Po 2.4.12 19:45 HRAB1 PFC Kodymka B Ši Kyo   (HL7A)
Čt 12.4.12 17:00 zzNOVOB Proradost FK Repeťáci Praha   (HL8G)
Čt 12.4.12 18:15 zzNOVOB Suchá dáseň AC Modrý Svině A   (HL7E)

26. 6. 12 20:45 zzNOVOB Studenti Praha FC VET Kliďas SFC 11. 1:5 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Šťástka
Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Michal Černík – Radek Cerha, Hynek Heisig, Michal Heisig, Ferdinando Lorenzi, Gimmi Manganello, Martin Pecha, Pavel Zima
22. Gimmi Manganello
32. Hynek Heisig
45. Martin Pecha
19. 6. 12 18:15 zzNOVOB Gente VET Studenti Praha FC VET 10. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání do 49.minuty, poté Studenti odpadli. Jedinou kaňkou tohoto utkání byly neustálé prupovídky domácího hráče Bendy.
Gente VET Studenti Praha FC VET
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Tibor Jakab, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal, Martin Trejkl vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, František Zeman
6. OG
34. Stanislav Bezděka
49. Lukáš Benda
56. Petr Hladík
25 Lukáš Benda 4. Jarmil Vavřina
36. Martin Procházka
6. 6. 12 19:30 HANSP Studenti Praha FC VET Berger club 9. 4:2 (1:2)
V prvním poločase měli hosté navrch, ale díky Vokůrkově hattricku a lepší fyzické kondici domácí dokázali zápas otočit. Jiří Růžička, Tomáš Fišer
Studenti Praha FC VET Berger club
Vladimír Moudrý – Radek Janouš, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Petr Vaněk – Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Karel Pulda, Stanislav Sába, Jan Štička, Miroslav Valenta, Roman Vild
26. OG
35., 39., 46. Jan Vokůrka
18., 29. Jan Štička
30. 5. 12 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni A Studenti Praha FC VET 8. 6:2 (2:1)
V prvním poločase se hrál pohledný a vyrovnaný fotbal, ale v druhé půli domácí sepnuli další motor a přejeli svého soupeře.
Běchovičtí sršni A Studenti Praha FC VET
Marek Dráb – Stanislav Bednář, Tomáš Černoch, Alan Hejma, Lubomír Jandus, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Miroslav Kubát, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Martin Motyčka, Libor Šmída, Milan Štěpán vs Radek Janouš – Milan Maskaluk, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman
34. Jan Vokůrka
22. 5. 12 18:00 SCBEC Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C. 7. 1:3 (0:1)
Hosté měli po většinu zápasu převahu, ale studenti statečně vzdorovali. Hosté vyhráli především díky svému tahounovi Kičkovi. Eduard Málek, Josef Habr
Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C.
Petr Votruba – Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Pavel Jakubček, Milan Kička, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
40. Jan Vokůrka 15., 31. Milan Kička
55. Pavel Jakubček
15. 5. 12 17:00 BECH Úterní hosté VET Studenti Praha FC VET 6. 4:3 (1:2)
Studenti měli převahu v 1.půli, Úterní hosté se ve druhé půli zlepšili a vyměnili gólmana a díky lepší fyzické kondici ve slušně hraném zápase vyhráli. Martin Líbal, Martin Frejlach
Úterní hosté VET Studenti Praha FC VET
Karel Kopecký – Martin Havlík, Petr Köhler, Stanislav Morávek, Petr Novák, Dalibor Tomek, Jan Tóth, Martin Zabavskyj vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman
14., 47. Martin Zabavskyj
32. Martin Havlík
40. Petr Köhler
4., 26. Jan Vokůrka
55. Radek Janouš
8. 5. 12 18:15 BECH Studenti Praha FC VET Tuscarora VET 5. 6:2 (2:1)
O osudu utkání rozhodl kolektivní výkon Studentů, organizovaný skvěle hrajícím Procházkou. Procházka T.
Studenti Praha FC VET Tuscarora VET
Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Jiří Vanča – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Thomas Hartmann, Bořivoj Kopečný, Robert Samek, Pavel Šnajdr
9., 55. Martin Procházka
15., 31., 50. Tomáš Vavřina
45. Radek Janouš
8. Pavel Šnajdr
52. Tomáš Bradáč
17. 4. 12 19:30 BECH Starci na chmelu B Studenti Praha FC VET 3. 2:3 (0:2)
Kvalitně hrané utkání nebylo ani poznat, že hrají veteráni. Lepšík
Starci na chmelu B Studenti Praha FC VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Petr Zlámal vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman
33. Jan Hobík
45. Petr Zlámal
9., 55. Jarmil Vavřina
18. Jan Vokůrka
11. 4. 12 19:00 STER1 Studenti Praha FC VET Sebranka FC VET 2. 4:1 (1:1)
V poklidu hraném utkání, ve kterém měli  Studenti navrch  a vynikájícího brankáře Votrubu. Lepšík
Studenti Praha FC VET Sebranka FC VET
Petr Votruba – Radek Janouš, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Pavel Markes – Václav Chmel, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Robert Kobera, Aleš Komárek, Petr Kozel, Libor Nemec
23., 42. Jan Vokůrka
49. Tomáš Vavřina
59. Jarmil Vavřina
14. Robert Kobera
27. 3. 12 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Studenti Praha FC VET 1. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, spravedlivá plichta, klobouk dolů před brankářem Studentů! Aleš Mička, Pavel Šplíchal