Po 17.6.13 19:00 MIKU1 Vojenské lesy Dvorce SK MPI   (HL2A)
Po 17.6.13 20:15 MIKU1 Hoblina Jižák FC V.S.P.S.V.S.   (HL8A)
St 26.6.13 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Přezletice SG   (VL4C)
St 26.6.13 19:15 SCBEC Vršáci VET Běchovičtí sršni A   (VL3B)

18. 6. 13 20:15 STOD Super Naděje B Nic Moc Boys SUP 9. 4:4 (3:2)
Domácí opírající se o výkon hrotového útočníka Růžičky v 1.půli dokonale využili faktu, že soupeřům nedorazil brankář a zaslouženě vedli. Do druhé půle NMB obětovali na NH soupeře druhého obránce a tím útočnou snahu domácích zcela vymazali. Jejich obrana polevila pouze jednou a tak se zrodila zasloužená remíza. Karel Janďourek, Richard Klípa
Super Naděje B Nic Moc Boys SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jiří Růžička, Jan Syrovátka, Petr Zienert vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miloslav Moc, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs
9., 50. Jiří Růžička
16. Pavel Jelínek
25. Jan Syrovátka
18. Miloslav Moc
25., 49. Pavel Selinger
56. Vladimír Bartl
4. 6. 13 19:30 DEKAN Felix club super Super Naděje B 8. 3:5 (1:3)
Hosté vděčí za oba body čtyřgólovému Růžičkovi, se kterým si obrana Felixu nedokázala poradit. Voldán
Felix club super Super Naděje B
Oldřich Češek – Martin Balík, Petr Baštář, Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Levrinc, Martin Milota, Jiří Nekola, Ivo Osladil, Jan Šercl, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jiří Růžička, Jan Syrovátka, Petr Zienert
6., 37. Milan Levrinc
57. Ivo Osladil
16., 18., 25., 56. Jiří Růžička
38. Petr Zienert
28. 5. 13 19:00 ZABEH Super Naděje B Bítovská SUP 7. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Svatopluk Samler, Richard Klípa
Super Naděje B Bítovská SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert vs Pavel HájekJan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Luboš Vaculík
26. Oldřich Weber
43., 55. Viktor Novák
3., 41. Jan Choura
6. Zdeněk Stránský
35. Jiří Fiala
52. Stanislav Kasa
14. 5. 13 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Super Naděje B 6. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ale hosté využili více šancí. Michal Stejskal, Ivan Georgiev
Benda 1964 OFC SUP Super Naděje B
Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Stanislav Pata, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Petr Zadák, Václav Zeman vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Eva Mágrová, Jiří Růžička, Oldřich Weber, Petr Zienert
6. Petr Zadák
58. Ladislav Břicháč
19., 25., 43. Petr Zienert
7. 5. 13 19:15 zzDOLME Super Naděje B Tučňáci SUP B 5. 2:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas, v závěrečných deseti minutách se ale prosadili hosté. Aleš Mička, Petr Kolář
Super Naděje B Tučňáci SUP B
Vojtěch EngelmannTomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jiří Růžička, Petr Zienert vs Miroslav Šoukal – Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš
24., 46. Tomáš Berný 11., 56. Petr Hartman
52. Lubomír Paprčka
60. Pavel Hartman
23. 4. 13 19:15 zzDOLME Radouč FC B Super Naděje B 4. 5:1 (3:0)
Velmi slušný zápas, kde rozhodlo, že Super naděje neměli nikoho na střídání.
Radouč FC B Super Naděje B
Jiří Lang – Radek Adamec, Martin Belák, Luandino Carlos, David Frabša, Jan Ježek, Richard Lottring, Kostas Maceridis, Jiří Marek, Jiří Sommer, Rudolf Zuman vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Pavel Jelínek, Viktor Novák, Jan Syrovátka, Petr Zienert
3., 44. Martin Belák
16. Kostas Maceridis
22. Jiří Marek
54. Jiří Sommer
48. Pavel Jelínek
19. 4. 13 17:45 ZABEH Super Naděje B PFC Kodymka SUP B 3. 3:2 (0:1)
Kodymka se ujala vedení, ale domácí dokázali zápas ve druhé půli otočit. Čapla
Super Naděje B PFC Kodymka SUP B
Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Eva Mágrová, Viktor Novák, Martin Rozehnal, Jiří Růžička, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Petr Seidl
31., 55. Jiří Růžička
49. Oldřich Weber
26., 59. Petr Pospíšil
9. 4. 13 19:00 ZABEH Tycho de Brahe SUP Super Naděje B 2. 3:4 (2:2)
Utkání superveteránské ligy nabídlo pěkný fotbal, utkání by více slušela remíza. Paleček
Tycho de Brahe SUP Super Naděje B
Jaroslav Pilecký – Bohumil Karafiát, Pavel Kopečný, Michal Koscelanský, Michal Košťál, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Viktor Novák, Martin Rozehnal, Jiří Růžička, Karel Volf, Oldřich Weber, Petr Zienert
11. Karel Vodička
19. Pavel Kopečný
57. Bohumil Karafiát
5. Jiří Růžička
13. Tomáš Berný
44., 51. Petr Zienert
2. 4. 13 20:15 P3 Novis Praha Super Naděje B 1. 5:2 (1:0)
Domácí rozhodli o své výhře během 4 minut druhé půle. Utkání slušné úrovně za velké zimy. Jakub Vítek, Josef Řebíček
Novis Praha Super Naděje B
Ladislav Kindl – Jiří Čermák, Jan Koretz, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Tomáš Berný, Arnošt Böhm, Eva Mágrová, Viktor Novák, Oldřich Weber, Petr Zienert