Čt 5.6.14 18:15 ARIT Pistol Shrimps Brázda OZ 9. 0:4
Út 20.5.14 18:00 zzSTRE Boží bojovníci Pistol Shrimps 8. 2:2
Út 13.5.14 18:15 LITVI Pistol Shrimps Ansámbl 7. 2:2
Čt 8.5.14 20:45 DEKAN Viktor 1.FC Pistol Shrimps 6. 1:2
Út 29.4.14 18:15 HANSP Pistol Shrimps Válcovna plechu FC 5. 1:4
Út 22.4.14 18:00 zzSTRE TIP IZOL - Homidlo KK Pistol Shrimps 4. 2:0
Út 8.4.14 18:00 zzSTRE Pistol Shrimps Sculpturo FC 3. 3:7
Út 1.4.14 20:30 SCBEC Continental FC Pistol Shrimps 2. 2:2
Út 25.3.14 18:00 SCBEC No madam ! B Pistol Shrimps 1. 1:7

1. Sculpturo FC 11 11 0 0 78:14 22
2. Brázda OZ 11 8 1 2 41:23 17
3. Boží bojovníci 11 8 1 2 36:20 17
4. Ministerstvo obrany 11 6 0 5 37:34 12
12. No madam ! B 11 1 0 10 15:50 2

St 23.4.14 18:15 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Gepard AFC   (HL4D)
St 23.4.14 19:30 zzNOVOB Kojots United River lejt B   (HL5E)
St 23.4.14 20:45 zzNOVOB Kříženeček Bába FC   (HL4C)
Čt 15.5.14 19:30 CESMI J.R.Club A Fugas CF A   (HL5E)
Čt 15.5.14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Torolka   (HL8I)

26. 6. 14 18:15 MIKU2 Pistol Shrimps New Yorkers FC 11. 1:6 (0:2)
Jednoznačná záležitost. Roman Sluka, Marek Zlatník
Pistol Shrimps New Yorkers FC
Michal Vacek – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Vít Novák, Pavel Trnka vs Martin Svoboda – David Kubů, Emanuel Rakouský, Dominik Šašek, Aleš Svoboda, Jan Sysel
39. Vít Novák 5. Martin Svoboda
17. Jan Sysel
48., 51., 56. Emanuel Rakouský
60. Dominik Šašek
12. 6. 14 18:15 KBELY Ministerstvo obrany Pistol Shrimps 10. 1:6 (1:2)
Hosté byli lepším týmem a hlavně dokázali proměňovat svoje šance, díky tomu vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Jan Dolejš, Richard Kubát
Ministerstvo obrany Pistol Shrimps
Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Radim Černota, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Jan Pour vs Jakub Hudec – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Oliver Cox, Martin Holzknecht, Vít Novák, Adam Šoltés
22. Pavel Chotaš 10., 59. Adam Šoltés
30. Martin Holzknecht
45., 58. Vít Novák
59. Lukáš Besperát
5. 6. 14 18:15 ARIT Pistol Shrimps Brázda OZ 9. 0:4 (0:2)
Utkání úrovní odpovídalo 8.lize. Více fotbalovosti bylo určitě na kopačkách zkušenějších hostů. Mladí domácí předvedli sympatickou snahu, ale ještě musí pár zápasů odehrát, aby se výsledky dostavili. Jan Vimer, Tomáš Nový
Pistol Shrimps Brázda OZ
Michal Vacek – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Adam Mühl, Pavel Trnka vs Pavel Markes – Robin Bizoň, Radim Ibl, Richard Klír, Miroslav Svoboda, David Vávra
6., 38. Miroslav Svoboda
21., 49. David Vávra
20. 5. 14 18:00 zzSTRE Boží bojovníci Pistol Shrimps 8. 2:2 (1:0)
Bojovné utkání moc krásy nepobralo. Spíše se byla k vidění překopávaná než fotbal. Remíza je zasloužená. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Boží bojovníci Pistol Shrimps
Jiří Najman – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Petr Lukeš, Filip Materna, Tadeáš Polák, Jan Řezník, Marek Seemann, Artur Walaszczyk vs Michal Vacek – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Adam Mühl, Adam Šoltés, Pavel Trnka
29. Jan Řezník
32. Petr Lukeš
34. Pavel Trnka
45. Adam Mühl
13. 5. 14 18:15 LITVI Pistol Shrimps Ansámbl 7. 2:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který nenabídl moc šancí. Remíza je spravedlivá pro oba týmy. Jan Šulc, Jaroslav Špírek
Pistol Shrimps Ansámbl
Jakub Hudec – Lukáš Besperát, Oliver Cox, Martin Holzknecht, Vít Novák, Adam Šoltés vs Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Martin Dokoupil, Tomáš Doležal, David Juřík, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala
45. Adam Šoltés
48. Jeremie Touret
50. Tomáš Doležal
8. 5. 14 20:45 DEKAN Viktor 1.FC Pistol Shrimps 6. 1:2 (0:2)
Pistols otevřeli skóre už v první minutě, do konce půle se jim podařilo ještě navýšit. Domácí byli ve druhé půli aktivnější, přesto se jim podařilo pouze snížit. Pistols za své vítězství vděčí především svému gólmanovi Vackovi, který se předvedl několika fantastickými zákroky. Čapla M., Čapal Š.
Viktor 1.FC Pistol Shrimps
Jakub Novák – Vít Červenka, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Daniel Viana, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Michal Vacek – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Adam Mühl, Vít Novák, Pavel Trnka
34. Ondřej Šváb 1. Vít Novák
21. Lukáš Besperát
29. 4. 14 18:15 HANSP Pistol Shrimps Válcovna plechu FC 5. 1:4 (0:0)
Spíše kopaná než fotbal. K tomu oba týmy pouze 4+1. Hosté byli schopni dát alespoň nějaké branky. Slušně odehráno. Hošek
Pistol Shrimps Válcovna plechu FC
Jakub Hudec – Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Pavel Trnka vs David Křivánek – Štěpán Brož, Vilém Ernest, Kryštof Kilián, Petr Šoukal, Petr Syrůček
53. Vojtěch Chalupa 36. Petr Syrůček
45., 45., 46. Petr Šoukal
22. 4. 14 18:00 zzSTRE TIP IZOL - Homidlo KK Pistol Shrimps 4. 2:0 (2:0)
Utkání příliš krásy nenabídlo, ale Homidlo si dokráčelo za vítězstvím. Rajniš J., Dreksler V.
TIP IZOL - Homidlo KK Pistol Shrimps
Jiří Jelínek – Jiří Albl, Michal Augusta, Ondřej Dvořák, Pavel Okapal, Michal Procházka, Martin Sachr vs Martin Kuska – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Jakub Hudec, Tomáš Machů, Adam Šoltés, Pavel Trnka, Michal Vacek
16., 30. Martin Sachr
8. 4. 14 18:00 zzSTRE Pistol Shrimps Sculpturo FC 3. 3:7 (2:3)
Oboustranně útočné utkání, které bylo v první půli naprosto vyrovnané. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě vyhráli.
Pistol Shrimps Sculpturo FC
Martin Kuska – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Adam Mühl, Vít Novák, Adam Šoltés, Pavel Trnka vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka