Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.13 | 19:30 | HOSTI | Tučňáci SUP B Benda 1964 OFC SUP | 9. | 4:6 |
Út 4.6.13 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Radouč FC B | 8. | 1:1 |
Pá 31.5.13 | 17:45 | ZABEH | PFC Kodymka SUP B Benda 1964 OFC SUP | 7. | 1:10 |
Út 14.5.13 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Super Naděje B | 6. | 2:3 |
Út 7.5.13 | 18:15 | HOSTI | Novis Praha Benda 1964 OFC SUP | 5. | 4:4 |
Út 23.4.13 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Nic Moc Boys SUP | 4. | 0:1 |
Út 16.4.13 | 19:30 | DEKAN | Felix club super Benda 1964 OFC SUP | 3. | 4:3 |
Út 9.4.13 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Bítovská SUP | 2. | 1:7 |
Út 2.4.13 | 18:15 | HOSTI | Benda 1964 OFC SUP Tycho de Brahe SUP | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nic Moc Boys SUP | 9 | 6 | 3 | 0 | 27:14 | 15 |
2. | Bítovská SUP | 9 | 7 | 0 | 2 | 38:19 | 14 |
3. | Radouč FC B | 9 | 6 | 2 | 1 | 29:10 | 14 |
4. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 27:22 | 9 |
5. | Super Naděje B | 9 | 4 | 1 | 4 | 27:33 | 9 |
6. | Benda 1964 OFC SUP | 9 | 3 | 2 | 4 | 31:27 | 8 |
7. | Felix club super | 9 | 2 | 1 | 6 | 24:33 | 5 |
8. | PFC Kodymka SUP B | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:28 | 5 |
9. | Tučňáci SUP B | 9 | 2 | 1 | 6 | 19:34 | 5 |
10. | Novis Praha | 9 | 1 | 3 | 5 | 22:40 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 5.6.13 | 18:30 | HRAB3 | Sváteční mančaft Strahovská 10 B (HL7C) |
St 5.6.13 | 19:45 | HRAB3 | Flamengo FC SUP Zelená liška TJ SUP A (SVL2A) |
Čt 13.6.13 | 19:00 | STOD | Žvahov Vibromax 2012 (SVL3C) |
Čt 13.6.13 | 20:15 | STOD | Café Oliveira Sebranka FC B (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělohlav Milan | 7 | 0 |
Břicháč Ladislav | 8 | 2 |
Lukáš Josef | 8 | 2 |
Pata Stanislav | 9 | 1 |
Pína Michal | 3 | 0 |
Pittner Petr | 3 | 0 |
Prokop Michal | 2 | 0 |
Vaňous Petr | 9 | 6 |
Vrkoč Lubomír | 8 | 0 |
Zadák Petr | 9 | 11 |
Zeman Václav | 8 | 9 |