Út 3.6.14 20:45 MIKU4 TIP IZOL - Homidlo KK Ansámbl 9. 3:1
Út 20.5.14 18:15 LITVI Ansámbl Sculpturo FC 8. 2:3
Út 13.5.14 18:15 LITVI Pistol Shrimps Ansámbl 7. 2:2
Čt 8.5.14 20:45 MIKU4 Ansámbl No madam ! B 6. 8:1
Út 29.4.14 20:30 SCBEC New Yorkers FC Ansámbl 5. 2:0
Út 22.4.14 18:30 HRAB1 Ansámbl Ministerstvo obrany 4. 1:4
Út 8.4.14 20:15 MOTO1 Brázda OZ Ansámbl 3. 1:1
Út 1.4.14 20:45 LITVI Ansámbl Boží bojovníci 2. 4:5
Út 25.3.14 20:45 LITVI Ansámbl Continental FC 1. 1:1

1. Sculpturo FC 11 11 0 0 78:14 22
2. Brázda OZ 11 8 1 2 41:23 17
3. Boží bojovníci 11 8 1 2 36:20 17
4. Ministerstvo obrany 11 6 0 5 37:34 12
12. No madam ! B 11 1 0 10 15:50 2

Pá 2.5.14 19:30 HANSP Dukla Praha FK Kvantanámo   (HL6G)
Pá 2.5.14 20:45 HANSP Černý koně TMK One Team, One Dream   (HL8J)
Ne 11.5.14 15:00 CESMI Airconquest F.F.C. TZN.Čáp   (HL8M)
Ne 11.5.14 16:15 CESMI Rasta Velbloudi ZAK Praha   (HL8M)
Pá 30.5.14 19:00 TEMPO Sorry FC !nBev Tigers   (HL8I)
Pá 30.5.14 20:15 TEMPO Chuchle Bohemia AFK   (HL5F)

26. 6. 14 18:15 MIKU4 Viktor 1.FC Ansámbl 11. 9:2 (5:1)
Hosté celý zápas pouze 4+1 a to bylo rozhodující. Domácí po poločasovém vedení také pouze 4+1, ze soucitu :-). Smetana
Viktor 1.FC Ansámbl
Tomáš Puč – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Daniel Novotný – Martin Dokoupil, Aleš Navrátil, Ivo Šlesinger, Matěj Vochala
57. Aleš Navrátil
12. 6. 14 19:30 LITVI Ansámbl Válcovna plechu FC 10. 4:3 (2:1)
Dobrý zápas, oba týmy hrály fair play. Thaddäus Geitner, Dave Bhoyroo
Ansámbl Válcovna plechu FC
František Podzimek – Jiří Bačkora, Tomáš Doležal, David Juřík, Daniel Novotný, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala vs Petr Kormaňák – Štěpán Brož, Vilém Ernest, David Křivánek, Kryštof Pech, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček
15., 26., 35. Jeremie Touret
34. OG
25. Vojtěch Syrůček
42. Petr Šoukal
53. David Křivánek
3. 6. 14 20:45 MIKU4 TIP IZOL - Homidlo KK Ansámbl 9. 3:1 (1:0)
Domácí hráli z obrany a těžili z brejků. Stránský
TIP IZOL - Homidlo KK Ansámbl
Jiří Boček – Jiří Albl, Ondřej Dvořák, Martin Formánek, Libor Galáš, Jiří Jelínek, Martin Sachr vs František Podzimek – Tomáš Doležal, Aleš Navrátil, Daniel Novotný, Jeremie Touret, Matěj Vochala
5. OG
39. Jiří Albl
54. Libor Galáš
58. Aleš Navrátil
20. 5. 14 18:15 LITVI Ansámbl Sculpturo FC 8. 2:3 (1:2)
Velmi bojovné a vyrovnané utkání. Jakub Krucký, Karel Bříza
Ansámbl Sculpturo FC
Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Tomáš Doležal, Daniel Hrůza, David Juřík, Daniel Novotný, František Podzimek, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
4., 60. Jiří Bačkora 13., 15. Štěpán Marek
38. Michael Mařík
13. 5. 14 18:15 LITVI Pistol Shrimps Ansámbl 7. 2:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který nenabídl moc šancí. Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Jan Šulc, Jaroslav Špírek
Pistol Shrimps Ansámbl
Jakub Hudec – Lukáš Besperát, Oliver Cox, Martin Holzknecht, Vít Novák, Adam Šoltés vs Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Martin Dokoupil, Tomáš Doležal, David Juřík, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala
45. Adam Šoltés
59. Lukáš Besperát
48. Jeremie Touret
50. Tomáš Doležal
8. 5. 14 20:45 MIKU4 Ansámbl No madam ! B 6. 8:1 (2:0)
Domácí vyhráli zaslouženě vysokým rozdílem. Husák
Ansámbl No madam ! B
Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Martin Dokoupil, Tomáš Doležal, David Juřík, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala vs Tomáš Baier – Petr Dvořák, Petr Kabát, Pavel Ležatka, Petr Ležatka, Petr Novotný, Jaroslav Spejchal
3. Josef Bačkora
12., 34., 60. Tomáš Doležal
43. Jeremie Touret
47., 59. David Juřík
60. Matěj Vochala
53. Petr Dvořák
29. 4. 14 20:30 SCBEC New Yorkers FC Ansámbl 5. 2:0 (1:0)
Utkání hrané v poklidné atmosféře. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
New Yorkers FC Ansámbl
Petr Pahorecký – Aleš Hybner, David Kubů, Josef Novák, Emanuel Rakouský, Matěj Šašek, Aleš Svoboda, Martin Svoboda vs Jiří Bačkora – Martin Dokoupil, Tomáš Doležal, Daniel Hrůza, David Juřík, Jeremie Touret, Matěj Vochala
21. David Kubů
59. Matěj Šašek
22. 4. 14 18:30 HRAB1 Ansámbl Ministerstvo obrany 4. 1:4 (0:1)
Původně vyrovnaný zápas se v posledních minutách zlomil ve prospěch Ministerstva. Čisté utkání ve smyslu fair - play. Landa
Ansámbl Ministerstvo obrany
Jiří Bačkora – Josef Bačkora, Daniel Hrůza, David Juřík, Daniel Novotný, František Podzimek, Jeremie Touret vs Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Radim Černota, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych
43. Jeremie Touret 21. Miroslav Baloun
53. Radim Černota
57., 58. Karel Hendrych
8. 4. 14 20:15 MOTO1 Brázda OZ Ansámbl 3. 1:1 (0:0)
Utkání mělo dobrou úroveň a skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hrálo se velmi slušně a korektně. Vladimír Svoboda, Radovan Fiřtík
Brázda OZ Ansámbl
Pavel Markes – Robin Bizoň, Radim Ibl, Michal Košťál, Michal Nález, Martin Stach, Miroslav Svoboda, Marcel Uchytil, David Vávra, Ervín Vojtěch vs Jiří Bačkora – Martin Dokoupil, Tomáš Doležal, Daniel Hrůza, David Juřík, Karel Kodýtek, Filip Novák, Daniel Novotný, František Podzimek
40. Ervín Vojtěch 47. Daniel Novotný
1. 4. 14 20:45 LITVI Ansámbl Boží bojovníci 2. 4:5 (3:1)
První poločas v režii Ansámblu, kdy rozhodla větší efektivita jeho hráčů. Na konci půle byl ovšem zraněn hráč (brankář) Ansámblu a to misky vah převážilo na ,, Boží stranu" I přes špatnou koncovku bojovníků se jim podařilo utkání otočit v posledních deseti minutách. Martin Kamarýt, Marek Jelínek
Ansámbl Boží bojovníci
David JuříkJiří Bačkora, Josef Bačkora, Martin Dokoupil, Daniel Hrůza, Filip Novák, František Podzimek, Jeremie Touret, Matěj Vochala vs Jiří Najman – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Filip Materna, Ondřej Mazura, Tadeáš Pešek, Tadeáš Polák, Jan Řezník, Marek Seemann, Artur Walaszczyk
18. Jiří Bačkora
24., 31. David Juřík
26. František Podzimek
30. Tadeáš Polák
54. Jan Řezník
55., 58., 59. Petr Lukeš
25. 3. 14 20:45 LITVI Ansámbl Continental FC 1. 1:1 (1:0)
Spravedlivá remíza ve vyrovnaném utkání. Kučera
Ansámbl Continental FC
Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Josef Bačkora, Tomáš Doležal, Daniel Hrůza, David Juřík, Karel Kodýtek, Aleš Navrátil, František Podzimek vs Ján Čokina – David Baťa, Lukáš Filip, Jan Humr, Jan Janeček, Martin Janovský, Petr Jiřička, František Kořínek, Miroslav Korub, Petr Marks