovan, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Milan Kička, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda vs Jan Fiala – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Daniel Endl, Thomas Hartmann, Bořivoj Kopečný, Robert Samek
4., 21., 47., 50. Karel Březina
11. Róbert Chudovan
23., 39., 53. Pavel Jakubček
38. Milan Kička
36. Bořivoj Kopečný 37. Robert Samek
22. 5. 12 18:00 SCBEC Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C. 7. 1:3 (0:1)
Hosté měli po většinu zápasu převahu, ale studenti statečně vzdorovali. Hosté vyhráli především díky svému tahounovi Kičkovi. Eduard Málek, Josef Habr
Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C.
Petr Votruba – Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Pavel Jakubček, Milan Kička, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
40. Jan Vokůrka 15., 31. Milan Kička
55. Pavel Jakubček
15. 5. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Starci na chmelu B 6. 4:9 (2:6)
Hrálo se v klidu a pohodě. Starci byli fotbalovější.
Hvězda VAB F.C. Starci na chmelu B
Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Róbert Chudovan, Milan Kička, Martin Kovář, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
27., 43. Lukáš Lebr
10. 5. 12 20:30 ZAK Sebranka FC VET Hvězda VAB F.C. 5. 1:6 (0:3)
Hosté byli od začátku lepší a zaslouženě vyhráli. Marek Buchta, František Barták
Sebranka FC VET Hvězda VAB F.C.
Pavel Markes – Václav Chmel, Michael Heigl, František Jelínek, Robert Kobera, Aleš Komárek, Petr Kozel, Jan Kvapil, Karel Najman, Libor Nemec vs Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Róbert Chudovan, Luděk Fencl, Milan Kička, Martin Kovář, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
34. Robert Kobera 9., 10., 39., 57. Karel Březina
29. Pavel Svoboda
48. Petr Babka
24. 4. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Paradentol 1990 4. 1:3 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase, tým Hvězda nastoupil do druhé půle s velkým tlakem, ale góly střílel soupeř. Lukáš Vladyka
Hvězda VAB F.C. Paradentol 1990
Peter Chudovan – Petr Babka, Luděk Fencl, Milan Kička, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda vs Tomáš Zdeněk – Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Lukáš Kučera, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík
44. Milan Kička 32. Martin Hrbáček
51., 58. Josef Petrásek
17. 4. 12 18:00 SCBEC Kliďas SFC Hvězda VAB F.C. 3. 4:1 (0:1)
Kliďas otočil zápas třemi góly v rozmezí 3 minut v začátku druhého poločasu, což rozhodlo o konečném výsledku zápasu. Daniel Rezek, Ladislav Sedlák
Kliďas SFC Hvězda VAB F.C.
Michal Černík – Hynek Heisig, Michal Heisig, Ferdinando Lorenzi, Gimmi Manganello, Milan Smutný, Pavel Zima vs Peter Chudovan – Petr Babka, Róbert Chudovan, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Milan Kička, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
31., 34. Michal Heisig
32. Milan Smutný
58. Gimmi Manganello
18. Pavel Svoboda
10. 4. 12 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Gente VET 2. 2:2 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů skončilo po zásluze remízou. Hrálo se slušně a korektně (za to díky). Petr Kubík, Michal Petráš
Hvězda VAB F.C. Gente VET
Pavel Jakubček – Karel Březina, Milan Kička, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda vs Jan DoskočilMiroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Martin Trejkl
12. Milan Kička
26. Pavel Svoboda
35. Miroslav Beneš
55. Stanislav Bezděka
27. 3. 12 19:00 P3 Berger club Hvězda VAB F.C. 1. 3:1 (1:1)
Klidné utkání odpovídající skupině rozhodl větší počet hráčů domácích. Lubomír Král, Zdeněk Vondrát