So 21.6.14 12:30 P3 Sebulba Utd. Blesk VK B   (HL8L)
So 21.6.14 13:45 P3 ZAK Praha Česlo   (HL8M)
Ne 22.6.14 10:00 ZAK Horst 1.FC Angmar A   (HL5H)
Ne 22.6.14 11:15 ZAK Kluci z Vršovic Torpédo Řepy   (HL6I)
Ne 22.6.14 12:30 ZAK Sokol V.-Notorax B Krabice   (HL8N)

15. 6. 14 18:45 P1 Budvarka B Heliport SK 11. 2:4 (2:1)
Pohledné kombinační utkání, ve kterém byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli. Antonín Beránek, Michal Průša
Budvarka B Heliport SK
Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Vít Moudrý, Jan Regent, Martin Šimáček, Štěpán Velenský vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Ondřej Suchan, Jiří Velebil
9. Aleš Celerýn
10. Jan Regent
14., 58. Alan Mašláni
43. Jiří Velebil
56. Viktor Kulíšek
8. 6. 14 17:30 TEMPO s.Oliver A Budvarka B 6. 8:2 (5:1)
Hosté pouze 4+1 a to mělo nakonec velký vliv na výsledek utkání. Alexej Tsarev, Dzmitry Zhmako
s.Oliver A Budvarka B
Tomáš Vlček – David Adamček, Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík vs Josef Fiřt – Vladimír Moudrý, Jan Regent, Jakub Svoboda, Štěpán Velenský
5. OG
10. Petr Horák
18. Tomáš Vlček
25. David Adamček
27., 40., 52., 55. Martin Valenta
9., 35. Jan Regent
1. 6. 14 20:00 TEMPO Drny FC Budvarka B 10. 12:0 (2:0)
Do poločasu pohledný fotbal, ale 2.půle ve prospěch domácích, kteří 10 góly rozebrali soupeře. Karel Tůma, Jaromír Bulíček
Drny FC Budvarka B
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek vs Lukáš PorcalAleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Jan Regent, Martin Šimáček, Jakub Svoboda
55. Michal Hruška
25. 5. 14 17:30 TEMPO Budvarka B Defect Praha 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. František Fiala, Jakub Kurnas
Budvarka B Defect Praha
vs Tomáš Vitiš – Filip Čech, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Lukáš Vítek
18. 5. 14 17:30 TEMPO Old Ball FK Budvarka B 8. 7:2 (1:2)
V tomto utkání byla vidět mladá dravost domácích, i když někdy to bylo až na škodu. Hosté doplatili na malý počet hráčů, když celý zápas odehráli bez střídání. Jinak zápas mohl vypadat úplně jinak. Šimon Kasl, Ondřej Poula
Old Ball FK Budvarka B
Jaromír Švaněk – Jan Hanuš, René Adam Jaško, Martin Konečný, Tomáš Kopejska, Ondřej Křížek, Miloslav Machka, Robin Machka, Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka, Michal Stross vs Jakub Svoboda – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Jan Regent, Jiří Velenský, Štěpán Velenský
1. Jakub Svoboda
11. 5. 14 17:30 TEMPO Budvarka B Arsenal Prague 7. 4:10 (0:4)
Zápas rozhodnut už v poločase. Hosté byli výrazně mladší a také rychlejší. Bohumil Prček
Budvarka B Arsenal Prague
Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Jaroslav Marek, Jan Regent, Jakub Svoboda, Štěpán Velenský vs Ilya Chigarev – Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Karim Niyazov, Vladyslav Populovskyy, Dmitriy Pryanichnikov, Sergey Yershov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov
50. Orynbassar Baktygereyev
27. 4. 14 17:30 TEMPO Budvarka B Bez názvu 5. 1:8 (0:4)
Zápas jasný už od prvních minut. Velké množství šancí hostů. zasloužená výhra. Napoleaová
Budvarka B Bez názvu
Jaroslav Marek – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Jan Regent, Jiří Velenský, Štěpán Velenský vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Milan Krejčí, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka
59. Tomáš Hatala 9., 23. Jaroslav Láznička
11. David Staněk
15., 34., 54. Jan Balíček
33. Milan Krejčí
56. Petr Polcar
21. 4. 14 17:30 TEMPO Šachťor Praha CF Budvarka B 4. 1:6 (1:1)
Bojovný zápas se zaslouženou výhrou hostů. Zdeněk Panzner, Daniel Rantoš
Šachťor Praha CF Budvarka B
Roman Kreisinger – Petr Halo, Tomáš Jindra, David Mottl, Václav Mottl, Karel Růžička vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Jan Regent, Jiří Velenský
28. Petr Halo 28., 37. Josef Fiřt
34. Jiří Velenský
53. Aleš Celerýn
55. Jan Regent
13. 4. 14 17:30 TEMPO Budvarka B Tutto bene A 3. 5:2 (4:2)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Čapla,Husák
Budvarka B Tutto bene A
Jakub Svoboda – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Adam Kubišta, Jan Regent, Jiří Velenský vs Petr Krákora – Filip Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov
1., 10., 13., 17. Adam Kubišta
40. Jan Regent
19. Miloš Klapal
28. Yuriy Yehorov
6. 4. 14 17:30 TEMPO Target FC Budvarka B 2. 4:0 (0:0)
Svižné utkání s mnoha osobními souboji, ale i nemalým množstvím nepřesností rozhodla efektivnější koncovka domácích. Voldán
Target FC Budvarka B
Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Haštaba, Jakub Hrazdil, David Hušek, Jiří Janků, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Jan Pajkrt, David Švarc vs Petr Kadlec – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Jaroslav Marek, Jan Regent, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
40., 50. Vojtěch Mikeš
53., 59. Jakub Hrazdil
30. 3. 14 17:30 TEMPO My Budvarka B 1. 5:7 (3:4)
Útočně laděná hra s nejasným výsledkem až do konce. Tomáš Chudáček, Michal Hradil
My Budvarka B
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Karel Helman, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Adam Kubišta, Jaroslav Marek, Jan Regent, Martin Šimáček, Jakub Svoboda