10. Inter Lotyšák VET A 11 3 1 7 28:52 7
11. The Penguins 6:5 XXL 11 2 0 9 27:56 4

Út 22.4.14 18:15 MIKU2 Síla vůle Smíchov PSK   (HL6C)
Út 22.4.14 19:30 MIKU2 MVS Vršovice A Porter CF B   (HL2A)
Út 22.4.14 20:45 MIKU2 A.G.Č.V. GoHosp PK   (HL5C)
Čt 5.6.14 18:00 ZAK Rokoska SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 5.6.14 19:15 ZAK K.F.C. FC VET Lisako A   (VL4D)
Čt 5.6.14 20:30 ZAK South Stars ALT 1.AK   (HL6E)

19. 6. 14 19:30 MIKU3 Šrot FC VET Queen´s park club VET 11. 3:3 (2:1)
Pohledné utkání plné šancí na obou stranách, remíza spravedlivá. Lukáš Hronek, Erik Hoffmann
Šrot FC VET Queen´s park club VET
Petr Dubec – Daniel Boťcha, Aleš Hampl, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka vs Pavel Smolák – Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Štěpán Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Michal Rod, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek
15. Jiří Kurka
25. Aleš Hampl
43. Josef Hudeček
9. Radek Schnider
50. Daniel Smrčka
55. Libor Kopecký
4. 6. 14 20:15 P3 Stará Garda VET Šrot FC VET 10. 1:2 (0:0)
Prvních 15 minut to vypadalo na jasný výsledek pro hosty, kteří však své šance neproměnili. Po příchodu dvou hráčů domácích se hra vyrovnala a byli nebezpeční z brejků. Domácí se dostali ve druhém poločase do vedení, ale soupeř otočil výsledek ve svůj prospěch. Jan Severa
Stará Garda VET Šrot FC VET
Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek, Petr Voves vs Petr Dubec – Daniel Boťcha, Štefan Dražkovič, Aleš Hampl, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Tomáš Panenka
40. Tomáš Hosnedl 44. Aleš Hampl
48. Radek Jirkovský
28. 5. 14 20:15 P1 Šrot FC VET DP Xaverov 9. 4:4 (0:1)
První poločase měli pod kontrolou hosté, ve druhém vyšel parádně vstup domácím. Ač bez střídání, tak otočili zápas ve svůj prospěch. Xaverov vrhl všechny síly do útoku, což vedlo k zasloužené remíze.
Šrot FC VET DP Xaverov
Josef Hudeček – Daniel Boťcha, Petr Dubec, Aleš Hampl, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka vs Tomáš Jakl – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Antonín Medřický, Petr Novotný, Jan Paroulek, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
41. Petr Bílek
21. 5. 14 20:15 P1 Úderka Žižkov Šrot FC VET 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Antonín Herzog
Úderka Žižkov Šrot FC VET
Miroslav Václavík – Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat vs
18. 5. 14 19:45 HOSTI Šrot FC VET The Penguins 6:5 XXL 7. 4:2 (4:2)
Utkání starých pánů přineslo pohodu a klídek. Šrot byl fotbalovější. Paleček
Šrot FC VET The Penguins 6:5 XXL
Josef Hudeček – Bohumil Adamec, Štefan Dražkovič, Petr Dubec, Aleš Hampl, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Petr Rýdl vs Milan Dvonč – Roman Čížek, Michal Finkous, Václav Mesko, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Martin Ševčík, Martin Vacka
10., 14. Vojtěch Kramář
20. Štefan Dražkovič
26. Aleš Hampl
2. Bohuslav Pixa
22. Vladimír Pešta
30. 4. 14 20:15 P2 Viktoria Bítovská VET A Šrot FC VET 6. 2:0 (2:0)
Zejména ve druhém poločase výborný zápas, hosté ale z převahy nedokázali vytěžit nic jiného než tyč, zbytek pochytal výborný gólman Bítovské. Michal Žák, Pavel Vejvoda
Viktoria Bítovská VET A Šrot FC VET
Jaroslav Poplužník – Roman Bačák, Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Michael Kyjak, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček vs Josef Hudeček – Petr Dubec, Aleš Hampl, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Jiří Marek, Petr Rýdl
24. Jiří Ditter
28. Luboš Řezníček
23. 4. 14 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Šrot FC VET 5. 5:2 (3:2)
Vyrovnané, bojovné utkání. Tirol dokázal lépe proměňovat nabídnuté šance. Jiří Jíša, Petr Herman
Anton aus Tirol Šrot FC VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Štefan Dražkovič – Petr Dubec, Aleš Hampl, Josef Hudeček, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Jiří Marek, Tomáš Panenka, Petr Rýdl
10. OG
15., 34. Karel Janďourek
25. Milan Husák
53. Josef Med
8. Tomáš Panenka
12. Jiří Kurka
16. 4. 14 20:15 P1 Šrot FC VET CFC Letňany 4. 0:5 (0:3)
Ladislav Burian, Jan Chadt
Šrot FC VET CFC Letňany
Jiří Marek – Štefan Dražkovič, Aleš Hampl, Josef Hudeček, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Petr Rýdl vs Jiří Černý – Petr Adamec, Rostislav Charvát, Martin Felix, Martin Průša, Michal Škopek, Jakub Smolka, Michal Sochor, Richard Starý, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka
11. Martin Felix
26. Rostislav Charvát
27. Richard Starý
52. Jan Svoboda
54. Michal Sochor
9. 4. 14 20:15 P2 Nemesis VET Šrot FC VET 3. 5:2 (3:2)
Férově hrané pohledné utkání starších pánů vyhrálo družstvo domácích díky dostatečnému počtu hráčů na střídačce. Plucar, Mlynařík
Nemesis VET Šrot FC VET
Alan Karn – David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Petergáč, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Štefan Dražkovič – Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Marek, Petr Rýdl
5., 36. Jiří Faměra
9., 15. Jan Průša
49. Karel Vyšata
7., 24. Jiří Marek
2. 4. 14 20:15 P2 Šrot FC VET Křídla Ďáblic VET A 2. 6:2 (2:2)
Pohledné utkání, kde domácí na hřišti dominovali. Boubín
Šrot FC VET Křídla Ďáblic VET A
Petr Dubec – Aleš Hampl, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Jiří Marek vs Jaroslav Svoboda – Jiří Lupoměch, Tomáš Mrázek, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif
22., 33. Aleš Hampl
26., 57. Josef Hudeček
45. Radek Jirkovský
51. Vojtěch Kramář
22. Tomáš Voldán
30. Karel Vesecký
26. 3. 14 20:15 P2 Inter Lotyšák VET A Šrot FC VET 1. 3:9 (1:4)
Poklidné utkání, které se postupem času stalo otázkou skóre. Janda
Inter Lotyšák VET A Šrot FC VET
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Michal David, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Štefan Dražkovič – Aleš Hampl, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Marek, Tomáš Panenka