Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 25.6.14 | 19:45 | HRAB1 | Pozdní sběr II VSK MFF UK Praha A | 11. | 3:4 |
St 25.6.14 | 19:45 | HRAB3 | Sean team A Bába FC | 11. | 6:1 |
St 25.6.14 | 19:45 | HRAB2 | Rychlí hroši APK Strašnická šlechta | 11. | 4:4 |
St 25.6.14 | 19:30 | DEKAN | Reage boys Pneuservis-Bartoušek | 11. | 8:4 |
St 25.6.14 | 19:30 | KBELY | Restaurace U Pecků B Kříženeček | 11. | 3:4 |
St 25.6.14 | 19:15 | ZAK | Vokra VV Betl K.F.K. B | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Betl K.F.K. B | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:21 | 19 |
2. | Sean team A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:16 | 17 |
3. | Vokra VV | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:15 | 15 |
4. | Kříženeček | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:36 | 15 |
5. | Strašnická šlechta | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:31 | 12 |
6. | Restaurace U Pecků B | 11 | 4 | 3 | 4 | 36:34 | 11 |
7. | Rychlí hroši APK | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:38 | 10 |
8. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 3 | 3 | 5 | 28:28 | 9 |
9. | Pozdní sběr II | 11 | 3 | 1 | 7 | 33:37 | 7 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:50 | 7 |
11. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:38 | 7 |
12. | Bába FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:47 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 24.3.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Strašnická šlechta |
Út 8.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Vokra VV |
Út 8.4.14 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Bába FC |
Čt 10.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Pneuservis-Bartoušek |
Pá 11.4.14 | 19:00, 20:15 | ZABEH | Kříženeček |
Po 14.4.14 | 18:15, 19:30 | ARIT | Sean team A |
Po 14.4.14 | 19:15, 20:30 | SCBEC | VSK MFF UK Praha A |
Út 22.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Rychlí hroši APK |
Út 22.4.14 | 19:00 | METE2 | Restaurace U Pecků B |
Čt 24.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Betl K.F.K. B |
Čt 24.4.14 | 19:30, 20:45 | BECH | Pozdní sběr II |
Pá 25.4.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Strašnická šlechta |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Ladislav Kurucz | Kříženeček | 19 |
2. | Jakub Jindra | Sokol Picasso B | 15 |
3. | Ondřej Štefančik | Pozdní sběr II | 15 |
4. | Jakub Konečný | Strašnická šlechta | 14 |
5. | Ondřej Vaňura | Rychlí hroši APK | 11 |
6. | Michal Jareš | Reage boys | 10 |
7. | Tomáš Vejvoda | Vokra VV | 10 |
8. | Jakub Šťasta | VSK MFF UK Praha A | 9 |
9. | Radek Zubatý | Speciál Bráník B | 9 |
10. | Aleš Průša | Sean team A | 9 |
11. | Vladimír Burian | Rychlí hroši APK | 7 |
12. | David Filip | Betl K.F.K. B | 7 |
13. | Tomáš Čedík | Demoliční četa | 6 |
14. | Ondřej Štika | Sokol Picasso B | 6 |
15. | Jiří Kadlec | Vokra VV | 6 |
16. | Jan Filípek | Restaurace U Pecků B | 6 |
17. | Michal Hnát | Kříženeček | 6 |
18. | Marek Starý | Bába FC | 6 |
19. | Jan Miláček | Rychlí hroši APK | 6 |
20. | Tomáš Wiesner | Hertha ZMZ | 5 |